TR
EN
E- Bülten

Akademi Projesinde Kulüp Ziyaretleri Devam Etti 10.05.2024
Akademi Projesinde Kulüp Ziyaretleri Devam Etti
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Double Pass firması iş birliği ile yürüttüğü Futbol Akademileri Projesi'nde mayıs ayı ziyaretlerinin ilk etabı sona erdi.

Türk futbolunda oyuncu gelişimi ile sürdürülebilir akademi modeli oluşturmak amacıyla düzenlenen ve koordinatörlüğünü TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yürüttüğü proje kapsamında Double Pass eğitmenleri ile TFF FGD kulüp akademileri sorumluları ve TFF antrenör eğitimcileri Bitexen Antalyaspor, EMS Yapı Sivasspor, Mondihome Kayserispor ve Yılport Samsunspor kulüplerine konuk oldu. Ziyaretlerde eğitimler ve toplantılar gerçekleştirildi.

Bitexen Antalyaspor'a giden heyette Double Pass'ten Steven Vanharen, Jelle Van Camp ile TFF Gelişim Ligleri Müdürü Yücel Uyar, TFF Double Pass Projesi Müdür Yardımcısı Emre Aydemir ve antrenör eğitimcisi Aydın Yılmaz yer aldılar. 

EMS Yapı Sivasspor ve Mondihome Kayserispor ziyaretlerini Double Pass eğitmenleri Sander van Praet, Ahmet Türk, Jan Verhanden ile TFF Kulüp Akademileri Süper Lig Sorumlusu Ümit Turmuş ve antrenör eğitimcisi Erkan Ferin gerçekleştirdiler. 

Yılport Samsunspor'a giden heyette ise Double Pass'ten Hans Vander Elst, Sven Paul, TFF Kulüp Akademileri Elit Oyuncu Gelişim Müdürü Fatih Serkan Albayrak ve antrenör eğitimcisi Altan Aksoy yer aldılar.

Geri
İleri