TR
EN
E- Bülten

Bölge Antrenörleri İç Eğitimleri Devam Ediyor 9.02.2024
Bölge Antrenörleri İç Eğitimleri Devam Ediyor
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü çatısı altında yer alan bölge antrenörlerine yönelik eğitimler düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Bölge antrenörleri, görev ve sorumluluk alanlarında olan Genç Milli Takım seçme organizasyonları, oyuncu ve maç izleme -  raporlamaları, Gelişim Ligleri yaş grubu oyuncu ve maç izleme görevleri - raporlamaları, amatör kulüp maç izleme görevleri - raporlamaları, okul futbolu görevlendirmeleri - raporlamaları, UEFA Regions' Cup organizasyonu, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda çalışırken, eş zamanlı olarak da kişisel gelişimleri için önemli eğitimlere katılıyor. Eğitimler Bölge Antrenörleri Müdürü Fatih Azak tarafından belirlenen konularda veriliyor.

Hafta içleri yapılan eğitimlerde, TFF Scout uygulamaları için Genç Milli Takımlar Analiz sorumlusu Okan Aydıner, Microsoft ofis uygulamaları kullanımı eğitimleri için Doç. Dr. Olcay Mülazimoğlu destek veriyor. Eğitim programında oyuncu ve maç izleme - raporlama, mentimeter uygulamaları gibi başlıklar da yer alıyor.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız