TR
EN
Kadınlar 3. Lig Play-Off Müsabakaları

Yarı Final Maçları
29 Mayıs 2024 14:00 BURSA SOĞANLI SPOR - ÜSKÜDAR ANADOLU Detaylar Detaylar
29 Mayıs 2024 14:00 KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ - ULUDAĞ SPOR Detaylar Detaylar

Play Off Maçları
14 Mayıs 2024 12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 3-1 DENİZLİ KAPLANLAR SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 12:00 HAYMANA BELEDİYE SPOR 3-0 KADİRLİ SAVRUNSPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 12:00 AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR 0-2 BURSA SOĞANLI SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 12:00 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2-1 BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 12:00 ULUDAĞ SPOR 3-0 CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 12:00 GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ 1-4 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 13:00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1-3 SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 13:00 KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ 3-2 ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 ÜSKÜDAR ANADOLU 2-0 ÖMERLİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 3-4)
BOYABAT EĞİTİM SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ 2-1 BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR 4-1 GALATA SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR 0-1 ANKARA 1910 SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2024 15:00 1939 GÜNEY YILDIZI SPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 12:00 BEŞ OCAK DEMİRSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2024 15:00 ORDU PARS SPOR KULÜBÜ 3-1 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
Kadınlar 3. Ligi
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7
2. Devre 8 9 10 11 12 13 14
01.05.2024 12:00 SİİRT ÜNİVERSİTESİ SPOR 0-3 1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
01.05.2024 12:00 GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ 2-0 BATMAN MEZOPOTAMYA SPOR Detaylar Detaylar
01.05.2024 12:00 CUDİ GENÇLİK VE SPOR 4-0 CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
  O G B M A Y AV P
1.ULUDAĞ SPOR 14 12 1 1 55 16 39 37
2.BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 12 12 0 0 46 10 36 36
3.KÜÇÜKKÖYSPOR 12 10 1 1 30 10 20 31
4.ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR 14 11 2 1 70 15 55 35
5.ÜSKÜDAR ANADOLU 14 13 0 1 48 6 42 39
6.HAYMANA BELEDİYE SPOR 12 11 0 1 72 3 69 33
7.ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ 14 12 1 1 75 4 71 37
8.DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 12 10 2 0 50 6 44 32
9.1939 GÜNEY YILDIZI SPOR 12 11 0 1 42 10 32 33
10.GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ 12 9 1 2 21 9 12 28
11.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 12 11 1 0 84 7 77 34
12.ORDU PARS SPOR KULÜBÜ 12 11 0 1 72 7 65 33
13.AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR 12 10 1 1 75 6 69 31
14.CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 12 8 1 3 19 12 7 25
15.ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 12 8 1 3 49 20 29 25
16.ÖMERLİ SPOR 12 8 2 2 43 11 32 26
17.BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR 14 10 3 1 68 5 63 33
18.ANKARA 1910 SPOR 12 8 2 2 54 14 40 26
19.SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR 14 12 1 1 50 8 42 37
20.BURSA SOĞANLI SPOR 14 10 2 2 63 12 51 32
21.BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR 12 8 3 1 34 15 19 27
22.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 12 7 3 2 35 17 18 24
23.ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ 14 11 1 2 49 16 33 34
24.ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 12 11 0 1 94 6 88 33
25.1922 DUMLUPINAR SPOR 14 9 1 4 60 19 41 28
26.AVCILAR CİHANGİRSPOR 12 6 3 3 38 18 20 21
27.SARIYER BELEDİYESİ 12 7 2 3 27 15 12 23
28.KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR 14 9 3 2 53 19 34 30
29.NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ 14 8 3 3 26 12 14 27
30.KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR 14 10 0 4 53 17 36 30
31.AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR 12 6 2 4 49 18 31 20
32.SİLVAN SPOR KULÜBÜ 12 6 2 4 43 21 22 17
33.GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 12 8 1 3 60 16 44 22
34.CUDİ GENÇLİK VE SPOR 12 7 3 2 23 6 17 24
35.İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ 12 7 0 5 23 23 0 18
36.TRABZON KARDELEN SPOR 12 8 0 4 51 18 33 24
37.RİZE YEŞİL ÇAY SPOR 12 5 0 7 21 43 -22 15
38.MUŞ YAĞMUR SPOR 12 6 0 6 16 35 -19 18
39.1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ 12 6 2 4 17 13 4 20
40.KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ 12 5 2 5 30 34 -4 17
41.MAKAM SPOR 12 5 2 5 36 25 11 17
42.ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR 14 7 1 6 32 25 7 22
43.TUNÇ SPOR 14 7 0 7 40 25 15 21
44.YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR 12 5 3 4 53 27 26 18
45.YALOVASPOR 14 6 2 6 21 23 -2 20
46.AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR 12 4 2 6 21 20 1 14
47.KARAAĞAÇ ARDA SPOR 12 5 3 4 28 20 8 18
48.ÇİMEN SPOR 14 8 1 5 36 18 18 25
49.BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR 12 5 1 6 24 27 -3 16
50.BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ 14 5 1 8 34 24 10 16
51.YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR 12 4 2 6 22 27 -5 14
52.KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 14 5 1 8 24 38 -14 16
53.ARAP ÇEŞMESPOR 14 6 2 6 32 36 -4 20
54.POLATLISPOR 12 5 1 6 24 26 -2 13
55.MALATYA BAYANLAR SPOR 11 4 4 3 37 23 14 16
56.SELÇUK ÇAMLIK SPOR 14 5 1 8 41 43 -2 16
57.GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ 12 5 0 7 32 32 0 15
58.BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 11 4 0 7 19 18 1 12
59.ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR 12 4 0 8 14 39 -25 9
60.TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ 12 3 0 9 13 54 -41 9
61.76 IĞDIR SPOR 12 2 0 10 13 67 -54 6
62.ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR 12 2 1 9 13 71 -58 7
63.BATMAN MEZOPOTAMYA SPOR 11 3 1 7 10 12 -2 10
64.DÖRTYOL BELEDİYESPOR 12 3 0 9 43 62 -19 6
65.VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ 11 2 0 9 15 50 -35 6
66.KIRIKKALE METROPOL SPOR 12 2 0 10 9 77 -68 6
67.ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR 14 4 2 8 18 33 -15 14
68.KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 14 4 2 8 29 34 -5 14
69.BURSA UFUK SPOR 14 4 1 9 30 58 -28 13
70.BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR 12 3 2 7 17 28 -11 11
71.ESENYURT KARTAL SPOR 12 1 0 11 11 45 -34 3
72.BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ 14 4 3 7 22 29 -7 15
73.BÜYÜK YONCALISPOR 12 1 0 11 3 48 -45 3
74.AĞAKÖYSPOR 14 1 1 12 15 58 -43 4
75.SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR 12 0 0 12 0 36 -36 -3
76.ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 14 2 2 10 12 64 -52 8
77.ELMADAĞ GÜCÜ SPOR KULÜBÜ 12 1 0 11 5 101 -96 0
78.ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ 12 0 0 12 8 96 -88 0
79.SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ 14 3 0 11 19 71 -52 9
80.HATAY DUMLUPINARSPOR 12 0 0 12 0 82 -82 -3
81.SİİRT ÜNİVERSİTESİ SPOR 12 0 0 12 1 40 -39 -3
82.BULANIK BİLİCAN SPOR 12 1 0 11 5 53 -48 -3
83.52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ 12 1 1 10 11 76 -65 4
84.İSTANBUL MESUDİYESPOR 14 1 0 13 9 62 -53 3
85.ANADOLU 45 SPOR KULÜBÜ 14 1 0 13 10 118 -108 3
86.KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR 14 2 1 11 15 59 -44 7
87.RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR 14 1 0 13 10 61 -51 3
88.MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ 14 1 1 12 17 108 -91 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
SİLVAN SPOR KULÜBÜ 3
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ 3
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR 3
POLATLISPOR 3
DÖRTYOL BELEDİYESPOR 3
BULANIK BİLİCAN SPOR 6
SİİRT ÜNİVERSİTESİ SPOR 3
ELMADAĞ GÜCÜ SPOR KULÜBÜ 3
HATAY DUMLUPINARSPOR 3
SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Kadınlar 3. Ligi Gol Kraliçeliği
ALEYNA YILDIZ
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
31
GÜLAY KİRAZ
BOYABAT EĞİTİM SPOR
30
CEREN GÜZELHAN
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
27
DUYGU KARABAY
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
25
YAĞMUR ÖZBAY
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
24
DUYGU KÖKSALDI
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
22
BİRSU ŞAHİN
1922 DUMLUPINAR SPOR
20
SEVAL TEKİN
SİLVAN SPOR KULÜBÜ
20
ŞAHAN DEREN AZGIN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
20
CİHAN HALİL
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
19
FENNUR VİYAN CESUR
SİLVAN SPOR KULÜBÜ
19
ZEYNEP YEŞİL
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
19
ASLI ECREN SÜNGER
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
18
BERAY SU ŞENLİK
ANKARA 1910 SPOR
18
FATMA KOÇ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
18
ESMA GÜNER
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
17
SENA ALAKAŞ
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
17
EVİN DOĞAN
TUNÇ SPOR
16
BUSE DURSUN
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
15
BETÜL ÇETİNKAYA
BURSA SOĞANLI SPOR
14
CEYLAN TATAR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
14
ESRA KARTAL
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14
İREM GÖNÜLTAŞ
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
14
MELEK ÖZKAN
SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
14
SUDE NAZ ÖZ
ÜSKÜDAR ANADOLU
14
ZEHRA OKUR
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
14
ÇAĞLA ÇAĞATAN
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
13
ESMA KARAKAYA
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
13
İREM BAŞARAL
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
13
LEYLA ÇAKAR
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
13
NEHİR YILDIZ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
13
RUKEN SOLMAZ
BURSA UFUK SPOR
13
ZEYNEP ŞEVVAL ÇETİNDAŞ
HAYMANA BELEDİYE SPOR
13
AÇELYA TOP
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
12
ASLI DERTLİ
GALATA SPOR
12
BUSE NUR İNCE
BURSA SOĞANLI SPOR
12
ESMA NUR ÇELİK
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
12
HİLAL ECRİN KARAGÖZ
TRABZON KARDELEN SPOR
12
HÜLYA ÇETİNKAYA
TUNÇ SPOR
12
LEYLA BOSTANCI
HAYMANA BELEDİYE SPOR
12
MÜJDE YEŞİL
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
12
ŞİLAN AKBAL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
12
YEKBUN DİNAR
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
12
AYGÜL KALAY
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
11
AYŞE SOYLU
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
11
ESMANUR ÖZKAN
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
11
İPEK PARLAK
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
11
MELİSA DİŞBUDAK
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
11
MERVE ZELAL VARIŞLI
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
11
SİMAY İSKENDERUN
ÖMERLİ SPOR
11
SUDENUR ARİFE DURDU
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
11
CANAN ULUDAĞ
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
10
DİLARA KARABULUT
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
10
ECENAZ AKKOYUN
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
10
ELA ŞENGEL
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
10
EZGİ ASLA
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
10
GİZEM SAPER
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
10
İLAYDA KİREMİTÇİOĞLU
ALANYA DEMİRSPOR
10
LEYLA ÖLMEZ
ARAP ÇEŞMESPOR
10
MELEK ÖZDEN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
10
MERVE AKKURT
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
10
SEMANUR ÖZTOSUN
BURSA SOĞANLI SPOR
10
SILA AY
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
10
ZEYNEP ALTUNAY
ARAP ÇEŞMESPOR
10
BEYZA NUR ALTINIŞIK
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
9
ECRİN ÇİFTÇİ
HAYMANA BELEDİYE SPOR
9
EDANUR MUTLU
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
9
ELİF ZEHRA KATMER
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
9
FUNDA AYDINALP
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
9
GÜLÜŞAN YAVUZ
AVCILAR CİHANGİRSPOR
9
HÜLYA BADE ALTINDAĞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
9
KADER ŞİMŞEK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
9
KÜBRA NUR KAYA
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
9
NESLİHAN BAYRAKCI
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
9
NURDAN ÖZTÜRKER
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
9
SILA ARSLANTÜRK
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
9
SILA ORTAOĞLAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
9
SILA UYAR
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
9
SUDE NUR GAZİ
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
9
SULTAN ŞENYURT
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
9
YEKTA ŞİMŞEK
GALATA SPOR
9
ZEYNEP BULUT
TRABZON KARDELEN SPOR
9
ZEYNEP HÜDA SERTTAŞ
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
9
BERRE ÇALIŞKAN
ULUDAĞ SPOR
8
BEYHAN ÖZKAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
8
BUŞRA SARIYILDIZ
ÖMERLİ SPOR
8
DİCLE ÖZDEMİR
POLATLISPOR
8
DİLARA ASLAN
1922 DUMLUPINAR SPOR
8
ECE ADAK
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
8
EYLÜL FENERLİ
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
8
GELİN GELDİ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
8
GÜNEŞ ÖZ
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
8
HAZAL CAN
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
8
IRMAK SARIAYDIN
ANKARA 1910 SPOR
8
İLAYDA ELBASAN
KAVAKLI SPOR
8
İPEK ALTUNTAŞ
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
8
KÜBRA COŞKUN
ÖMERLİ SPOR
8
NİLSU AYBEK
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
8
NİSA AYAZ
ULUDAĞ SPOR
8
ÖYKÜ YILMAZ
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
8
RABİA ÇELİK
BURSA SOĞANLI SPOR
8
SEVDE MİNEL DEMİRTAŞ
ÜSKÜDAR ANADOLU
8
SÜMEYRA KILINÇ
1922 DUMLUPINAR SPOR
8
ÜNZÜLE DURMAZ
AVCILAR CİHANGİRSPOR
8
YAREN ÇETİN
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
8
ZEHRANUR GÜÇLÜ
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
8
BEGÜM GÜNER
ULUDAĞ SPOR
7
CANSU SEYMEN
TRABZON KARDELEN SPOR
7
DERYA KORKMAZ
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
7
EBRAR ÇİFTÇİ
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
7
EMİNE NUR AKKAYA
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
7
FATMA GÜL AĞIŞ
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
7
FATMANUR YAZAR
HAYMANA BELEDİYE SPOR
7
GAMZE SUNAR
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
7
GÜLHANIM DOĞAN
AVCILAR CİHANGİRSPOR
7
HAMİDE NAZ DEMİR
HAYMANA BELEDİYE SPOR
7
HANDE ERİŞ
İSTANBUL MESUDİYESPOR
7
İREM YILDIZ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
7
MEVSİM OCAK
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
7
MİZGİN TOPRAK
ÇİMEN SPOR
7
ÖZLEM ÖZYEL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7
RABİA KILIÇ
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
7
RANA GÜRLEK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
7
SEDA TÜRKEŞ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
7
SEMA ZENGİN
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
7
ŞEVVAL AKGÜL
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
7
ŞEYMANUR ÖZMEN
YALOVASPOR
7
TUANA DEMİRBAŞ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
7
YAREN SARIKAYA
AVCILAR CİHANGİRSPOR
7
ZEYNEP AZRA AYGÜN
YALOVASPOR
7
BERFİN FIRAT
MALATYA BAYANLAR SPOR
6
BERFİN OKÇU
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
6
BEYZA NUR GÜZELSES
MAKAM SPOR
6
CEMRE KILIÇ
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
6
ESRA BAĞLAMIŞ
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
6
FATMA ÇAM
ULUDAĞ SPOR
6
GİZEM DUMAN
ÇİMEN SPOR
6
GÜLBAHAR ÇETİNTAŞ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
6
GÜLSEVEN AKBASAN
ALTIPAS SPOR
6
HASRET AYDEMİR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
6
HİLEM AYDIN
TRABZON KARDELEN SPOR
6
İLAYDA KIZILKAYA
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
6
İREM AMAÇLAMAK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6
KARDELEN AKBAŞ
MALATYA BAYANLAR SPOR
6
MERVE AYGÜN
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
6
MERVE EKEMEN
ÜSKÜDAR ANADOLU
6
MİRA KARAMAN
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
6
NAZDAR KURT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6
SEHER YURTDAŞ
MAKAM SPOR
6
SEVİLAY KARAKÜTÜK
ÇİMEN SPOR
6
SUDENUR ERDEN
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
6
SÜMEYRA YILDIZ
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
6
ŞENGÜL YILMAZ
TRABZON KARDELEN SPOR
6
TUĞÇE ELİBOL
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
6
TÜLİN AKPINAR
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
6
YILDIZ SEVEN
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
6
ZELİHA DALGA
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6
ZİLAN POZAN
CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
6
ALEYNA YAVUZ
KADİRLİ SAVRUNSPOR
5
ASUMAN TURHAN
MAKAM SPOR
5
BAŞAK ŞENYURT
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
5
BENSU EREN
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
5
BEYZA ŞAFAK
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
5
BUSE KIRAN
ANKARA 1910 SPOR
5
BÜŞRA İPEK
MAKAM SPOR
5
CEMRE CEREN KARAKUŞ
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
5
CEREN ÇAVUŞ
ALTIPAS SPOR
5
CEYLAN AYDIN
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR
5
ECEMNAZ DÖNMEZ
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
5
EDANUR BORA
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
5
ELİF ALTIN
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
5
ELİF BİRGÜL GÖZGÜCÜ
HAYMANA BELEDİYE SPOR
5
ELİF ESRA ŞANLI
ÜSKÜDAR ANADOLU
5
ELİF NUR AYDINAK
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
ELİF OGUL
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
5
ELVANNUR YARIM
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
5
EMİNE GÜMÜŞ
GALATA SPOR
5
EMİNENUR AKIL
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
5
ESMANUR TEKE
BURSA SOĞANLI SPOR
5
FATİME AKPINAR
ÖMERLİ SPOR
5
GÖNÜL AKDAĞ
MUŞ YAĞMUR SPOR
5
GÜLDANE AYDOĞAN
1922 DUMLUPINAR SPOR
5
HAZAL OLĞUN
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
5
HİLAL BAYRAM
BURSA UFUK SPOR
5
HÜMEYRA MÜŞTEKİN
KÜÇÜKKÖYSPOR
5
IRMAK EKİCİ
POLATLISPOR
5
İLAYDA SOYLU
KADİRLİ SAVRUNSPOR
5
KÜBRA ARSLAN
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
5
MEDİNE ALTUN
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
5
MEDİNE ŞAHİN
ANKARA 1910 SPOR
5
MERCAN ÇİFTÇİ
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
5
MERVE BURAK
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
5
NAZAR YOLUK
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
5
NAZLICAN REİS
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
5
NİDANUR ÇELEBİ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
5
NİSA AKIN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
5
NİSA NUR ÜĞÜCÜ
ADANAGÜCÜ
5
NİSA NUR ÜNVER
ÇİMEN SPOR
5
NURDAN ŞİMŞEK
ÖMERLİ SPOR
5
NURSEL TURAN
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
5
ROZERİN ÇAKIN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
SELİN SÜMEYYE KURT
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
5
SİBEL ÖZER
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
5
SUDE NİL GÜNDÜZ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
5
SÜMEYRA KESMEZ
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
5
ŞÜHEDA ARSLANTÜRK
ALTIPAS SPOR
5
TANEM GÜLDAL
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
5
TUANA ESEN
KÜÇÜKKÖYSPOR
5
TUĞBA SARI
POLATLISPOR
5
YAREN KILIÇLI
BOYABAT EĞİTİM SPOR
5
YEŞİM AKSU
HAYMANA BELEDİYE SPOR
5
ZEYNEP ALMA
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
5
ZEYNEP ERVA SEYRİ
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
5
ZÜLEYHA GÖLGELİKAYA
ÜSKÜDAR ANADOLU
5
ADA MANSUR
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
4
AYCAN ARDA
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
AYZA NAZAR ADALI
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
4
BERNA PİŞGİNEL
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
4
BÜŞRA ÖZTÜRK
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
4
CENNET ÖVÜNÇKAN
ULUDAĞ SPOR
4
CEREN KALKAN
MAKAM SPOR
4
CEYDA KARACAOĞLU
KADİRLİ SAVRUNSPOR
4
CEYDA ÖZKAN
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
4
CEYLAN AKDOĞAN
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
4
DAMLA EROL
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
4
DEVRİM ERTAŞ
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
4
DİLAN BOZDAĞ
MAKAM SPOR
4
DİLAN YILDIRIM
ANKARA 1910 SPOR
4
EBRAR NUR SEFERLER
ULUDAĞ SPOR
4
EBRU EKİCİ
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
4
ECEMSU ZARARSIZ
GALATA SPOR
4
ECRİN KOBAK
BURSA UFUK SPOR
4
EFSUN OĞUZ
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
4
ELA YAŞLAK
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
4
ELEMNUR SÖCÜ
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
4
ELVAN ÇALIKIRAN
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
4
EMİNE UYGUN
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
4
ERVA SEZGİN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
4
ESRA ARTAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
4
FATMA DURAK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
FATMA GÜLEN
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
4
FATMA NUR ÇİÇEK
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
4
FİGEN NAÇAR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
4
GÜLDEN UZUNER
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
4
GÜLHAN YILDIZER
KAVAKLI SPOR
4
HATİCE DAŞDEMİR
SARIYER BELEDİYESİ
4
HEDİYE ÖZMEN
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
4
HELİN AYTEKİN
ÖMERLİ SPOR
4
HİLAL KORKMAZ
BURSA SOĞANLI SPOR
4
İLKNUR GÜLEP
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
4
İLSU BAYSAL
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
4
İREM KARA
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
4
İREM NİSA GÜL
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
4
İREM NUR KARAKOÇ
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
4
JİYAN GÜLLER
ANADOLU 45 SPOR KULÜBÜ
4
KADRİYE NUR KESKİN
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
4
LEYLA ASLIŞAH KIRCA
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
4
MELİSA DERİLİOĞLU
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
4
MERVE KIYAK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
4
MERYEM TOPÇU
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
4
MİHRİBAN GÖKAY
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
4
NARİN YÜKSEL
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
4
NİSA NUR YER
MERSİN CAMSPOR
4
NİSA ÖZTÜRK
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
4
NURAY ŞAHİN
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
4
NURCAN TUNÇ
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
4
PINAR GÜNDOĞDU
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
4
RABİA ÇELİKÇİ
BOYABAT EĞİTİM SPOR
4
RAHİME ERDOĞAN
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
4
RANA GÜL CİMŞİT
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
4
RUKİYE ÖZDEN ŞERİKOĞLU
AĞAKÖYSPOR
4
RUMEYSA YILDIZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
SABİHA ÇOLAK
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
4
SEDA NUR ÇAKIR
SARIYER BELEDİYESİ
4
SELİN YILDIRIM
ULUDAĞ SPOR
4
SELVİ BEYZA AYDOĞDU
ÜSKÜDAR ANADOLU
4
SEMANUR KABAKCI
HAYMANA BELEDİYE SPOR
4
SENANUR DİNÇER
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
4
SERAY ARAS
AĞAKÖYSPOR
4
SEVGİ ÖNLER
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
4
SILA KARA
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
4
SILA ŞİMŞEK
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
4
SONGÜL KARAKOÇ
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
4
SUDENAZ SAMĞA
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
4
ŞEYMA AKTAŞ
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
4
ŞEYMA ÖGÜNÇ
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
4
TUĞBA ZENCİRKAYA
1922 DUMLUPINAR SPOR
4
TUĞÇE POLAT
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
4
TÜRKAN SİVRİ
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
4
YAĞMUR ÇETİN
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
4
YASEMİN KURDOĞLU
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
4
ZAHİDE SOĞUKBULAK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
ZERDA KANTAY
KEMERSPOR
4
ZEYNEP HELİN AYGÜN
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
4
ZEYNEP ŞAHİN
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
4
ZEYNEP ŞEYMA KAMBUR
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
4
ADA TUANA KURT
SARIYER BELEDİYESİ
3
ALİYE AYDIN
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
3
ALİYE TUNCER
76 IĞDIR SPOR
3
ASLI MÜNÜKLÜ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
3
AYŞE NUR EREN
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
3
AYŞE YELİS
MUŞ YAĞMUR SPOR
3
AYŞEGÜL ÇELİK
AĞAKÖYSPOR
3
AYŞEGÜL ÇOBAN
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
3
BERFİN AKKUŞ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
3
BERFİN DEMİREL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3
BERFİN KELEN
ESENYURT KARTAL SPOR
3
BERİVAN TEKİN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
3
BERRA BUSE ERDOĞAN
BOYABAT EĞİTİM SPOR
3
BUSE GÜN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
3
BÜŞRA CANITEZ
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
3
CANSU BAŞ
SİLVAN SPOR KULÜBÜ
3
CANSU ŞAHİN
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
3
CEMRE TUANA GÜVEN
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
3
CEREN ÇETİNKAYA
ÇİMEN SPOR
3
CEYLİN DURU ER
TUNÇ SPOR
3
ÇİDEM İÇEN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3
DAMLANUR USLU
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
3
DİLARA KOCABAĞ
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
3
DUYGU AKKAŞOĞLU
KEMERSPOR
3
EBRAR YILMAZ
KÜÇÜKKÖYSPOR
3
EBRU SÜZEN
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
3
ECRİN ÖNDER
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
3
ELA NUR ÖZ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
3
ELİF ASLAN
ANKARA 1910 SPOR
3
ELİF AYTEKİN
1922 DUMLUPINAR SPOR
3
ELİF BUSE KIVRATMA
KAVAKLI SPOR
3
ELİF EKİN ŞAHİN
MALATYA BAYANLAR SPOR
3
ELİF HÜMA ASLAN
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
3
ELİF ŞAHİN
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
3
EMİNE ECRİN ÜZMEZ
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
3
EMSAL AYDOLU İNCE
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
3
ESRA ÖZBEY
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
3
FATMA DOĞAN
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
3
FATMANUR ŞAHİN
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
3
FEVZİYE MERVE YAVRUM
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
3
GİZEM SALHAOĞULLARI
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
3
GÜLSÜM AKGÜN
ARAP ÇEŞMESPOR
3
GÜNER ÖZ
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
3
HAVANUR BALCI
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
3
HAZAL BİLGİLİ
KEMERSPOR
3
HELİN KOYUN
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
3
İCLAL KARAYİLAN
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
3
İLAYDA EGÜZ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
3
İLKNUR ATLAMAZ
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
3
İLKNUR TİNİĞ
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
3
İREM ODACI
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
3
KADER POLAT
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
3
KÜBRA ALTUN
BURSA SOĞANLI SPOR
3
KÜBRA KARA
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
3
LEYLİ RABİA DEMİR
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
3
MELEK ZÜLAL ACAR
YALOVASPOR
3
MELİKE ÖZBEK
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
3
MELİSA POLAT
ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ
3
MERVE ARSLAN
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
3
MERVE BİLGİÇ
ALTIPAS SPOR
3
MERVE EŞİKDAŞ
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
3
MİNE SATIK
1922 DUMLUPINAR SPOR
3
MİZGİN ÖNER
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3
NAVRUZ ASLAN
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
3
NESLİHAN DEMİR
KÜÇÜKKÖYSPOR
3
NEŞE TURAN
KÜÇÜKKÖYSPOR
3
NİSA ÖZTÜRKOĞLU
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
3
ÖZGE ŞENGEL
ÜSKÜDAR ANADOLU
3
RABİA TEKİN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
3
RANA TAŞTAN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
3
ROJDA KAYA
CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3
SELİNAY ERDOĞAN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
3
SERPİL KORKMAZ
MALATYA BAYANLAR SPOR
3
SEVDA CENGİZ
76 IĞDIR SPOR
3
SEVDA ÖNGAN
BURSA SOĞANLI SPOR
3
SILA EROĞLU
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
3
SİMGE REDİF
1922 DUMLUPINAR SPOR
3
SONGÜL ECE ALTINÖZ
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
3
SUDENUR PAPAKÇI
ULUDAĞ SPOR
3
SÜMEYYE POLAT
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
3
SÜMEYYE YENER
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
3
ŞEVVAL ARTUT
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
3
ŞEYMA CAN
BATMAN MEZOPOTAMYA SPOR
3
TÖRE TANIŞ
MUŞ YAĞMUR SPOR
3
TUANA ÖZYURTSEVER
ULUDAĞ SPOR
3
TUĞBA KEVSER BAŞYURT
BOYABAT EĞİTİM SPOR
3
TÜLAY KARAALİOĞLU
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
3
TÜLİN ŞİNAFOROĞLU
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
3
ÜLKÜ SILA TIRAŞ
ANKARA 1910 SPOR
3
YAREN DEVECİ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
3
YASEMİN BAŞOL
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
3
ZEHRA AKTAŞ
GALATA SPOR
3
ZELİHA NUR AKSU
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
3
ZEYNEP AKYOL
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
3
ZEYNEP ÇİCİŞ
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
3
ZEYNEP İŞERİ
BATMAN MEZOPOTAMYA SPOR
3
ZİLAN DEMİRBAŞ
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR
3
ADA KARATAŞ
TUNÇ SPOR
2
ALEYNA ALKAN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
2
ALEYNA BAYDAR
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
2
ALEYNA KARA
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
2
AMİNE DEMİR
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
2
ASLIHAN BALKAN
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
2
AYSU UYĞUR
ADANAGÜCÜ
2
AYŞE SENA ALTINSOY
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
2
AYŞENUR BEYDÜZ
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
2
AYŞENUR İSEN
ÇİMEN SPOR
2
AYŞENUR KIRCA
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
AZRA CAN
ULUDAĞ SPOR
2
AZRA ÖZGE KARA
BURSA UFUK SPOR
2
BAŞAK ULUDAĞ
MERSİN CAMSPOR
2
BAŞAK YERLİ
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
2
BERRA ADA KOÇ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
BURCU YILDIZ
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
2
BUSE BUDAK
ÜSKÜDAR ANADOLU
2
BÜŞRA KIRAVİ
BURSA UFUK SPOR
2
CANAN ÇATAL
TUNÇ SPOR
2
CANAN KARABACAKOĞLU
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
2
CEREN GÜNGÖR
BÜYÜK YONCALISPOR
2
ÇİĞDEM URUÇ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
2
DAMLA NUR GÜVERTİ
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
2
DEFNE DEMİRAY
BOYABAT EĞİTİM SPOR
2
DERİN SU KARADENİZ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
DERYA ALPAYDIN
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
2
DİLEK BAYDAR
MAKAM SPOR
2
EBRAR EREN
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
2
ECE NAZ OLÇUN
ANADOLU 45 SPOR KULÜBÜ
2
ECEM NUR DEMİRCİ
KEMERSPOR
2
ECREN YAZICI
TRABZON KARDELEN SPOR
2
ECRİN ÇAVUŞOĞLU
YALOVASPOR
2
ECRİN ELA ÜNAL
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
2
ELDE NUR ŞENER
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
2
ELİF BİLDİK
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
2
ELİF NUR ÖTGÜN
ANKARA 1910 SPOR
2
ELİF SUĞRA BAYAR
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
2
ELİF YAMANOĞLU
ÖMERLİ SPOR
2
ELİF YARDIMCI
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
2
ESRA ŞAHİN
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
2
ESRA YILMAZ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
EYLÜL BAYRAKTAR
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
2
EYLÜL KİRMİT
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
2
EYLÜL SAHRA KILIÇASLAN
ALTIPAS SPOR
2
EYLÜL UYAR
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
2
EZEL ŞITTAK
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2
FATMA NAZ BAKAR
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
2
FATMA TAŞKIRAN
BOYABAT EĞİTİM SPOR
2
FATMANUR AKAN
ADANAGÜCÜ
2
GİZEM TÜRKOĞLU
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
GÖNÜL AÇIKGÖZ
MUŞ YAĞMUR SPOR
2
GÜLİSTAN KARSAK
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
2
GÜLTEN KAYA
ÖMERLİ SPOR
2
HACER ÖZTÜRK
SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
2
HATİCE NAS
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
2
HAYRUNİSA BERK
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
2
HEJA YAZĞAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
HELEN DERİNCE
MALATYA BAYANLAR SPOR
2
HELİN TEKİN
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
2
HURİYE BALA
BURSA UFUK SPOR
2
İLAYDA İNAL
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
2
İNCİNUR ŞEN
ESENYURT KARTAL SPOR
2
İREM ÇELEBİOĞLU
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
2
KARDELEN HAVVA SÜRÜL
TRABZON KARDELEN SPOR
2
KARDELEN ÖZTÜRK
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
2
KARDELEN SARAÇ
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
2
KARYA TÜRKOL
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
2
KÜBRA UĞURLU
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
2
KÜBRA YAĞMUR
HAYMANA BELEDİYE SPOR
2
LAL NEGÜZEL
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
2
LEMANUR ARTUT
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2
LEYLA ALIÇ
AĞAKÖYSPOR
2
MEDİNE AKTAŞGİL
BOYABAT EĞİTİM SPOR
2
MEDİNE ÖREN
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
2
MEHTAP DUMAN
76 IĞDIR SPOR
2
MELEK YILMAZ
SARIYER BELEDİYESİ
2
MELEKSU KAYA
ESENYURT KARTAL SPOR
2
MELİKA SULTAN TÜRKMENOĞLU
KADİRLİ SAVRUNSPOR
2
MELİKE ARI
ÇİMEN SPOR
2
MELTEM UYGEÇ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
2
MERVE GÜLER
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2
MERVE GÜNER
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
2
MERVE ÖZMEZ
MERSİN CAMSPOR
2
MERVE SENA AFŞAR
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
2
MERVE ŞEN
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
2
MERVE ŞIKKİBAR
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
2
MERVE YEŞİLMEN
ADANAGÜCÜ
2
MERYEM BAYKIZ
MERSİN CAMSPOR
2
MISRA ÖYKÜ PALA
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
2
MİHRİBAN TOPAL
ÖMERLİ SPOR
2
MİNEL ÖZGÜN
TUNÇ SPOR
2
MUTLU ŞAHİN
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
2
MÜYESSER KILIÇ
SARIYER BELEDİYESİ
2
NAZAR TOPRAK
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
2
NEHİR İNCEGELİŞ
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
2
NERGİZ AMAÇ
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
2
NİLÜFER MELEK KABASAKAL
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
2
NİSA GÜRSU
KÜÇÜKKÖYSPOR
2
NİSA NUR AKÇA
ALANYA DEMİRSPOR
2
NURSENA KURT
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
ÖZGE ÇELEBİ
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
2
ÖZGE KUŞ
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
2
ÖZGE ÖZMEN
ARAP ÇEŞMESPOR
2
PERİHAN DENİZ ALBAŞ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
RABİA ÜMRAN ERDEN
SARIYER BELEDİYESİ
2
ROJBİN YILMAZ
MAKAM SPOR
2
ROJİN KAÇAR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
RUŞEN ARITÜRK
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
2
RÜMEYSA KABAK
ANADOLU 45 SPOR KULÜBÜ
2
RÜYA UYANMAZ
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
2
SADİYE ACAR
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
2
SAFİYE ARİN UÇAK
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
SAFİYENUR GÖLCÜ
ANADOLU 45 SPOR KULÜBÜ
2
SAHRA DANACI
ELMADAĞ GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
SAKİNE AKIN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
2
SALİME SILA YURDAGÜL
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
2
SEHER NUR POLAT
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
SELİN CURA
KADİRLİ SAVRUNSPOR
2
SELİN KUŞ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
SELİN YILMAZ
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
2
SELİNAY TİRSİ
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
2
SEMANUR BABÜR
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
SEMANUR ÖZİNAR
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
SENANUR KARADENİZ
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
2
SERPİL İŞLER
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2
SILA ARSLAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
SILA CAN
KIRIKKALE METROPOL SPOR
2
SILA GÜRLEK
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
2
SILANUR KARAHAN
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
2
SİBEL CEBE
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
2
SİMGE GÜVEL
KADİRLİ SAVRUNSPOR
2
SONAY YILDIZ
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
2
SONGÜL KAİP
ÇİMEN SPOR
2
SONGÜL VARIŞ
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
2
SUDE NAZ ACAR
ULUDAĞ SPOR
2
SUDENAZ ÇAKIR
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
2
SUDENUR AKSU
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
SULTAN AKYOL
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
2
SÜMEYRA ŞİRİN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
2
ŞERİFE NUR ERTEM
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
2
ŞEVVAL TARİ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
2
ŞEYMANUR İMİRHAN
KAVAKLI SPOR
2
ŞİLAN AKINCI
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
ŞURA VURAL
BOYABAT EĞİTİM SPOR
2
TİNA ALTUN
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
2
TUANA AKBULUT
BURSA UFUK SPOR
2
TUĞÇE KILIÇ
ÇİMEN SPOR
2
YAĞMUR AKSU
ALANYA DEMİRSPOR
2
YAĞMUR EYÜBOĞLU
ALTIPAS SPOR
2
YAĞMUR KADRİYE MERİÇ
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
YAREN AKTAŞ
MUŞ YAĞMUR SPOR
2
YAREN TEMÜR
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2
YASEMİN EZİN
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
2
YELİZ AKUŞ
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
2
YELİZ ÖZDEMİR
KEMERSPOR
2
YELİZ YILMAZ
KEMERSPOR
2
YUSRA ÇETİN
ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ
2
YÜSRA İNANOĞLU
ARAP ÇEŞMESPOR
2
ZEHRA AKKOÇ
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
2
ZEHRA AKTOĞ
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
2
ZEHRA OYSAL
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
2
ZEHRA USLU
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
ZELAL ARAL
BULANIK BİLİCAN SPOR
2
ZEYNEP ERTAŞ
ADANAGÜCÜ
2
ZEYNEP SU KIYI
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
2
ZEYNEP YETGİN
BULANIK BİLİCAN SPOR
2
ZEYNEP YURT
ELMADAĞ GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
ALEYNA BAHAR
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
ALEYNA DEMİR
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
ALEYNA UZ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
ARZU AYTEKİN
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
ASLI AKDOĞAN
ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ
1
ASLI HATİCE ŞENAY
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
ASLI KORKMAZ
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
ASLINAZ SAYGICAK
KADİRLİ SAVRUNSPOR
1
ASUDE ARICAN
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
1
ASUDE NUR KUNDAK
ÜSKÜDAR ANADOLU
1
AYLİN AKIN
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
AYNUR SAÇAR
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
AYSEL ZEYBEK
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
AYSİMA KORKMAZ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
AYSU KONDEL
AĞAKÖYSPOR
1
AYSUN AYDIN
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
AYŞE APLAN
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
AYŞE FATMA EFE
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
AYŞE NUR GÜNDOĞDU
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
1
AYŞEGÜL BULDUK
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
AYŞEGÜL KARACA
BURSA SOĞANLI SPOR
1
AYŞEGÜL YAĞAR
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
1
AYŞEN KAYA
ARAP ÇEŞMESPOR
1
AYŞENUR AKDOĞAN
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
AYTEN PORGALI
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
AZRA AKDENİZ
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
1
AZRA KARPUZ
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
1
AZRA YAĞMUR KAMÇI
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
AZRA YAREN SEZGİN
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
BAHAR BABALI
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
BAHAR BAYRİ
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
BERANUR TÜRKÖZ
POLATLISPOR
1
BERFİN BAĞRIAÇIK
ANKARA 1910 SPOR
1
BERFİN KARA
HAYMANA BELEDİYE SPOR
1
BERFİN ŞAHİN
BULANIK BİLİCAN SPOR
1
BERİTAN KÜÇÜK
CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
1
BERİVAN KAYA
CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
1
BERİVAN KUTLUK
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
1
BERİVAN KÜFREVİ
BÜYÜK YONCALISPOR
1
BERRAK DURU ŞEKERSOY
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
BERRU DOĞU
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
BETÜL İNAL
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
BETÜLSU DEMİR
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
BEYZA GEDİK
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
BEYZA NUR KURNAZ
AVCILAR CİHANGİRSPOR
1
BEYZA YERLİ
KIRIKKALE METROPOL SPOR
1
BEYZA YILMAZ
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
BİLGE BAYRAKTAR
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
1
BİLGESU GÜNEY
KIRIKKALE METROPOL SPOR
1
BUSE NUR ÇELEN
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
1
BÜŞRA ARSLAN
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
BÜŞRA ILGIN
1922 DUMLUPINAR SPOR
1
BÜŞRA KAYAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BÜŞRA KORUL
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BÜŞRA ÖZTÜRK
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
1
BÜŞRA YABANCI
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
BÜŞRA YETER KARAMELEK
İSTANBUL MESUDİYESPOR
1
BÜŞRANUR EFTEKİN
KÜÇÜKKÖYSPOR
1
CANSU ÖZTÜRK
BOYABAT EĞİTİM SPOR
1
CEMİLE ULU
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
CEMRE ÇETİNKAYA
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
1
CEMRE GENÇ
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
1
CEMRE GÖKDEMİR
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
CENNET ÇİÇEK
ANKARA 1910 SPOR
1
CEREN ERDOĞMUŞ
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
CEREN GÜNEŞ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
CEREN ÖZBERK
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
1
CEREN ŞEREMET
TRABZON KARDELEN SPOR
1
CEREN TUĞ
TUNÇ SPOR
1
CEREN YAĞCI
KÜÇÜKKÖYSPOR
1
ÇAĞANUR ÜSÜZ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
1
ÇİĞDEM NUR ERDOĞAN
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
ÇİMEN ATİLA
BURSA SOĞANLI SPOR
1
DAMLA KARAMAN
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
DAMLA NUR AKSOY
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
DAMLA NUR SARIGÜL
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
DERYA DENİZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
DERYA KOÇ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
DERYA ŞANLITÜRK
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
1
DEVRAN GÖRMEZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
DILŞAH SEVER
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
1
DİLA ELBASAN
KAVAKLI SPOR
1
DİLAN TEMİZ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
DİLARA AVLAMAZ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
DİLARA KAÇAR
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
1
DİLARA VANTİGGELHOVEN
ALANYA DEMİRSPOR
1
DOĞA GÜL
ADASPOR
1
DÖNDÜ TEMİZ
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
1
DURU NAZ BÜYÜKAK
ÇİMEN SPOR
1
EBRAR ASLAN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
1
EBRU GÜL ARSLAN
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
EBRU KUMRU
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
EBRU ÖZÇAKIR
1922 DUMLUPINAR SPOR
1
EBRU SILA DİNÇ
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
EBRU TOPRAK
İSTANBUL MESUDİYESPOR
1
ECE NUR BAYRAM
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
ECE SUDE BİNA
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
ECEM KOÇ
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
1
ECEM YILMAZ
SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
1
ECRİN AYAZ
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
1
ECRİN TANEM ÇINAL
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
1
EDA ŞAMLI
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
EDA YILMAZ
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
EDANUR UZGUR
YALOVASPOR
1
EDANUR YAŞAR
ARAP ÇEŞMESPOR
1
ELANUR GELDİ
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
ELANUR KARAGÖZ
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
1
ELİF ERÇİN
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
ELİF HACER NERGİZ
ADASPOR
1
ELİF ÖZDEMİR
SARIYER BELEDİYESİ
1
ELİF ÖZKANCA
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
ELİF SUCU
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
ELİF SUDE SİVRİ
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
1
ELİF UYGUN
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
1
ELİF YAMAN
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
ELMAS ÇOBAN
GÜNEYKENT SPOR KULÜBÜ
1
ELVAN AĞAR
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
EMİNE BEREN ULUER
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
1
EMİNE CEYDA IŞIK
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
ESİLA AYCAN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
ESLEM YÜCE
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
1
ESMA ÇATAL
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
1
ESMA SEVİM
ÇİMEN SPOR
1
ESMANUR ADIYAMAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
ESMANUR ÖZTÜRK
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR
1
ESMANUR YALÇIN
76 IĞDIR SPOR
1
ESRA KARAKURT
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
EVİNDAR TURAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
EYLÜL ESİRGEMEZ
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
EYLÜL TIKIR
SARIYER BELEDİYESİ
1
EZEL GÖÇMEN
HAYMANA BELEDİYE SPOR
1
EZGİ GEZİNCİ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
FATIMA SEMİZER
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
1
FATMA BUSE DURAN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
1
FATMA KERT
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
FATMA NİŞANCI
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
1
FATMA NUR DÖNMEZ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
FATMA ÖZEN
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
FERİDE SÜNER
SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
1
FİLİZ ÖLMEZ
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
GAMZE AKYÜZ
ARAP ÇEŞMESPOR
1
GAMZE GÖNÜL
KADİRLİ SAVRUNSPOR
1
GİZEM AĞIL
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
GİZEM ALÇINAR
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
1
GİZEM ENGİN
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
GONCAGÜL ŞENTÜRK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
GÖKÇEN NUR ÇAKI
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
GÖKNUR AKÇAY
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
GURBET BAŞİM
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
1
GÜLAY AKMAN
ADANAGÜCÜ
1
GÜLBAHAR ÇİFTÇİ
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
1
GÜLCAN TAŞAR
ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ
1
GÜLER SEVİNÇ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
GÜLİZAR ÖNER
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
GÜLNİSA TAŞTAN
KEMERSPOR
1
GÜLSÜM NUR KAYA
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
1
GÜLŞEN ÖZDİL
ÖMERLİ SPOR
1
GÜVEN BULUT
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
HADİSE AÇAR
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
HALİME BURÇİN ÇELİK
ALANYA DEMİRSPOR
1
HATİCE CEREN KILIÇARSLAN
KARAMÜRSEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
1
HAVA MERİÇ AYDIN
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
HAVİN BİLGİÇ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
HAVVA KAVAS
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
1
HAVVA KURT
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
HAVVA NUR TAY
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
HAYRİYE TOMRİS
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
HAYRUNİSA AKDOĞAN
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
1
HAYRUNİSA AYDOĞDU
KIRIKKALE METROPOL SPOR
1
HAYRUNİSA GÜR
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
HEDİYE İÇTEN
VİRANŞEHİR GENÇLİĞİ KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ
1
HELEN PARA
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
HELİN EKİNCİ
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
1
HİLAL ASLAN
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
HİLAL KALELİ
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
HİLAL NAZ TANIŞ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
HİLAL ŞAHİN
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
IRMAK BAYHAN
MAKAM SPOR
1
IŞILAY KOÇ
AĞAKÖYSPOR
1
İDAL TEBER
ARAP ÇEŞMESPOR
1
İKRA ÇEVİK
POLATLISPOR
1
İLAYDA ALTUN
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
1
İLAYDA KARADENİZ
ULUDAĞ SPOR
1
İLAYDA KAVALALI
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
İLAYDA SEVER
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
İLKNUR ASAN
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
İMMİNUR BULUT
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
1
İNAYET KESKİN
GALATA SPOR
1
İREM IŞIK
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
1
İREM İNŞİRAH DURSUN
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
İREM KİRAZ
ESENYURT KARTAL SPOR
1
İREM NUR ANIK
SİİRT ÜNİVERSİTESİ SPOR
1
İREM ÖZCAN
KEMERSPOR
1
İREM TALAZ
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR
1
İREM TAŞDEMİR
ACIYAMAN SPOR KULÜBÜ
1
İREMSU ÖZTÜRK
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
KADRİYE KUNUR
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
KARDELEN ELİTAŞ
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
KARDEM ŞAHİN
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
KATİBE MUSAOĞLU
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
1
KAYRA DURAN
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
1
KUDRET TOPRAK
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1
KÜBRA MUTLU
BURSA SOĞANLI SPOR
1
KÜBRA YAĞMUR KARĞİLİ
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
LETİSYA ŞARKLI
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
MELAHAT ÇAYIR
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
1
MELEK UZAR
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
1
MELİKE ARSLAN
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
1
MELİKE PEHLİVAN
ÇUBUK GENÇLİKSPOR
1
MELİKE ŞEN
AFYONKARAHİSAR ANADOLU GÜCÜ SPOR
1
MELİSA AKIN
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
MELİSA ÇİFTÇİ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
MELİSA NUR DİNCER
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
MELİSA ORAL
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
MERCAN ÖZCAN
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
MERVE BAKAN
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
MERYEM BATUM
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
MERYEM DEFNE OĞUZCAN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
1
MERYEM KARIŞIK
GAZİANTEP İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
MERYEM KAYNAR
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
MİNE YILDIZ
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
1
MÜZEYYEN YAREN KARA
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
NAREN BAYRAM
ESENYURT KARTAL SPOR
1
NAZ KÜNCÜLÜ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
NAZ TUNÇER
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
1
NAZAR OLĞUN
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
NAZAR VERGİLİ
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
NAZDAR DURAK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
NAZLI ALMİLA KARAGÖZ
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
NAZLI CANATAN
MERSİN CAMSPOR
1
NEHİR BULUT
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
1
NEHİR KILIÇÇI
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR
1
NERGİZ ACAR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
NESLİHAN UÇARKUŞ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
NEVİN DARBAŞ
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
NİHAL CAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
NİSA AKDAĞ
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
1
NİSA KARADAĞ
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
1
NİSA NUR BAYKAL
HAYMANA BELEDİYE SPOR
1
NİSA YILDIRIM
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
NİSANUR GİRGİN
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
1
NİSANUR KABAN
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
NİSANUR KAYA
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
1
NİSANUR TULPAR
TUNÇ SPOR
1
NURAN ALADAĞ
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
NURDAN ADAK
KDZ. EREĞLİ LİSESİ SPOR KULÜBÜ
1
NURMELEK SUMER
AVCILAR CİHANGİRSPOR
1
ÖZGE ARSLAN
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
1
ÖZLEM KAYA
1922 DUMLUPINAR SPOR
1
ÖZLEMNUR İNCE
KIRIKKALE METROPOL SPOR
1
PERİHAN ÜZEN
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
1
PINARSU CILIZ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
1
RABİA DEMİRTAŞ
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
RABİA EBRAR ŞİŞMAN
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
1
RABİA GÜNEŞ
POLATLISPOR
1
RAHİME NUR COŞKUN
KAVAKLI SPOR
1
RANA SU ASLAN
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
REMZİYE GÜR
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
REYHAN EREN
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
ROJİN ELİNÇ
CİZRE 2020 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
1
RUMEYSA SELÇUK
MUŞ YAĞMUR SPOR
1
SEÇİL FATMA YILDIRIM
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
SEDA GÖK
AVCILAR CİHANGİRSPOR
1
SEDA SAĞLAM
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
1
SEDANUR TURHAL
HAYMANA BELEDİYE SPOR
1
SEHER SEMERCİ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
1
SEHERGÜL KARA
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
SEMA KARABULUT
ULUDAĞ SPOR
1
SENA NUR GÜLER
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
1
SENANUR SABAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
SERAP MEYDAN
BURSA SOĞANLI SPOR
1
SEVDE SEÇİM
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SPOR
1
SEVDENUR SEMİZ
ORBİT KARABAĞLAR SPOR KULÜBÜ
1
SEVİLAY NERGİZ BERGAL
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
1
SEYHAN AYCİBİN
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
SILA CEBECİ
ORDU GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
SILA ÇAM
ANKARA 1910 SPOR
1
SILA ÖZDEMİR
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
SİBEL KARAKUŞLU
SİLVAN SPOR KULÜBÜ
1
SİMGE CAM
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
SİNEM ÜNAY
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
SONNUR KOÇAK
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
SUDE NAS
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
SUDE NAZ ŞİMŞEK
ADANA DOSTLAR SPOR KULÜBÜ
1
SUDE NUR BAŞKAYA
KEMERSPOR
1
SUDE YILMAZ
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
SUDENAZ ÇALIŞKAN
ELMADAĞ GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
SUDENAZ SAY
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
SUDENUR TURAN
ANKARA 1910 SPOR
1
SULTAN GÖNCİ
BATMAN MEZOPOTAMYA SPOR
1
SÜMEYRA BALTACI
BANDIRMAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
1
ŞERİFE ÖZBEK
SANCAKTEPE YENİDOĞAN SPOR
1
ŞEVVAL ARZU ERKİ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
ŞEVVAL GÜNHAN
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
ŞEVVAL NİL TUNA
KARAAĞAÇ ARDA SPOR
1
ŞEVVAL NUR İLERİ
BURDUR GENÇLİK VE SPOR
1
ŞEYDANUR ERDOĞAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
ŞEYMA EFENDİOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ İDMANOCAĞI SPOR
1
ŞİLAN KILIÇ
76 IĞDIR SPOR
1
ŞİRİN KAYA
MAKAM SPOR
1
ŞULE ÖZER
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
ŞURANUR ÖZCAN
ORDU PARS SPOR KULÜBÜ
1
TUBA AKCAN
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
1
TUBA DİLEK
MERİNOS DEMİRYOLU SPOR KULÜBÜ
1
TUĞBA NUR BOZKURT
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
TUĞBA OK
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
1
TUTKU GÜNDÜZ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
TÜRKAN BAŞARAN
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
ÜMMÜGÜLSÜM ULUTEPE
ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
1
VAHİDE ÇETİNKAYA
BOYABAT EĞİTİM SPOR
1
YAĞMUR ABA
BURSA KADIN SPOR KULÜBÜ
1
YAĞMUR ASLAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
YAĞMUR CANAVAR
KIRIKKALE METROPOL SPOR
1
YAĞMUR KAYA
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
YAĞMUR SORUHAN
ESENYURT KARTAL SPOR
1
YAREN AKUŞ
MEZİTLİ MERCANLAR SPOR
1
YAREN DALKIRAN
TUNÇ SPOR
1
YASEMİN CESUR
YALOVASPOR
1
YASEMİN NİSA KARABAŞ
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
1
YEKTA YILMAZ
GALATA SPOR
1
ZEHRA EKEN
KARŞIYAKA KOLEJİ SPOR
1
ZEYNEP ÇELİK
BEŞ OCAK DEMİRSPOR
1
ZEYNEP ÇINAR
1936 HAKKARİ HAYALKENT SPOR KULÜBÜ
1
ZEYNEP EREZ
ÇİMEN SPOR
1
ZEYNEP GÜL KESKİN
NİŞANTEPE FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
ZEYNEP KÜBRA İRTEGÜN
ADASPOR
1
ZEYNEP MERYEM TANIŞ
KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
ZEYNEP MESTAN
BORNOVA GENÇ YILDIZLAR SPOR
1
ZEYNEP YÜRÜR
KÜÇÜKKÖYSPOR
1
ZİLAN TURĞUT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
ZİLAN YEŞİLDAĞ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
ZÜLEYHA ACAR
ARDAHAN KURA GENÇLİK VE SPOR
1
ZÜMRA ÖZYURT
TUNÇ SPOR
1