TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
15.02.2020 13:30 GMG KIRKLARELİSPOR 2-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 İNEGÖLSPOR 2-1 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 ÇORUM FK 2-2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1-3 YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 BAŞKENT AKADEMİ FK 1-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 13:30 AFJET AFYONSPOR 4-0 1922 KONYASPOR Detaylar Detaylar
15.02.2020 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 SARIYER Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.YILPORT SAMSUNSPOR 23 18 4 1 53 9 44 58
2.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 23 16 5 2 64 23 41 53
3.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 23 14 4 5 40 18 22 46
4.HEKİMOĞLU TRABZON 22 12 3 7 36 32 4 39
5.İNEGÖLSPOR 23 11 4 8 38 26 12 37
6.ÇORUM FK 23 11 2 10 34 32 2 35
7.AFJET AFYONSPOR 23 10 4 9 35 25 10 34
8.PENDİKSPOR 23 9 6 8 33 29 4 33
9.SARIYER 23 9 6 8 29 27 2 33
10.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 23 8 8 7 30 30 0 32
11.TARSUS İDMAN YURDU 23 10 1 12 33 34 -1 31
12.GMG KIRKLARELİSPOR 22 7 8 7 21 27 -6 29
13.AMED SPORTİF FAALİYETLER 23 7 6 10 22 33 -11 27
14.HACETTEPE SPOR 23 8 2 13 29 44 -15 26
15.1922 KONYASPOR 23 7 3 13 27 39 -12 24
16.BAŞKENT AKADEMİ FK 22 6 4 12 28 32 -4 22
17.GÜMÜŞHANESPOR 22 5 3 14 24 42 -18 18
18.ŞANLIURFASPOR 23 0 1 22 6 80 -74 -14
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 15
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
4.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
5.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 1922 KONYASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 3 - 2 BAŞKENT AKADEMİ FK
8.Hafta
1922 KONYASPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 3 - 2 İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 3 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
9.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
SARIYER 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
11.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 - 2 AFJET AFYONSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 5 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
14.Hafta
SARIYER 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
1922 KONYASPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 6 1922 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
16.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 7 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
17.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 2 - 0 PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
1922 KONYASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
19.Hafta
GMG KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 1922 KONYASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 3 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 1 - 3 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
20.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR 4 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
21.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 5 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 1 1922 KONYASPOR
22.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - GMG KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
23.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 HACETTEPE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 1 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
24.Hafta
SARIYER - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ÇORUM FK
25.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - 1922 KONYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
ÇORUM FK - HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAŞKENT AKADEMİ FK
AFJET AFYONSPOR - PENDİKSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
26.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - ÇORUM FK
YILPORT SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR - ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - PENDİKSPOR
28.Hafta
SARIYER - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - GMG KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - ÇORUM FK
29.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
31.Hafta
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GMG KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
ÇORUM FK - SARIYER
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
32.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
33.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ÇORUM FK
SARIYER - 1922 KONYASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
ÇORUM FK - GMG KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
3.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
5.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
6.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 5 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
7.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
9.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 4 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
BANDIRMASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 BANDIRMASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
15.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
16.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 4 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
17.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 4 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
18.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
19.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 5 BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
20.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
22.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
23.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
24.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK - TUZLASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
25.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
26.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - BANDIRMASPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
27.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ELAZIĞSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BANDIRMASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BANDIRMASPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
29.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
31.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
32.Hafta
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
33.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
34.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.