TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Haberleri
STSL 29-33. hafta ve ZTK yarı final programı açıklandı 18.04.2017

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 29, 30, 31, 32 ve 33. haftaları ile Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1 ve 2'nci maçlarının müsabaka programı açıklandı.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR

26.04.2017 Çarşamba

MEDIPOL BAŞAKŞEHİR

FENERBAHÇE A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.45

27.04.2017 Perşembe

KASIMPAŞA A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.45



29. HAFTA

28.04.2017 Cuma

GAZİANTEPSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

20.00

29.04.2017 Cumartesi

KAYSERİSPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16.00

TRABZONSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.00

30.04.2017 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13.00

FENERBAHÇE A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

16.00

ADANASPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BEŞİKTAŞ A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19.00

01.05.2017 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

ATİKER KONYASPOR

OSMANLI STADI

20.00

BURSASPOR

GALATASARAY A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00



AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 1. MAÇLAR

04.05.2017 Perşembe



30. HAFTA

05.05.2017 Cuma

ANTALYASPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ANTALYA STADYUMU

20.00

06.05.2017 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

ADANASPOR A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

16.00

TRABZONSPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

16.00

ATİKER KONYASPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

GALATASARAY A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

TÜRK TELEKOM STADYUMU

19.00

07.05.2017 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BURSASPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

VODAFONE STADYUMU

19.00

08.05.2017 Pazartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

GAZİANTEPSPOR

MANİSA 19 MAYIS

20.00

KARDEMİR KARABÜKSPOR

OSMANLISPOR FK

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

20.00



AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 2. MAÇLAR

11.05.2017 Perşembe



31. HAFTA

12.05.2017 Cuma

KASIMPAŞA A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20.00

KAYSERİSPOR

ATİKER KONYASPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

20.00

13.05.2017 Cumartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GENÇLERBİRLİĞİ

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.00

ADANASPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

FENERBAHÇE A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.00

14.05.2017 Pazar

OSMANLISPOR FK

AKHİSAR BELEDİYESPOR

OSMANLI STADI

16.00

AYTEMİZ ALANYASPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

19.00

GAZİANTEPSPOR

GALATASARAY A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.00

15.05.2017 Pazartesi

BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.00



ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2. MAÇLAR



16.05.2017 Salı



ATİKER KONYASPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.45

17.05.2017 Çarşamba



FENERBAHÇE A.Ş.

MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK

ÜLKER STADYUMU

20.45


32. HAFTA

19.05.2017 Cuma

GALATASARAY A.Ş.

OSMANLISPOR FK

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU

20.00

20.05.2017 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

13.30

KAYSERİSPOR

ADANASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16.00

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSASPOR

ANTALYA STADYUMU

19.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

VODAFONE STADYUMU

19.00

21.05.2017 Pazar

ATİKER KONYASPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

TRABZONSPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

19.00

22.05.2017 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

FENERBAHÇE A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20.00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

20.00



AVRUPA LİGİ FİNAL - STOCKHOLM

24.05.2017 Çarşamba



33. HAFTA

26.05.2017 Cuma

OSMANLISPOR FK

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

20.00

27.05.2017 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ADANASPOR A.Ş.

3. İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16.00

ATİKER KONYASPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

19.00

FENERBAHÇE A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

ÜLKER STADYUMU

19.00

28.05.2017 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

KAYSERİSPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

16.00

BURSASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.00

GAZİANTEPSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

19.00

29.05.2017 Pazartesi

AYTEMİZ ALANYASPOR

GALATASARAY A.Ş.

BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU

20.00


 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.