TR
EN
Milli Takımlar » Plaj Futbolu Milli » Plaj Futbolu Milli Takımı Detay Sayfası
Plaj Futbolu Milli Takımı'nın hazırlık kampı kadrosu açıklandı 13.07.2022
Plaj Futbolu Milli Takımının hazırlık kampı kadrosu açıklandı

Plaj Futbolu Milli Takımı'nın, 27 - 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Moldova'da oynayacağı Avrupa B Ligi'nden, A Ligi'ne yükselme müsabakaları öncesi İstanbul'da gerçekleştireceği hazırlık kampının kadrosu açıklandı. 20 Temmuz 2022 tarihinde Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak olan Plaj Futbolu Milli Takımı, 25 Temmuz 2022 tarihine kadar çalışmalarını burada sürdürecek.

Avrupa A Ligi'ne çıkmak için mücadele edecek olan Milli Takımımız, grubunda Litvanya, Danimarka ve Letonya ile karşılaşacak. Üç grupta oynanacak olan müsabakalar neticesinde gruplarında ilk sırayı alan takımlar ve en iyi 2. takım Avrupa A Ligi'ne çıkmaya hak kazanacak. Sonrasında A Ligi'ne çıkan dört takımın oynayacağı yarı final ve final maçlarının ardından şampiyon olan takım 2023 yılında Polonya'da gerçekleşecek Avrupa Plaj Oyunları'na doğrudan katılma hakkını elde edecek.

Plaj Futbolu Milli Takımı'nın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Mehmet Aşlamacı (Seferihisar Citta Slow), İsmail Turhan (Alanya Belediyespor), Serkan Banazlı (Seferihisar Citta Slow)

Savunma: Yasin Bağcı (Alanya Belediyespor), Efe Lorenzo Deniz (Alanya Belediyespor), Semih Türkmen (Seferihisar Citta Slow), Recep Demir (Seferihisar Citta Slow), Enes İşcan (Seferihisar Citta Slow), Özcan Kocaman (Seferihisar Citta Slow), Ferhat Gülbağ (Seferihisar Citta Slow)

Hücum: Ege Alkan (Manavgat Spor), Ömer Behiç Benlidayı (Alanya Belediyespor), Barış Terzioğlu (Alanya Belediyespor), Cem Keskin (Alanya Belediyespor), Emrah Ekmekci (Bosna Kahvecisi Ozba Yapı), Mazlum Güneş

Futbol Gelişim Direktörü: Oğuz Çetin

Teknik Direktör: Ozan Yılmaz

TAKIM

O

G

G+

M

A

Y

AV

P

TÜRKİYE

LİTVANYA

DANİMARKA

LETONYA

Plaj Futbolu Milli Takımı'nın maç programı şöyle:

Tarih

Takımlar

Saat

Stat/Yer

27.07.2022

LETONYA - TÜRKİYE

17:15

Kişinev Beach Soccer Stadium / Moldova

28.07.2022

TÜRKİYE - DANİMARKA

17:15

Kişinev Beach Soccer Stadium / Moldova

29.07.2022

TÜRKİYE - LİTVANYA

17:15

Kişinev Beach Soccer Stadium / Moldova