TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

Fenerbahçe 1-0 Feyenoord

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, gruptaki ikinci maçında Hollanda'nın Feyenoord takımı...

Zürih 2-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, gruptaki ikinci maçında İsviçre'nin Zürich takımına ...

Gent 2-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki ikinci maçında Belçika'nın Gent takımı...

Beşiktaş 1-1 Dinamo Kiev

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş bu akşam  gruptaki ikinci maçında Ukrayna'nın ...

Fenerbahçe-Feyenoord maçını Jonas Eriksson yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin Hollanda'nın Feyenoord takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü o...

Zürich-Osmanlıspor maçını Aleksei Eskov yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor'un İsviçre'nin Zürich takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü oynay...

Gent-Atiker Konyaspor maçını Istvan Vad yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Atiker Konyaspor'un Belçika'nın Gent takımı ile 29 Eylül 2016 Perşembe günü oy...

Beşiktaş-Dinamo Kiev maçının hakemleri açıklandı

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı ile İstanbul'da ...

Osmanlıspor 2-0 Steaua Bükreş

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, gruptaki ilk maçında Romanya'nın Steaua Bükreş takım...

A.Konyaspor 0-1 S.Donetsk

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki ilk maçında Ukrayna'nın Shakhtar Donet...

Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, gruptaki ilk maçında Ukrayna temsilcisi Zorya Luhansk...

Benfica 1-1 Beşiktaş

Temsilcimiz Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında deplasmanda Portekiz'in Benfica ekibi ile 1-1 berabere k...

Osmanlıspor-Steaua Bükreş maçını Tobias Welz yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor'un 15 Eylül 2016 Perşembe günü Romanya'nın Steaua Bükreş takımı il...

Zorya Luhansk-Fenerbahçe maçını Istvan Kovacs yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin 15 Eylül 2016 Perşembe günü Ukrayna'nın Zorya Luhanks takımı il...

A.Konyaspor-S. Donetsk maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımıyla kendi ...

Benfica-Beşiktaş maçını Milorad Mazic yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, Portekiz'in Benfica takımı ile deplasmanda oyna...

Twente 6-2 Konak Belediyespor

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Tur...

UEFA Avrupa Ligi kuraları çekildi

UEFA Avrupa Ligi kuraları Monaco'daki Grimaldi Forum'da çekildi. Kura çekimi sonunda temsilcilerimizden; Fenerbahçe, İng...

Shakhtar Donetsk 2-0 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 2-1 kaybetiği play-off turu ilk maçının rövanşında Uk...

Osmanlıspor 2-0 Midtjylland

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, 1-0 kazandığı play-off turu ilk maçının rövanşında Danimarka...

Grasshoppers 0-2 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3-0 kazandığı play-off turu ilk maçının rövanşında İsviçre'ni...

Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi grup kuraları Monaco'da çekildi. Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen kura çekimi sonunda temsilcimi...

Ferencvaros 2-0 Konak Belediyespor

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Tur...

Konak Belediyespor 5-0 Hibernians

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme tur...

Grasshoppers-Fenerbahçe maçını Danny Makkelie yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin İsviçre'nin Grasshoppers takımı ile 25 Ağustos Perş...

Osmanlıspor-Midtjylland maçını Yevhen Aranovskiy yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Osmanlıspor'un Danimarka'nın Midtjylland takımı ile 25 Ağustos Per...

Shakhtar Donetsk-Medipol Başakşehir maçını Ivan Kruzliak yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı ile 25 A...

Fenerbahçe 3-0 Grasshoppers

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında İsviçre'nin Grasshoppers takımını 3-0 mağlup etti. Ülker Stadyumu...

Medipol Başakşehir 1-2 Shakhtar Donetsk

Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e sahasında 2-1 mağlu...

Midtjylland  0-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Osmanlıspor, deplasmanda Danimarka'nın Midtjylland takımını 1-0 yendi. Hernin...
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.