TR
EN
Ligler » Gelişim Ligleri » U17 Bölgesel Gelişim Ligi
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
04.02.2023 14:00 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 3-2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
04.02.2023 15:00 ESENLER EROKSPOR 3-0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. Detaylar Detaylar
04.02.2023 15:00 KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 3-1 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
04.02.2023 17:00 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1-1 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.ESENLER EROKSPOR 13 11 1 1 42 13 29 34
2.BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 12 9 1 2 34 18 16 28
3.DÜZCE CAM DÜZCESPOR 12 8 0 4 22 13 9 24
4.BELEDİYE DERİNCE SPOR 13 4 5 4 25 25 0 17
5.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş. 13 5 2 6 25 35 -10 17
6.KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR 12 4 2 6 23 25 -2 14
7.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 12 3 4 5 20 25 -5 13
8.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 12 2 1 9 13 28 -15 7
9.EDİRNESPOR 13 2 0 11 24 46 -22 6
SEFA GÜLAY
YOMRA SPOR
32
BURAK ÇÖLKESENOĞLU
ESENLER EROKSPOR
15
HALİT AHMET ADIGÜZEL
KARŞIYAKA
12
VOLKAN HAN
İNEGÖLSPOR
12
BÜNYAMİN DALKILIÇ
KOCAELİSPOR
11
EVREN KARAKAYA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
11
KAĞAN BERK SAĞLAM
BURSA YILDIRIM SPOR
11
YUSUF EMİR DEZEN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
10
FEVZİ HADİ ÖNSAL
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
9
KÜRŞAT ÇELİK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
9
HASAN AKPINAR
ESENLER EROKSPOR
8
HASAN YİĞİT METİN
TURGUTLUSPOR
7
MERT AYDIN
EDİRNESPOR
7
METİN MERT MATUR
BELEDİYE DERİNCE SPOR
7
MURAT YAĞIZ ÖZDEMİR
BELEDİYE DERİNCE SPOR
7
MUSTAFA YİĞİT MUTLU
GMG KASTAMONUSPOR
7
ÖMERCAN ÇEBİ
YOMRA SPOR
7
YAĞIZ AKKUŞ
KOCAELİSPOR
7
AYHAN İMİR
TURGUTLUSPOR
6
ÇINAR KADRİ EKER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
6
EMİRHAN ÖKSÜZ
YOMRA SPOR
6
EMİRHAN URHAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6
EREN ÜNLÜSOY
İNEGÖLSPOR
6
HÜSEYİN DANIŞMAZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
6
MUHAMMET ŞÜKRÜ PALABIYIK
ESENLER EROKSPOR
6
TALHA TUNCER
YOMRA SPOR
6
YUSUF TALHA YILMAZ
EDİRNESPOR
6
BORAN TALHA GÜNEŞ
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
CEMAL İLTER
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
DENİZ KİRSİZ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
5
EMİR ÖZTÜRK
İNEGÖLSPOR
5
EMİRHAN KOCASOY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
5
ETHEM ÖRGEV
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
5
İSHAK AŞKAN
BITEXEN VAN SPOR FK
5
KADİR ALTINTAŞ
YOMRA SPOR
5
MUHAMMED İLHAM MALLAYEV
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
5
MUHARREM KAYTANOĞLU
KOCAELİSPOR
5
OĞUZHAN TURAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
YAĞIZ YOLCU
KOCAELİSPOR
5
YUSUF SALİH HAMEDİ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
5
ALİ ARKIN YILMAZ
ARTVİN HOPASPOR
4
ALİ RIZA APAYDIN
DÜZCE CAM DÜZCESPOR
4
ARDA ANUŞTEKİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
EMİR HAKTAN PALIT
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4
ENES DİLEKLİ
KUZEY MARMARA A.Ş ARNAVUTKÖY BLD. GENÇLİK VE SPOR
4
EYYUP FURKAN MERİÇ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
4
FERHAT TURAN HAFIZOĞLU
GMG KASTAMONUSPOR
4
İLHAN DORUK HIZLI
SOMASPOR
4
MİKAİL SARSIK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş
4
MUHAMMED SITKI KAYA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
ÖMER ASAF SEBİRLİ
BURSA YILDIRIM SPOR
4
ÖMER FARUK YILMAZ
ARTVİN HOPASPOR
4
SEÇKİN SEVİNDİK
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
SEFA KARAGEMİCİOĞLU
MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ
4
ÜNAL HALAT
EŞİN GROUP NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
YASİN ATİŞ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI SPOR FAALİYETLERİ A.Ş.
4