TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
2016 Mercedes-Benz Ege Kupası Resmi Yemeği düzenlendi 19.01.2016
2016 Mercedes-Benz Ege Kupası Resmi Yemeği düzenlendi
Geri
İleri

İzmir'de 17.'si devam etmekte olan Mercedes-Benz Ege Kupası'nın resmi yemeği, Kaya İzmir Thermal&Conventional Otel'de düzenlendi.

Resmi yemeğe Türkiye Futbol Federasyonu İzmir Bölge Müdürü Hamdi Kutval, takım delegasyonları ,yerel yöneticiler ve TFF çalışanları katıldı. İzmir'de misafir olarak bulunan takımların delegasyonları ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında da karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu.

Kutval: "Turnuvamıza uluslararası düzeyde her geçen gün ilginin artması bizleri sonsuz şekilde memnun etmekte"

Yemek sırasında bir konuşma yapan TFF İzmir Bölge Müdürü Hamdi Kutval şunları ifade etti: "Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen 17. Uluslararası Ege Kupası gala yemeğine hoşgeldiniz. Sizleri Türkiye Futbol  Federasyonu Başkanı adına saygıyla selamlıyorum ve ülkemizde görmekten büyük bir memnuniyet duymaktayım. 17 yıldır uygulanan bu futbol turnuvasında sizlerle her yıl göz aşinalığı, gönül aşinalığı ve sevgi tohumları ektik. Turnuvamıza uluslararası düzeyde her geçen gün ilginin artması bizleri sonsuz şekilde memnun etmekte. İklim koşulları nedeniyle bu yıl, saha azizliğine uğradık. Doğal koşullar nedeniyle bu tercihimizde sizlerden özür diliyoruz. Sizlere bundan sonraki müsabakalarınızda başarılar diliyorum, gelecek yıl tekrar görüşmek üzere saygılar ve sevgiler sunuyorum."

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.