Spor Toto Süper Lig'in 8, 9 ve 10. hafta programları açıklandı. 15, 16, 17 ve 18 Ekim'de oynanacak 8. hafta, 22, 23, 24 ve 25 Ekim'de oynanacak 9. hafta, 29, 30 ve 31 Ekim ile 1 Kasım'da oynanacak 10. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:
08 EKİM 2010 CUMA |
ALMANYA |
TÜRKİYE |
BERLİN OLİMPİYAT |
21:45 |
12 EKİM 2010 SALI |
AZERBAYCAN |
TÜRKİYE |
TEVFİK BEHRAMOV |
18:00 |
SPOR TOTO SÜPER LİG 8. HAFTA
15 EKİM 2010 CUMA |
BURSASPOR |
KDÇ KARABÜKSPOR |
ATATÜRK |
20:00 |
16 EKİM 2010 CUMARTESİ |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
MANİSASPOR |
BJK İNÖNÜ |
19:00 |
GAZİANTEPSPOR |
BUCASPOR |
C E Z A L I |
17:30 |
ESKİŞEHİRSPOR |
B.Ş. BELEDİYESPOR |
ATATÜRK |
15:30 |
17 EKİM 2010 PAZAR |
KAYSERİSPOR |
SİVASSPOR |
BŞ BLD KADİR HAS |
17:30 |
KASIMPAŞA |
TRABZONSPOR A.Ş. |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN |
15:30 |
GALATASARAY A.Ş. |
MKE ANKARAGÜCÜ |
ALİ SAMİ YEN |
19:00 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
MP ANTALYASPOR |
19 MAYIS |
15:30 |
18 EKİM 2010 PAZARTESİ |
KONYASPOR |
FENERBAHÇE |
B.Ş.BLD ATATÜRK |
20:00 |
20 EKİM 2010 ÇARŞAMBA |
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3.MAÇLAR |
MANCHESTER UNITED |
BURSASPOR |
OLD TRAFFORD |
21:45 |
21 EKİM 2010 PERŞEMBE |
UEFA AVRUPA LİGİ GRUP 3.MAÇLAR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
PORTO |
BJK İNÖNÜ |
20:00 |
|
|
|
|
|
SPOR TOTO SÜPER LİG 9.HAFTA
22 EKİM 2010 CUMA |
KDÇ KARABÜKSPOR |
ESKİŞEHİRSPOR |
NECMETTİN ŞEYHOĞLU |
20:00 |
SİVASSPOR |
BUCASPOR |
4 EYLÜL |
20:00 |
23 EKİM 2010 CUMARTESİ |
B.Ş. BELEDİYESPOR |
GAZİANTEPSPOR |
Daha sonra açıklanacaktır. |
15:30 |
MP ANTALYASPOR |
KONYASPOR |
MARDAN ANTALYASPOR |
19:00 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
HÜSEYİN AVNİ AKER |
19:00 |
24 EKİM 2010 PAZAR |
MKE ANKARAGÜCÜ |
BURSASPOR |
19 MAYIS |
14:30 |
MANİSASPOR |
KASIMPAŞA |
19 MAYIS |
15:30 |
FENERBAHÇE |
GALATASARAY A.Ş. |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
19:00 |
25 EKİM 2010 PAZARTESİ |
KAYSERİSPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
B.Ş. BLD. KADİR HAS |
20:00 |
SPOR TOTO SÜPER LİG 10.HAFTA
29 EKİM 2010 CUMA |
BURSASPOR |
FENERBAHÇE |
ATATÜRK |
20:00 |
30 EKİM 2010 CUMARTESİ |
GALATASARAY A.Ş. |
MP ANTALYASPOR |
ALİ SAMİ YEN |
19:00 |
ESKİŞEHİRSPOR |
MKE ANKARAGÜCÜ |
ATATÜRK |
15:30 |
GAZİANTEPSPOR |
KDÇ KARABÜKSPOR |
KAMİL OCAK |
17:30 |
31 EKİM 2010 PAZAR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
SİVASSPOR |
BJK İNÖNÜ |
19:00 |
KASIMPAŞA |
KAYSERİSPOR |
RECEP TAYYİP ERDOĞAN |
15:30 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
MANİSASPOR |
19 MAYIS |
15:30 |
BUCASPOR |
B.Ş. BELEDİYESPOR |
Daha sonra açıklanacaktır. |
17:30 |
01 KASIM 2010 PAZARTESİ |
KONYASPOR |
TRABZONSPOR A.Ş. |
B.Ş. BLD. ATATÜRK |
20:00 |
02 KASIM 2010 SALI |
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4.MAÇLAR |
BURSASPOR |
MANCHESTER UNITED |
BURSA ATATÜRK |
21:45 |
04 KASIM 2010 PERŞEMBE |
UEFA AVRUPA LİGİ GRUP 4.MAÇLAR |
PORTO |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
DRAGAO |
22:05 |