TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


Orijinal boyut için üzerine tıklayınız!

 
Final akreditasyonları için son gün 8 Mayıs 4.5.2009
Final akreditasyonları için son gün 8 Mayıs

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 20 Mayıs'ta oynanacak UEFA Kupası Finali'nin akreditasyon başvuruları 8 Mayıs Cuma günü sona erecek.

Başvurular UEFA'nın akreditasyon platformu olan FAME (https://media.fame.uefa.com) üzerinden yapılıyor.

2008 Avrupa Şampiyonası'nda FAME sistemini kullanarak akredite olan basın mensupları ve daha önceden FAME kullanıcı adı ve şifresine sahip medya çalışanları bu bilgileriyle sisteme girerek UEFA Kupası Finali'ni seçip kendilerini akredite edecekler.

Kullanıcı adı veya şifresini kaybeden basın mensuplarının FAME üzerindeki Lost Password fonksiyonu yerine fame_accreditations@uefa.ch adresine mail atmaları yeterli olacaktır.

Konuyla ilgili bir sıkıntı yaşandığında UEFA 2009 Final Organizasyonu'ndan İlker Uğur'a mail yoluyla(ilkerugur@tff.org) veya telefonla 02165421667'den ulaşabilirsiniz.

Fame Platformu'na kayıtlı olmayan basın mensupları http://uefa.fame.uefa.com/SBS/EDS/Registration/Wizard/RegistrationManage.htmx?Definitionid=750002 adresinden kendilerini sisteme kaydetmeleri gerekmektedir.

Final günü Yayıncı Olmayan Kuruluşların naklen yayın araçları Salı Pazarı'na park edilecektir. O gün bu alandan yayın yapmak isteyen TV kanallarının ilkerugur@tff.org adresine mail atarak bu alan için park kartı talep etmeleri gerekmektedir. 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.