TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

3

2

0

1

5

3

2

6

2. ÇEK CUMHURİYETİ

3

2

0

1

6

3

3

6

3. ABD

3

1

0

2

4

8

-4

3

4. DANİMARKA

3

1

0

2

5

6

-1

3

B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. FRANSA

3

2

1

0

8

4

4

7

2. BELÇİKA

3

1

1

1

8

8

0

4

3. YUNANİSTAN

3

1

0

2

6

9

-3

3

4. UKRAYNA

3

0

2

1

6

7

-1

2

Not: Mercedes-Benz Ege Kupası Statüsü gereği, grup maçları sonunda aynı puandaki takımlar arasındaki sıralama, takımların kendi aralarında oynadıkları maçların skorlarına göre yapılmıştır.

Tarih-Grup
Date-Group

Stat
Stadium

1. Takım
Team 1

Skor
Result

2. Takım
Team 2

Hakemler
Referees

17.01.2012
13:00
B Grubu

AKHİSAR İLÇE

FRANSA

3-3

UKRAYNA

(O)TOLGA KADAZ
(Y)İ.ÇAĞLAR UYARCAN
(Y)TUNAHAN ERTEM
(D)ULAŞ AYDURAN

17.01.2012
13:00
B Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

BELÇİKA

5-4

YUNANİSTAN

(O)ALPER ULUSOY
(Y)BARAN ERASLAN
(Y)CAN SAVAŞAN
(D)BAHATTİN ŞİMŞEK

17.01.2012
14:00
A Grubu

KULA İLÇE

ÇEK CUMHURİYETİ

2-1

DANİMARKA

(O)İBRAHİM SÜSLÜ
(Y)ÖZGÜR KARAKOÇLU
(Y)TOLGA ATSAN
(D)SERKAN TEKİN

17.01.2012
14:00
A Grubu

SOMA ATATÜRK

TÜRKİYE

2-1

ABD

(O)ÖZKAN ÇELİKER
(Y)EMRAH BAYRAKÇI
(Y)SERKAN GÜLÇER
(D)SUAT OMAK

18.01.2012
13:00
A Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

ABD

3-2

DANİMARKA

(O)SERKAN ÖZKAN
(Y)SABAHATTİN AYVAZOĞLU
(Y)MELİS ÖZÇİDEM
(D)HASAN ÖZÇULLU

18.01.2012
213:00
B Grubu

SART STADI

FRANSA

2-1

BELÇİKA

(O)FERDİ ULUDAĞ
(Y)FİKRET ARAS
(Y)CEMAL GÜZELAYDIN
(D)HASAN AVCI

18.01.2012
14:00
A Grubu

SALİHLİ RAMİZ TURAN

TÜRKİYE

2-0

ÇEK CUMHURİYETİ

(O)ÖZGÜR SEPİN
(Y)H.EMRE ÇELİMLİ
(Y)KORAY YILDIZER
(D)VELİ KARAKAYA

18.01.2012
14:00
B Grubu

AKHİSAR İLÇE

UKRAYNA

1-2

YUNANİSTAN

(O)FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y)MUSTAFA HAN
(Y)İLKER TAKBAK
(D)YİĞİT ARSLAN

20.01.201
213:00
A Grubu

SARUHANLI İLÇE

ABD

0-4

ÇEK CUMHURİYETİ

(O)HAKAN AKMISIR
(Y)SERDAR GEZGİN
(Y)MUSTAFA EROL EKDAL
(D)AYKOR KARACA

20.01.2012
13:00
B Grubu

TURGUTLU 7 EYLÜL

FRANSA

3-0

YUNANİSTAN

(O)MUHSİN ÇAYAN
(Y)OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y)SERDAR ÇİFTÇİ
(D)ÜMİT ÖZTÜRK

20.01.2012
14:00
A Grubu

AKHİSAR İLÇE

TÜRKİYE

1-2

DANİMARKA

(O)POLAT MERSİN
(Y)İBRAHİM BEKLER
(Y)İBRAHİM AKMAZLAR
(D)İSMAİL MUTLU MERSİN

20.01.2012
14:00
B Grubu

SALİHLİ RAMİZ TURAN

UKRAYNA

2-2

BELÇİKA

(O)OZAN SOYKAN
(Y)SERCAN ERTEMÇÖZ
(Y)EMRE AJUN
(D)MERT MURAT MERTADAM

22.01.2012
12:00
3.-4.'LÜK

SARUHANLI İLÇE

ÇEK CUMHURİYETİ

2-3

BELÇİKA

(O)Y.KEMAL UĞURLU
(Y)FIRAT ZENGİN
(Y)ENVER ŞENGEL
(D)BELGİN KUMRU

22.01.2012
13:30
FİNAL

MANİSA 19 MAYIS

TÜRKİYE

1-1
(P. 2-4)

FRANSA

(O)DENİZ ATEŞ BİTNEL
(Y)CAN SAVAŞAN
(Y)EMİR ERAY EYİSOY
(D)CEMAL GÜZELAYDIN

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.