TR
EN
ALİ SEFER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
14
BATUHAN TÜRKMEN
ÇORUM FK
11
EFE ULUAĞ
SARIYER
11
SEMİH TEKİNALP
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
11
ERAY KOTAN
52 ORDUSPOR FK
10
ESEN YILANLI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
10
FURKAN ALTINÖZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
10
AŞUR ALTUNEL
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
9
İZZET BORA UZAN
ÇORUM FK
9
YİĞİTHAN ADANUR
YOMRA SPOR
9
YUNUS EMRE ATSIZ
TURGUTLUSPOR
9
BARAN KAYA
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8
BATUHAN TOPÇU
SARIYER
8
İSMET BATUHAN ERBEN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
8
MUHAMMED ENES KAYA
İNEGÖLSPOR
7
MUHAMMED TALHA YILMAZ
KARŞIYAKA
7
MUHAMMED TÜMENCİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
7
MUHAMMET GÜLCİHAN
ARTVİN HOPASPOR
7
MUSTAFA KEMAL DEMİRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
7
YAŞAR YASİN ARSLAN
ISPARTA 32 SPOR
7
YAŞARCAN İLKKALE
ARTVİN HOPASPOR
7
BUĞRA AKÇAGÜN
BUCASPOR 1928
6
ÇAĞRI OKSAY
PAZARSPOR
6
EFE YÜCEER
EDİRNESPOR
6
METİN CAN PURTUL
ÇORUM FK
6
MUHAMMED BİLAL SOYLU
GMG KASTAMONUSPOR
6
MURAT BECEK
ISPARTA 32 SPOR
6
SALİH AKÇAY
SARIYER
6
TAHA ATA BAY
YOMRA SPOR
6
YİĞİT YURTSEVER
GMG KASTAMONUSPOR
6
YUSUF MERT KARATAŞ
52 ORDUSPOR FK
6
AHMET DERECİ
ARTVİN HOPASPOR
5
ALİ KOCABAŞ
SOMASPOR
5
BERAT RAMADAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
5
DOĞUKAN ZENGİN
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
5
EFE KIRKAYAK
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
EMRAH MUTLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
ERAY GÜRCAN
UŞAK SPOR A.Ş.
5
HALİL GÜNDÜZ
BURSA YILDIRIM SPOR
5
HASAN EREN ÖZER
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
5
İBRAHİM HAKKI TAŞĞIN
GMG KASTAMONUSPOR
5
KEREM ALTINTAŞ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
KERİM ACARALİOĞLU
ARTVİN HOPASPOR
5
MEHMET CAN GÖNDÜZ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
NECATİ MÜFTÜOĞULLARI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5
SERHAT YİĞİTHAN ŞENGİL
BURSA YILDIRIM SPOR
5
YAKUP EMRE BAKKAL
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
ABDULLAH KAYALIK
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
ABDULMİKAİL AKBULUT
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4
ARDA GÜLMEZ
KARŞIYAKA
4
ATAKAN HACIOĞLU
PAZARSPOR
4
BAŞAR FATİH YAVUZ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
4
BATUHAN GÖZÜM
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
4
BİRKAN TOK
GMG KASTAMONUSPOR
4
CİVAN DERSİM ÇAKAT
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
EMİR BİLGİN
BUCASPOR 1928
4
EMRE ÖZSARI
KARŞIYAKA
4
ENES KARAKUŞ
ÇORUM FK
4
EREN AKBULUT
UŞAK SPOR A.Ş.
4
HAKAN BAKİ YILMAZ
ISPARTA 32 SPOR
4
HALİL ERTÜRK
UŞAK SPOR A.Ş.
4
İSMAİL TÜRKOĞLU
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
KEREM ŞİMŞEK
İNEGÖLSPOR
4
MERT ÖNAL
TURGUTLUSPOR
4
MUHAMMET YUSUF FINDIK
BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR
4
OLKAN BATIN KİLMEN
KUŞADASISPOR
4
SELİM OKUR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
4
TALHA TİRYAKİ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4
UĞUR YILMAZ
ISPARTA 32 SPOR
4
YASİN ALTIPARMAK
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
4
YUNUS TOK
ŞANLIURFASPOR
4
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Bölgesel Gelişim Ligi
U19 Bölgesel Gelişim Ligi Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
28.01.2023 12:00 SARIYER 3-1 BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
28.01.2023 12:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2-3 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. Detaylar Detaylar
28.01.2023 12:00 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 1-3 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
28.01.2023 12:00 EDİRNESPOR 5-2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
28.01.2023 12:00 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1-3 DÜZCE CAM DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
U19 Bölgesel Gelişim Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.SARIYER 13 9 1 3 32 18 14 28
2.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 13 7 3 3 24 13 11 24
3.DÜZCE CAM DÜZCESPOR 13 7 3 3 21 14 7 24
4.BITEXEN SAPANCA GENÇLİKSPOR 13 6 3 4 29 28 1 21
5.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 13 6 3 4 18 22 -4 21
6.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 13 5 2 6 24 25 -1 17
7.BELEDİYE DERİNCE SPOR 13 4 4 5 24 26 -2 16
8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 13 4 3 6 26 29 -3 15
9.EDİRNESPOR 13 3 1 9 20 28 -8 10
10.KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 13 1 3 9 21 36 -15 6
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.