TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

Olympiakos-Beşiktaş maçını Danny Makkelie yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, Yunanistan'ın Olympiakos takımı ile 9 Mart Perşembe günü dep...

Beşiktaş'ın rakibi Olympiakos

UEFA Avrupa Ligi son 16 turu kuraları İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde çekildi. Kura çekimi sonunda tems...

Temsilcimiz Beşiktaş'a başarılar dileriz

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, Son 32 Turu rövanş maçında İsrail'in H. Beer-Sheva takımını ele...

Beşiktaş 2-1 H. Beer-Sheva

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, Son 32 Turu'nda  3-1 kazandığı ilk maçın rövanşında İsrail...

Osmanlıspor 0-3 Olympiakos

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, Son 32 Turu'nda deplasmanda 0-0 berabere kaldığı maçın rövan...

2016/17 UEFA Bölgeler Kupası Finalleri, İstanbul'da düzenlenecek

Amatör futbolun Avrupa'daki en iyi 8 takımının mücadele ettiği UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions Cup) Finalleri'ne Türk...

Fenerbahçe 1-1 Krasnodar

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 1-0 mağlup olduğu Son 32 Turu ilk maçının rövanşında Rusya'nı...

Beşiktaş-H.Beer Sheva maçını Matej Jug yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın İsrail'in H. Beer-Sheva takımıyla 23 Şubat Perşembe günü oyna...

Osmanlıspor-Olympiakos maçını Istvan Vad yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un Yunanistan'ın Olympiakos takımıyla 23 Şubat Perşembe günü ...

Fenerbahçe-Krasnodar maçını Paweł Raczkowski yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Rusya'nın Krasnodar takımıyla 22 Şubat Çarşamba günü İstan...

H. Beer-Sheva 1-3 Beşiktaş

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, Son 32 Turu ilk maçında İsrail'in Hapoel Beer-Sheva takımını de...

Olympiakos 0-0 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, Son 32 Turu ilk maçında Yunanistan'ın Olympiacos takımı ile ...

Krasnodar 1-0 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, Son 32 Turu ilk maçında Rusya'nın Krasnodar takımına deplasma...

H. Beer Sheva-Beşiktaş maçını Martin Atkinson yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın İsrail'in H. Beer-Sheva takımıyla 16 Şubat Perşembe günü depl...

Olympiacos-Osmanlıspor maçını Ruddy Buquet yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un Yunanistan'ın Olympiacos takımıyla 16 Şubat Perşembe günü ...

Krasnodar-Fenerbahçe maçını Ivan Kruzliak yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Rusya'nın Krasnodar takımıyla 16 Şubat Perşembe günü depla...

Altınordu, UEFA Gençlik Ligi'ne veda etti

Kulüplerin 19 yaş altı takımların mücadele ettiği UEFA Gençlik Ligi'ndeki temsilcimiz Altınordu, Play-Off Turu'nda İspan...

UEFA Avrupa Ligi kuraları çekildi

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu kuraları İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi'nde çekildi. Kura çekimi sonunda te...

Temsilcilerimize başarılar dileriz

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grubunu üçüncü sırada tamamlayarak UEFA Avrupa Ligi son 32 Turu'na katılmaya hak kazanan Beşik...

Feyenoord 0-1 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, gruptaki altıncı ve son maçında Hollanda'nın Feyenoor...

Osmanlıspor 2-0 Zürih

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, gruptaki altıncı ve son maçında İsviçre'nin Zürich t...

Atiker Konyaspor 0-1 Gent

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki altıncı ve son maçında Belçika'nın KAA...

Dinamo Kiev 6-0 Beşiktaş

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına 6-0 yenildi. Grub...

Feyenoord-Fenerbahçe maçını David Fernandez Borbalan yönetecek

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Hollanda'nın Feyenoord takımı ile 8 Aralık Perşemb...

Atiker Konyaspor-Gent maçını Jakob Kehlet yönetecek

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Belçika'nın KAA Gent takımı ile 8 Aralık Perş...

Osmanlıspor-Zürich maçını Matej Jug yönetecek

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un İsviçre'nin Zürich takımı ile 8 Aralık Perşembe gü...

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçını Craig Thomson yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ile 6 Aralık 2016...

Altınordu, UEFA Gençlik Ligi'nde Play-Off Turu'na yükseldi

Kulüplerin U19 takımlarının katıldığı UEFA Gençlik Ligi'nin Ulusal Şampiyonlar Etabı'nda mücadele eden Altınordu U19 Tak...

Steaua Bükreş 2-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, deplasmanda Romanya'nın Steaua Bükreş takımına 2-1 m...

S.Donetsk 4-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, deplasmanda oynadığı maçta Ukrayna'nın Shakhtar...
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.