TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Haberleri
STSL ilk yarı maç programı açıklandı 5.9.2016
STSL ilk yarı maç programı açıklandı

2016-2017 Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu ilk yarı karşılaşma programının tamamı açıklandı. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu'nun ilk yarısı 16 hafta oynanacak ve 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecek.

18 hafta oynanacak ligin ikinci yarısı ise 7, 8 ve 9 Ocak 2017 tarihlerindeki maçlarla başlayacak ve 21 Mayıs 2017 tarihinde oynanacak 34. hafta müsabakalarıyla sona erecek.

A MİLLİ TAKIM HAZIRLIK MAÇI

31.08.2016 Çarşamba

TÜRKİYE

RUSYA

ANTALYA STADYUMU

21.15

2018 DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇI

05.09.2016 Pazartesi

HIRVATİSTAN

TÜRKİYE

MAKSİMİR STADYUMU

21.45



 

3. HAFTA

10.09.2016 Cumartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KASIMPAŞA A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

17.00

KAYSERİSPOR

GALATASARAY A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19.00

GENÇLERBİRLİĞİ

AYTEMİZ ALANYASPOR

ANKARA 19 MAYIS

20.00

ADANASPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

20.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

VODAFONE ARENA

21.15

11.09.2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

17.00

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

HÜSEYİN AVNİ AKER (SEYİRCİSİZ)

17.00

ANTALYASPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

ANTALYA STADYUMU

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

BURSASPOR

ÜLKER STADYUMU

20.00


 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

13.09.2016 Salı

BENFICA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ESTÁDİO DA LUZ

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

15.09.2016 Perşembe

FC ZORYA LUHANSK

FENERBAHÇE A.Ş.

CHORNOMORETS

20.00

OSMANLISPOR FK

FC STEAUA BUCURESTI

OSMANLI STADI

22.05

ATİKER KONYASPOR

SHAKHTAR DONETSK

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

22.05



 

4. HAFTA

16.09.2016 Cuma

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU (SEYİRCİSİZ)

19.00

BURSASPOR

KAYSERİSPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

17.09.2016 Cumartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

18.00

GALATASARAY A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

20.30

18.09.2016 Pazar

OSMANLISPOR FK

ADANASPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

17.00

ATİKER KONYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

17.00

GAZİANTEPSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KAMİL OCAK

19.30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

20.00

19.09.2016 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

NOT: Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor A.Ş. müsabakasının oynanacağı stat daha sonra açıklanacaktır.


 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR

20.09.2016 Salı

21.09.2016 Çarşamba

22.09.2016 Perşembe

KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR

ADANASPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

BURSASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KAYSERİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.


 

5. HAFTA

23.09.2016 Cuma

ANTALYASPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ANTALYA STADYUMU

20.00

24.09.2016 Cumartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLISPOR FK

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

13.30

TRABZONSPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

VODAFONE ARENA

20.00

25.09.2016 Pazar

KAYSERİSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13.30

BURSASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

GENÇLERBİRLİĞİ

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ANKARA 19 MAYIS

19.00

FENERBAHÇE A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

ÜLKER STADYUMU

19.00

26.09.2016 Pazartesi

ADANASPOR A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

5 OCAK FATİH TERİM

20.00



 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

28.09.2016 Çarşamba

BEŞİKTAŞ A.Ş.

DINAMO KIEV

VODAFONE ARENA

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

29.09.2016 Perşembe

FC ZURICH

OSMANLISPOR FK

STADION LETZİGRUND

20.00

KAA GENT

ATİKER KONYASPOR

KAA GENT STADIUM

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

FEYENOORD

ÜLKER STADYUMU

22.05


 

6. HAFTA

30.09.2016 Cuma

AKHİSAR BELEDİYESPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

MANİSA 19 MAYIS

20.00

01.10.2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

KAYSERİSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU (SEYİRCİSİZ)

16.00

GAZİANTEPSPOR

BURSASPOR

KAMİL OCAK

19.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19.00

02.10.2016 Pazar

AYTEMİZ ALANYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ALANYA OBA STADI

16.00

GALATASARAY A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

16.00

ATİKER KONYASPOR

ADANASPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

OSMANLISPOR FK

FENERBAHÇE A.Ş.

OSMANLI STADI

19.00



 

2018 DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇLARI

06.10.2016 Perşembe

TÜRKİYE

UKRAYNA

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

21.45

09.10.2016 Pazar

İZLANDA

TÜRKİYE

LAUGARDALSVÖLLUR STADI

21.45



 

7. HAFTA

15.10.2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

KAYSERİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

17.00

ADANASPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

19.30

GENÇLERBİRLİĞİ

GALATASARAY A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

16.10.2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ATİKER KONYASPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

13.30

BURSASPOR

OSMANLISPOR FK

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

13.30

FENERBAHÇE A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

ÜLKER STADYUMU

16.00

TRABZONSPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

19.00

17.10.2016 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20.00



 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

19.10.2016 Çarşamba

NAPOLI

BEŞİKTAŞ A.Ş.

STADİO SAN PAOLO

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

20.10.2016 Perşembe

OSMANLISPOR FK

VILLAREAL CF

OSMANLI STADI

20.00

ATİKER KONYASPOR

SC BRAGA

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

MANCHESTER UNİTED

FENERBAHÇE A.Ş.

OLD TRAFFORD

22.05



 

8. HAFTA

21.10.2016 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

YENİ RİZE ŞEHİR

19.00

GAZİANTEPSPOR

KAYSERİSPOR

KAMİL OCAK

20.00

22.10.2016 Cumartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

BURSASPOR

ALANYA OBA STADI

16.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ADANASPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19.00

GALATASARAY A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

19.00

23.10.2016 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

OSMANLISPOR FK

KASIMPAŞA A.Ş.

OSMANLI STADI

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

VODAFONE ARENA

19.00

24.10.2016 Pazartesi

ATİKER KONYASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00


 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR

25.10.2016 Salı

26.10.2016 Çarşamba

27.10.2016 Perşembe

KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR

AKHİSAR BLD. SPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

KASIMPAŞA A.Ş.



 

9. HAFTA

28.10.2016 Cuma

GENÇLERBİRLİĞİ

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

29.10.2016 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

OSMANLISPOR FK

KAMİL OCAK

13.30

BURSASPOR

ATİKER KONYASPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

ADANASPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

30.10.2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

AKHİSAR BELEDİYESPOR

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

13.30

TRABZONSPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

16.00

FENERBAHÇE A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ÜLKER STADYUMU

19.00

31.10.2016 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

KAYSERİSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

20.00


 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

01.11.2016 Salı

BEŞİKTAŞ A.Ş.

NAPOLI

VODAFONE ARENA

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

03.11.2016 Perşembe

FENERBAHÇE A.Ş.

MANCHESTER UNİTED

ÜLKER STADYUMU

20.00

VILLAREAL CF

OSMANLISPOR FK

ESTADIO EL MADRIGAL

22.05

SC BRAGA

ATİKER KONYASPOR

ESTADIO MUNICIPAL DE BRAGA

22.05


 

10. HAFTA

04.11.2016 Cuma

GALATASARAY A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TÜRK TELEKOM ARENA

20.00

05.11.2016 Cumartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

GAZİANTEPSPOR

ALANYA OBA STADI

13.30

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BURSASPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ANTALYA STADYUMU

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

VODAFONE ARENA

19.00

06.11.2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

13.30

OSMANLISPOR FK

KAYSERİSPOR

OSMANLI STADI

16.00

ATİKER KONYASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19.00




 

2018 DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇI

12.11.2016 Cumartesi

TÜRKİYE

KOSOVA

21.45


 

11. HAFTA

19.11.2016 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

ATİKER KONYASPOR

KAMİL OCAK

13.30

BURSASPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

OSMANLISPOR FK

AYTEMİZ ALANYASPOR

OSMANLI STADI

19.00

ADANASPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

20.11.2016 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

KAYSERİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

14.00

FENERBAHÇE A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

20.00

21.11.2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19.00

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

23.11.2016 Çarşamba

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BENFICA

VODAFONE ARENA

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

24.11.2016 Perşembe

FC STEAUA BUCURESTI

OSMANLISPOR FK

ARENA NATIONALA

20.00

FC SHAKHTAR DONETSK

ATİKER KONYASPOR

ARENA LVIV

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

FC ZORYA LUHANSK

ÜLKER STADYUMU

22.05



 

12. HAFTA

25.11.2016 Cuma

AYTEMİZ ALANYASPOR

KAYSERİSPOR

ALANYA OBA STADI

20.00

GALATASARAY A.Ş.

BURSASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

20.00

26.11.2016 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR

GAZİANTEPSPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

VODAFONE ARENA

19.00

27.11.2016 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

TRABZONSPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

16.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19.00

28.11.2016 Pazartesi

ATİKER KONYASPOR

OSMANLISPOR FK

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00


 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLAR

29.11.2016 Salı

30.11.2016 Çarşamba

01.12.2016 Perşembe

KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR

ATİKER KONYASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLISPOR FK


 

13. HAFTA

03.12.2016 Cumartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANTALYASPOR A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

14.00

FENERBAHÇE A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.00

04.12.2016 Pazar

AYTEMİZ ALANYASPOR

ATİKER KONYASPOR

ALANYA OBA STADI

13.30

OSMANLISPOR FK

KARDEMİR KARABÜKSPOR

OSMANLI STADI

16.00

GAZİANTEPSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KAMİL OCAK

16.00

ADANASPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

KASIMPAŞA A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19.00

05.12.2016 Pazartesi

KAYSERİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

20.00

BURSASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00




 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

06.12.2016 Salı

DINAMO KIEV

BEŞİKTAŞ A.Ş.

NSK OLİMPİYSKYİ

21.45

AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

08.12.2016 Perşembe

FEYENOORD

FENERBAHÇE A.Ş.

FEIJENOORD STADION

20.00

OSMANLISPOR FK

FC ZURICH

OSMANLI STADI

22.05

ATİKER KONYASPOR

KAA GENT

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

22.05


 

14. HAFTA

09.12.2016 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.

ADANASPOR A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20.00

10.12.2016 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

16.00

GENÇLERBİRLİĞİ

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANKARA 19 MAYIS

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSASPOR

VODAFONE ARENA

19.00

11.12.2016 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

OSMANLISPOR FK

MANİSA 19 MAYIS

16.00

ATİKER KONYASPOR

KAYSERİSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

GALATASARAY A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19.00

12.12.2016 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

20.00


 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 2. MAÇLAR

13.12.2016 Salı

14.12.2016 Çarşamba

15.12.2016 Perşembe


 

15. HAFTA

17.12.2016 Cumartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

14.00

KASIMPAŞA A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19.00

18.12.2016 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

ATİKER KONYASPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

GAZİANTEPSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KAMİL OCAK

13.30

ADANASPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ALANYA OBA STADI

19.00

OSMANLISPOR FK

GALATASARAY A.Ş.

OSMANLI STADI

19.00

19.12.2016 Pazartesi

BURSASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00

FENERBAHÇE A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ÜLKER STADYUMU

20.00


 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 3. MAÇLAR

20.12.2016 Salı

21.12.2016 Çarşamba

22.12.2016 Perşembe



 

16. HAFTA

24.12.2016 Cumartesi

ADANASPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

VODAFONE ARENA

19.00

25.12.2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

YENİ RİZE ŞEHİR

13.30

KAYSERİSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ATİKER KONYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ANTALYA STADYUMU

19.00

GALATASARAY A.Ş.

AYTEMİZ ALANYASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19.00

26.12.2016 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

BURSASPOR

ANKARA 19 MAYIS

19.00

TRABZONSPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20.00



 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 4. MAÇLAR

27.12.2016 Salı

28.12.2016 Çarşamba

29.12.2016 Perşembe


NOT: Statü ve Talimatlar gereğince Türkiye Futbol Federasyonu'nun programlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 


 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.