TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

A.Konyaspor 0-1 S.Donetsk

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki ilk maçında Ukrayna'nın Shakhtar Donet...

Zorya Luhansk 1-1 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, gruptaki ilk maçında Ukrayna temsilcisi Zorya Luhansk...

Benfica 1-1 Beşiktaş

Temsilcimiz Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında deplasmanda Portekiz'in Benfica ekibi ile 1-1 berabere k...

Osmanlıspor-Steaua Bükreş maçını Tobias Welz yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor'un 15 Eylül 2016 Perşembe günü Romanya'nın Steaua Bükreş takımı il...

Zorya Luhansk-Fenerbahçe maçını Istvan Kovacs yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin 15 Eylül 2016 Perşembe günü Ukrayna'nın Zorya Luhanks takımı il...

A.Konyaspor-S. Donetsk maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımıyla kendi ...

Benfica-Beşiktaş maçını Milorad Mazic yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın, Portekiz'in Benfica takımı ile deplasmanda oyna...

Twente 6-2 Konak Belediyespor

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Tur...

UEFA Avrupa Ligi kuraları çekildi

UEFA Avrupa Ligi kuraları Monaco'daki Grimaldi Forum'da çekildi. Kura çekimi sonunda temsilcilerimizden; Fenerbahçe, İng...

Shakhtar Donetsk 2-0 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 2-1 kaybetiği play-off turu ilk maçının rövanşında Uk...

Osmanlıspor 2-0 Midtjylland

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, 1-0 kazandığı play-off turu ilk maçının rövanşında Danimarka...

Grasshoppers 0-2 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3-0 kazandığı play-off turu ilk maçının rövanşında İsviçre'ni...

Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi grup kuraları Monaco'da çekildi. Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen kura çekimi sonunda temsilcimi...

Ferencvaros 2-0 Konak Belediyespor

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Tur...

Konak Belediyespor 5-0 Hibernians

Kadınlar 1. Ligi'nde geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konak Belediyespor, UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme tur...

Grasshoppers-Fenerbahçe maçını Danny Makkelie yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin İsviçre'nin Grasshoppers takımı ile 25 Ağustos Perş...

Osmanlıspor-Midtjylland maçını Yevhen Aranovskiy yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Osmanlıspor'un Danimarka'nın Midtjylland takımı ile 25 Ağustos Per...

Shakhtar Donetsk-Medipol Başakşehir maçını Ivan Kruzliak yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı ile 25 A...

Fenerbahçe 3-0 Grasshoppers

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında İsviçre'nin Grasshoppers takımını 3-0 mağlup etti. Ülker Stadyumu...

Medipol Başakşehir 1-2 Shakhtar Donetsk

Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e sahasında 2-1 mağlu...

Midtjylland  0-1 Osmanlıspor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında Osmanlıspor, deplasmanda Danimarka'nın Midtjylland takımını 1-0 yendi. Hernin...

Fenerbahçe-Grasshoppers maçını Robert Schörgenhofer yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Fenerbahçe'nin İsviçre'nin Grasshoppers takımı ile 18 Ağustos Perş...

Medipol Başakşehir-Shakhtar Donetsk maçını Javier Estrada yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımı ile 18 A...

Midtjylland-Osmanlıspor maçını István Kovács yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Osmanlıspor'un Danimarka'nın Midtjylland takımı ile 18 Ağustos Per...

Avrupa kupalarında kuralar çekildi

UEFA Avrupa Ligi'nde 2016-17 sezonu Play-off Turu kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleşti. Avrupa Ligi'ndeki t...

Medipol Başakşehir, play-off turunda 

Medipol Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Hırvatistan ekibi Rijeka ile deplasmanda 2-2 berabe...

Osmanlıspor, play-off turuna yükseldi

Osmanlıspor, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında, Estonya ekibi Nomme Kalju'yu deplasmanda 2-0 yenerek play...

Monaco 3-1 Fenerbahçe

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 2-1 kazandığı ilk maçın rövanşında, Monaco'ya 3-1 yenilerek elendi...

Monaco-Fenerbahçe maçını Artur Soares Dias yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Fransa'nın Monaco takımı ile 3 Ağustos Çarşamba günü ...

Nomme Kalju-Osmanlıspor maçını Christian Dingert yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Osmanlıspor'un Estonya'nın Nomme Kalu takımı ile 4 Ağustos Perşemb...

Rijeka-Medipol Başakşehir maçını Marius Avram yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Hırvatista'ın HNK Rijeka takımı ile 4 Ağusto...

Osmanlıspor 1-0 Nomme Kalju

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor, 3. ön eleme turu ilk maçında Estonya ekibi Nomme Kalju'yu 1-...

Medipol Başakşehir 0-0 Rijeka

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu ilk maçında Hırvatistan ekibi Rijeka...

Fenerbahçe 2-1 Monaco

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 3. ön eleme turu ilk maçında Fransa'nın Monaco takımını ...

Osmanlıspor-JK Nõmme Kalju maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Osmanlıspor'un Estonya'nın JK Nõmme Kalju takımı ile 28 Temmuz 2016 Perşembe g...

Medipol Başakşehir-Rijeka maçını, Edvartsen yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Medipol Başakşehir'in Hırvatistan'ın HNK Rijeka takımı ile 28 Temmuz 2016 Perş...

Osmanlıspor 5-0 Zimbru

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor,  2. ön eleme turunun rövanşında Moldova'nın Zimbru takı...

Fenerbahçe-Monaco maçının hakemleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan temsilcimiz Fenerbahçe'nin 3. Ön Eleme Turu'nda Fransa'nın Monaco takımı ...

Osmanlıspor -Zimbru maçının hakemleri değişti

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Osmanlıspor'un Moldova'nın Zimbru takımı ile 21 Temmuz Perşembe günü Anka...

Fenerbahçe'nin rakibi Monaco

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu kuraları İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde çekildi. Temsilcimiz Fenerba...
[ «« ] [ « ]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.