TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


Orijinal boyut için üzerine tıklayınız!

 
Final'de görev alacak basın mensuplarının dikkatine 19.05.2009
Finalde görev alacak basın mensuplarının dikkatine

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 20 Mayıs Çarşamba günü oynanacak UEFA Kupası Finali'ni takip edecek basın mensuplarının stada rahat gelişlerini sağlamak amacıyla bazı önlemler alındı.

Basın mensupları, bugün saat 10.00'dan itibaren akreditasyonlarını Fenerbahçe Stadı'nda yer alan ve Akreditasyon Merkezi olarak kullanılacak Birleşik Vakıf Binası'ndan alabilecek. Maç günü araçlarıyla stada gelecek basın mensuplarının talep ettikleri park kartlarını ve akreditasyonlarını yarın almaları stada gelişlerini oldukça kolaylaştıracak.

Akreditasyon Merkezi Krokisi için tıklayınız...

Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun yarın saat 12.00'deki ve Werder Bremen Teknik Direktörü Thomas Schaaf'ın saat 17.15'teki basın toplantılarını sadece final akreditasyonu olan basın mensupları takip edebilecek. Werder Bremen'in basın toplantısında Thomas Schaaf'a Torsten Frings ve Mesut Özil de eşlik edecek.

Basın toplantıları Show TV tarafından kayda alınacak ve isteyen kanallara ücret karşılığı verilecek. Konuyla ilgili Show TV'den Alican Ayanlar'a başvurulabilir. (alican.ayanlar@showtv.net.tr) Her iki takımın son idmanları da yine akredite basın mensuplarına açık olacak. Shakhtar Donetsk'in 19.30'daki antrenmanının ilk 15 dakikası, Werder Bremen'in 18.00'deki idmanının ise tamamı basına açık olacak.

Yayıncı Olmayan Kuruluşlar final günü Salı Pazarı'nda yer alan, kendilerine ayrılmış alandan yayın yapabilecekler(Haritada NRH olarak belirtilen alan). Bu alandan yayın yapılabilmesi için aracın plakasının İlker Uğur'a (ilkerugur@tff.org) yarın öğlene kadar gönderilmesi gerekiyor. Listede plakası yer almayan araçlar bu alana alınmayacak.

Maç günü akreditasyon dağıtımı yine Akreditasyon Merkezi'nde sürecek. Güvenlik şeridinin dışında kurulacak danışma masalarına(Haritada yıldızla gösterilen yerler) gelecek basın mensupları burada isimlerini listeden kontrol ettirecek ve Akreditasyon Merkezi'ne yönlendirilecekler. 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.