TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
U15 Gelişim Ligi Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
27.11.2022 14:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0-3 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27.11.2022 14:00 BELEDİYE DERİNCE SPOR 0-2 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
27.11.2022 14:00 KOCAELİSPOR 1-2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
27.11.2022 15:00 SAKARYASPOR A.Ş. 2-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
14.12.2022 14:00 DÜZCE CAM DÜZCESPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
U15 Gelişim Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 5 1 0 34 4 30 16
2.SAKARYASPOR A.Ş. 7 5 1 1 23 6 17 16
3.HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 7 5 0 2 13 11 2 15
4.KASIMPAŞA A.Ş. 7 4 2 1 13 6 7 14
5.FENERBAHÇE A.Ş. 7 3 1 3 22 6 16 10
6.DÜZCE CAM DÜZCESPOR 6 1 4 1 11 8 3 7
7.TUZLASPOR A.Ş. 7 2 1 4 10 11 -1 7
8.KOCAELİSPOR 7 1 3 3 19 11 8 6
9.BELEDİYE DERİNCE SPOR 7 1 1 5 7 21 -14 4
10.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 7 0 0 7 1 69 -68 0
Site İçi Arama
Detaylı Arama
FURKAN KOÇAK
GALATASARAY A.Ş.
14
YILMAZ CİN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
12
OZAN DEMİRBAĞ
BUCASPOR 1928
10
POYRAZ GÖKEKİZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
9
UMUT BEŞLİ
TRABZONSPOR A.Ş.
9
ADEM SOLAK
ALTINORDU
8
AHMET BOLAT
ATAKAŞ HATAYSPOR
8
BATUHAN GÜRSOY
MKE ANKARAGÜCÜ
8
KARTAL ALKIŞ GÜLER
ALTINORDU
8
OSMAN KAHRAMAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
8
ALAADDİN TALHA EFE TEMİZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7
BARAY ÖZBEYLİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
7
BATUHAN FAZIL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
EGE ÇELİK
EDİRNESPOR
7
MUHSİN OKUTAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
SERHAT KARABULUT
FENERBAHÇE A.Ş.
7
YİĞİT DÖNMEZ
BAYNET İNŞAAT BALIKESİRSPOR
7
YUSUF EMRE AKBAY
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
AHMET ÇOBANOĞLU
BURSASPOR
6
AHMET ENES ŞENGÜL
YILPORT SAMSUNSPOR
6
ALP CAN SÖZER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
ARDA TAGAY
GALATASARAY A.Ş.
6
ARDA YAVUZ ÖZTÜRK
SAKARYASPOR A.Ş.
6
AZİZ MUSA ELÇİ
BUCASPOR 1928
6
EREN AYDOĞDU
ALTINORDU
6
EREN BOZKURT
GÖZTEPE A.Ş.
6
FİKRİ AYLESEL
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
6
MUAMMER KAĞAN HOŞGİZ
DEMİR GRUP SİVASSPOR
6
BERK BERŞAN ÇELİK
ANKARASPOR
5
BURAK EGE KOCALAR
ALTAŞ DENİZLİSPOR
5
ÇAĞRI HAKAN BALTA
GALATASARAY A.Ş.
5
DOĞUKAN ÇELİK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5
EFE KAAN GÜNDOĞDU
KASIMPAŞA A.Ş.
5
EFE ÖZEN
FENERBAHÇE A.Ş.
5
EGE EREN DOĞRU
CORENDON ALANYASPOR
5
EGEMEN SAMURÇÖL
FETHİYESPOR
5
EMİRHAN ASLIM
YILPORT SAMSUNSPOR
5
EMİRHAN ATEŞ
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
5
HASAN KARSLI
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
5
HASANCAN AKDEMİR
BUCASPOR 1928
5
MAHMUT CEYHUN ALYURT
GENÇLERBİRLİĞİ
5
MEHMET HAYDAROĞLU
GENÇLERBİRLİĞİ
5
MÜMİN BARIŞ NAZLI
DEMİR GRUP SİVASSPOR
5
OĞUZHAN ERTEM
TRABZONSPOR A.Ş.
5
SAMİR AKDAĞ
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
5
SARP ÇINAR SOYKAL
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
5
YUNUS AZRAK
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
5
ADEM ALİ BARKIN
ALTINORDU
4
ALİ CEM ÖZTÜRK
MKE ANKARAGÜCÜ
4
ALİ KERİM YILDIZ
BURSASPOR
4
BURAK TURGUT
GALATASARAY A.Ş.
4
EMİRHAN KARADAĞ
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
4
ENES ÇALIŞKAN
BURSASPOR
4
ERAY DUMAN
BURSASPOR
4
ERCÜMENT SANCAKLI
BURSASPOR
4
FIRAT KIRTAY
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
FURKAN EMİR FİDAN
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
4
HAMDİ EFE DEMİRCİ
BITEXEN GİRESUNSPOR
4
KAMİL AKYÜREK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
MELİH AK
DYOREX BOLUSPOR
4
MUAMMER EREN BALKIŞ
ARABAM.COM KONYASPOR
4
MUHAMMED EMİR AVCI
SAKARYASPOR A.Ş.
4
NEVZAT CAN ŞEN
DEMİR GRUP SİVASSPOR
4
ONUR KUŞCU
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
4
ÖMER FARUK ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
ÖMER İLYAS ŞİMŞEK
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
4
ÖZTÜRK ÜNLÜER
TRABZONSPOR A.Ş.
4
SEMİH MENTİŞ
İNEGÖLSPOR
4
TAHA HİDAYET YILDIZ
GALATASARAY A.Ş.
4
YİĞİT CAN OKAT
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
4
YUSUF CAN KARADEMİR
ALTINORDU
4
YUSUF MERT AYDIN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.