TR
EN
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Plaj Futbolu Milli Takımı, hazırlıklarına başladı 29.08.2021
Plaj Futbolu Milli Takımı, hazırlıklarına başladı
8 -12 Eylül 2021 tarihleri arasında Portekiz'de Avrupa A Ligi'ne yükselme müsabakaları oynayacak olan Plaj Futbolu Milli Takımı'nın hazırlık kampı İstanbul'da başladı. Milliler, 7 Eylül 2021 tarihine kadar çalışmalarını TFF'nin Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde sürdürecek.

Avrupa A Ligi statüsünü korumak için mücadele edecek olan Milli Takımımız, grubunda Yunanistan, Kazakistan ve Litvanya ile karşılaşacak. İki grupta yapılacak olan müsabakalar neticesinde gruplarında ilk sırayı alan takımlar final maçı oynayacak. Yükselme grubunu şampiyonu olarak tamamlayacak takım 2022 yılında Avrupa A Ligi'nde yer alacak.

TAKIM

O

G

G+

M

A

Y

AV

P

TÜRKİYE

LİTVANYA

YUNANİSTAN

KAZAKİSTAN


Plaj Futbolu Milli Takımı'nın maç programı şöyle:

Tarih

Takımlar

Saat

Stat/Yer

9.09.2021

TÜRKİYE-LİTVANYA

10:30

Figuera Da Foz/Portekiz

10.09.2021

YUNANİSTAN-TÜKİYE

10:30

Figuera Da Foz/Portekiz

11.09.2021

KAZAKİSTAN-TÜRKİYE

10:30

Figuera Da Foz/Portekiz*Müsabaka saatleri yerel saate göredir.

Plaj Futbolu Milli Takımı'nın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Mehmet Aşlamacı (Seferihisar Citta Slow), İsmail Turhan (Alanya Belediye Spor), Serkan Banazlı (Seferihisar Citta Slow)

Defans: Volkan Yeşilırmak (Seferihisar Citta Slow), Yasin Bağcı (Alanya Belediye Spor), Recep Demir (Atakum Belediye Spor), Efe Lorenzo Deniz (Manavgat Belediye Spor), Oğuzhan Karaca (Manavgat Belediye Spor), Ferhat Gülbağ (Seferihisar Citta Slow)

Forvet: Seyit Ahmet Süer (Alanya Belediye Spor), Barış Terzioğlu (Seferihisar Citta Slow), Cem Keskin (Alanya Belediye Spor), Ömer Behiç Benlidayı (Alanya Belediye Spor), Enes İşcan (Seferihisar Citta Slow), Semih Türkmen (Seferihisar Citta Slow)

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Emrah Aykurt

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız