TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 15.4.2021

2020-2021 sezonu Süper Lig 35. hafta karşılaşmaları 16, 17 ve 18 Nisan'da, TFF 1. Lig 30. hafta karşılaşmaları 13, 14 ve 15 Nisan'da, 31. hafta karşılaşmaları 17, 18 ve 19 Nisan'da, Misli.com 2. Lig 34. hafta karşılaşmaları 15 Nisan'da, Misli.com 3. Lig 1. Grup 28. hafta, 2, 3 ve 4. Grup 32. hafta karşılaşmaları ise 21 Nisan'da oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:




Süper Lig -  35.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.04.2021
Cuma
16:00

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) MERT GÜZENGE
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) MEHMET TUNÇAK
(T) CENGİZ ÖNEN
(T) SADETTİN DAĞ
ERYAMAN STADYUMU
16.04.2021
Cuma
16:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

HES KABLO KAYSERİSPOR
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KAMİL ÇETİN
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) BURAK PAKKAN
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU
16.04.2021
Cuma
19:00

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) HAMZA IŞIN
(T) BOZKURT BERKER
(T) MURAT KARAKAYA
(T) İSMET KEKLİK
ANTALYA STADYUMU
16.04.2021
Cuma
19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
(H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) YASİN KOL
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) CENGİZ AKAR
(T) OĞUZ CESUR
VODAFONE PARK
17.04.2021
Cumartesi
13:30

YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
   
DENİZLİ ATATÜRK STADI
17.04.2021
Cumartesi
16:00

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
   
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
17.04.2021
Cumartesi
16:00

HELENEX YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
   
YENİ MALATYA STADYUMU
17.04.2021
Cumartesi
19:00

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
   
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
18.04.2021
Pazar
16:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
   
KALYON STADYUMU
18.04.2021
Pazar
19:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
   
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

TFF 1. Lig -  30.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
13.04.2021
Salı
13:30

TUZLASPOR A.Ş.
5-2
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) SUAT GÜZ
(D) HASAN KAÇAR
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) MEHMET ACET
(T) BÜLENT BALTA
15 TEMMUZ STADYUMU
13.04.2021
Salı
19:00

ALTINORDU
0-1
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) ALPER AKARSU
(G) MURAT TÜRKER
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) BÜLENT KANTAR
(T) ENGİN IŞIK
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
13.04.2021
Salı
19:00

GZT GİRESUNSPOR
2-1
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) BAYRAM BAŞKAN
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
14.04.2021
Çarşamba
13:30

MENEMENSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) EMRE MALOK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) ANIL USTA
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) BERK ÖZBEK
(T) RECEP KULAK
MENEMEN İLÇE STADI
14.04.2021
Çarşamba
16:00

ADANASPOR A.Ş.
3-1
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) EGEMEN ARTUN
(G) ALİ ULUYOL
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) ALAATTİN ÖZCAN
YENİ ADANA STADYUMU
14.04.2021
Çarşamba
19:00

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
1-2
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(G) MESUT CARIK
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) ATİLLA AKSOY
BALIKESİR ATATÜRK
15.04.2021
Perşembe
13:30

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1-4
Detaylar

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) MEHMET AKINCIK
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) AHMET ŞAHİN
(T) REFİK EMRE
BOLU ATATÜRK
15.04.2021
Perşembe
16:00

ANKARASPOR
2-2
Detaylar

ALTAY
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) MURAT ŞENER
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) ZİYA ÇETİN
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
OSMANLI STADI
15.04.2021
Perşembe
19:00

BURSASPOR
2-1
Detaylar

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) CEM ÖZBAY
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) HAMİT BASIK
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) AHMET SERT
(T) ERCAN TAĞ
(T) İLTER ÖZ
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU

TFF 1. Lig -  31.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.04.2021
Cumartesi
16:00

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
   
AKTEPE STADI
17.04.2021
Cumartesi
19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

GZT GİRESUNSPOR
   
YENİ ADANA STADYUMU
18.04.2021
Pazar
13:30

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
   
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
18.04.2021
Pazar
16:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
   
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
18.04.2021
Pazar
19:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

MENEMENSPOR A.Ş.
   
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
19.04.2021
Pazartesi
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

ANKARASPOR
   
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
19.04.2021
Pazartesi
16:00

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
   
BANDIRMA 17 EYLÜL
19.04.2021
Pazartesi
16:00

ALTAY
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
   
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
19.04.2021
Pazartesi
19:00

YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
   
SAMSUN YENİ 19 MAYIS

Misli.com 2. Lig -  Grup  Beyaz -  34.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.04.2021
Perşembe
13:00

AFJET AFYONSPOR
3-3
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) ARİF DİLMEÇ
(Y) SERHAT SAĞIR
(D) BATUHAN KOLAK
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) SERKAN KURAL
(T) ADNAN KURT
ZAFER STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

KOCAELİSPOR
2-1
Detaylar

ŞANLIURFASPOR
(H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) TOLGA DEDE
(Y) FURKAN ULU
(D) ALİM KANDEMİR
(G) LEVENT GÜZEN
(T) ŞENER AYDOĞDU
(T) YUSUF ERDEMİR
KOCAELİ STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

ÇORUM FK
0-1
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) LEVENT GÜMÜŞDERE
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(Y) HARUN PEKYÜREK
(D) BARKIN KARA
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) HÜSEYİN KARA
ÇORUM ŞEHİR STADYUMU
15.04.2021
Perşembe
15:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
0-0
Detaylar

HACETTEPE SPOR
(H) TUNÇ ÖZDEMİR
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) TUNCAY ERCAN
(D) AHMET BALKAN
(G) HAŞİM PAZAR
(T) İBRAHİM TAN
(T) İRFAN ÖZER
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
15.04.2021
Perşembe
15:00

SARIYER
1-1
Detaylar

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
(H) MURAT TÜRKOĞLU
(Y) VOLKAN KAAN TOPAL
(Y) AKIN KARABACAK
(D) DOĞU YILMAZ
(G) EMRE KOSİF
(T) ALPASLAN ACAR
(T) HAKAN ALPASLAN KIRBAŞ
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
15.04.2021
Perşembe
15:00

ANKARA DEMİRSPOR
2-1
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) SERKAN ÖNSAL
(Y) NECDET ÇELİK
(Y) UĞUR AKALP
(D) OKAN KAYATAŞ
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
(T) ZÜBEYİR EMRE DURMAZ
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
15.04.2021
Perşembe
15:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
2-0
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) MAHMUT GÜLLE
(D) METEHAN ALPAT
(G) TUFAN AKÇAY
(T) HALİL KOCA
(T) HAKAN YILMAZ
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU
15.04.2021
Perşembe
15:00

NİĞDE ANADOLU FK
4-1
Detaylar

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
(H) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(Y) UĞUR BAŞDAŞ
(Y) ÇAĞRICAN PAZARCIKLI
(D) YUNUS EMRE ÇAKAR
(G) KORAY TAN
(T) İNAN KILINÇ
(T) MERT YARDİBİ
NİĞDE 5 ŞUBAT
15.04.2021
Perşembe
15:00

İNEGÖLSPOR
0-0
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) İSMAİL EMRE
(Y) ORHAN TİMURTAŞ
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(G) SERKAN AKARCA
(T) MUSTAFA PEKTAŞ
(T) UĞUR GÜLSOY
İNEGÖL İLÇE STADI

Misli.com 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  34.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.04.2021
Perşembe
14:00

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
0-1
Detaylar

EYÜPSPOR
(H) YUSUF ADNAN KENDİRCİLER
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT
(Y) BURAK SAMİ ŞAD
(D) MURAT ERCAN
(G) İBRAHİM ÇİNAR
(T) AHMET AKSOYEK
(T) ENDER OKŞAR
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
15.04.2021
Perşembe
14:00

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
0-0
Detaylar

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
(H) HAKAN ERGİN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(D) TANER TUNCER
(G) ZAFER KORKMAZ
(T) ERDİNÇ ERGÜN ANGIN
BAYBURT GENÇ OSMAN
15.04.2021
Perşembe
15:00

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
4-3
Detaylar

BODRUMSPOR A.Ş.
(H) AYKUT SERGİN
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(Y) SİNAN ERTİNĞÜ
(D) BURAK KAPLAN
(G) TURGAY DUMAN
(T) MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ
(T) CİHANGİR KAYA
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
15.04.2021
Perşembe
15:00

PENDİKSPOR
2-1
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) ÖZGÜR REHA ALICI
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(Y) MUHAMMET MUNİR DADI
(D) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) GÜLAY GÜNEŞ
(T) SALİH ŞAHBEY
PENDİK STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

SİVAS BELEDİYE SPOR
7-1
Detaylar

MAMAK FK
(H) ERDEM DEMİRTAŞ
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(Y) HÜSEYİN AYCAN
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) MUSTAFA DÜZKAYA
(T) FATİH KİREMİTÇİ
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
15.04.2021
Perşembe
15:00

GMG KASTAMONUSPOR
2-0
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) MEHMET EMİN BAYDAĞ
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) İLHAN KARSLI
GAZİ STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2-1
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
(H) FURKAN AKSUOĞLU
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) YAKUP BULUT
(D) ŞAHİN BERKER
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) LEVENT KANTAR
(T) DURALİ TINAS
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

TURGUTLUSPOR
2-1
Detaylar

SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) SACİT KEŞKEK
(T) CEVDET YUMUŞAK
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
15.04.2021
Perşembe
15:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
1-2
Detaylar

PAZARSPOR
(H) HAKAN BASIK
(Y) MERT TÜRK
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(D) UGURCAN GÖKLER
(G) İSMAİL KÖSE
(T) VOLKAN ALTUNPALA
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
15.04.2021
Perşembe
15:00

SERİK BELEDİYESPOR
0-3
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) MİKAİL CİHANGİR
(Y) MUHAMMED YILDIZ
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) YUSUF AYDIN
(G) BİLAL TURAN
(T) İBRAHİM ONAYLI
(T) HİKMET ŞÜKRÜ ERTANGÜN
SERİK İSMAİL OĞAN

Misli.com 3. Lig -  Grup  01 -  28.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.04.2021
Çarşamba
15:00

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
   
NEVŞEHİR GAZİ STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
   
HOPA İLÇE
21.04.2021
Çarşamba
15:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
   
ALEMDAĞ STADYUMU
21.04.2021
Çarşamba
15:00

BUCASPOR 1928
-
Detaylar

FATSA BELEDİYESPOR
   
YENİ BUCA STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

MANİSASPOR
-
Detaylar

EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
   
MANİSA 19 MAYIS
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
-
Detaylar

ANTALYA KEMERSPOR
   
BOLLUCA
21.04.2021
Çarşamba
15:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.
   
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
21.04.2021
Çarşamba
15:00

PAYASSPOR
-
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
   
PAYAS İLÇE STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  02 -  32.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.04.2021
Çarşamba
15:00

MARDİN FOSFAT SPOR
-
Detaylar

İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
   
MARDİN 21 KASIM STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

KAHTA 02 SPOR
-
Detaylar

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
   
KAHTA İLÇE
21.04.2021
Çarşamba
15:00

CEYHAN SPOR
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
   
CEYHAN İLÇE STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

FETHİYESPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
   
FETHİYE İLÇE
21.04.2021
Çarşamba
15:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
   
YOMRA İLÇE STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
   
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

KARAMAN BELEDİYESPOR
-
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
   
KEMAL KAYNAŞ
21.04.2021
Çarşamba
15:00

TEKİRDAĞSPOR
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
   
NAMIK KEMAL STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  03 -  32.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

YALOVASPOR
   
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

GÖLCÜKSPOR
-
Detaylar

CİZRE SPOR
   
GÖLCÜK ŞEHİR
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

ÇATALCASPOR
   
ESENLER EROKSPOR STADYUMU
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ISPARTA 32 SPOR
-
Detaylar

ARHAVİ SPOR
   
ISPARTA ATATÜRK STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ERBAASPOR
-
Detaylar

ÇARŞAMBASPOR
   
ERBAA İLÇE
21.04.2021
Çarşamba
15:00

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

SOMASPOR
   
7 OCAK STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ALTINDAĞ SPOR
-
Detaylar

KARŞIYAKA
   
ÇUBUK İLÇE
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
   
ŞİLE STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  32.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.04.2021
Çarşamba
15:00

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
   
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

52 ORDUSPOR FK
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
   
19 EYLÜL STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

DÜZCE SPOR
-
Detaylar

BERGAMA BELEDİYESPOR
   
DÜZCE 18 TEMMUZ
21.04.2021
Çarşamba
15:00

ALANYA KESTELSPOR
-
Detaylar

MODAFEN
   
ALANYA MİLLİ EGEMENLİK STADI
21.04.2021
Çarşamba
15:00

BURSA YILDIRIM SPOR
-
Detaylar

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
   
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ
21.04.2021
Çarşamba
15:00

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

MUĞLASPOR
   
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
21.04.2021
Çarşamba
15:00

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
   
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ
21.04.2021
Çarşamba
15:00

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
-
Detaylar

DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
   
SİİRT ATATÜRK STADI
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.