TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 30.11.2020
2020-2021 Sezonu Süper Lig 11. Hafta karşılaşmaları 4, 5, 6 ve 7 Aralık'ta, TFF 1. Lig 12. Hafta karşılaşmaları 4, 5 ve 6 Aralık'ta, Misli.com 3. Lig 13. Hafta karşılaşmaları 3 Aralık'ta, Misli.com 3. Lig 12. Hafta karşılaşmaları ise 2 ve 3 Aralık'ta oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:


Süper Lig -  10.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.11.2020
Cuma
19:30

MKE ANKARAGÜCÜ
0-1
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) CANER AK
(V) ÖZGÜR YANKAYA
(A) EMRE KARGIN
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) SURURİ SAYDAM
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ERYAMAN STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
13:30

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2-2
Detaylar

YENİ MALATYASPOR
(H) ALİ PALABIYIK
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(D) YİĞİT ARSLAN
(V) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) ERDİNÇ SEZERTAM
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) BÜLENT UYGUR
(T) MEHMET YAVUZ
(T) SÜLEYMAN BASA
KALYON STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3-3
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ERDEM BAYIK
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) EMRE MALOK
(V) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(A) OĞUZHAN UĞURLU
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) ERKAN GÜLDAŞ
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
28.11.2020
Cumartesi
19:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0-4
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) SERKAN OK
(Y) SERKAN ÇİMEN
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ
(V) HALİL UMUT MELER
(A) ERKAN ENGİN
(G) MURAT ILGAZ
(T) ŞEVKET UYAR
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) CENGİZ ÖNEN
ÇAYKUR DİDİ
29.11.2020
Pazar
13:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2-2
Detaylar

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) BURAK PAKKAN
(V) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) OĞUZHAN UĞURLU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) KASIM TURNA
(T) AHMET SULA
(T) ALPER YÜCEL
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
29.11.2020
Pazar
16:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
1-0
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(V) ERKAN ÖZDAMAR
(A) YAKUP ÖZHAN
(G) MÜRVET SEZER
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) NAZİF ÇILDIR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
29.11.2020
Pazar
16:04

KASIMPAŞA A.Ş.
2-0
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
(H) METE KALKAVAN
(Y) TARIK ONGUN
(Y) İLKER TAKPAK
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(V) ÖZGÜR YANKAYA
(A) EKREM KAN
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) BOZKURT BERKER
(T) ADNAN KARAYEL
(T) REFİK EMRE
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
29.11.2020
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
3-4
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) TURGUT DOMAN
(V) ABDULKADİR BİTİGEN
(A) ZORBAY KÜÇÜK
(A) KEREM ERSOY
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) SERVET SARIKAYA
(T) MUKADDER KARDİYEN
(T) MEHMET ALTINDAĞ
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
30.11.2020
Pazartesi
19:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
0-1
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) SERKAN TOKAT
(Y) MEHMET KISAL
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) RAMAZAN KELEŞ
(V) VOLKAN BAYARSLAN
(A) ONUR ÖZÜTOPRAK
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) ATİLLA AKSOY
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
YENİ 4 EYLÜL STADI
30.11.2020
Pazartesi
19:30

HES KABLO KAYSERİSPOR
0-0
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) ALPER ULUSOY
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(D) KADİR SAĞLAM
(V) HALİS ÖZKAHYA
(A) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) AHMET ŞAHİN
(T) HAKAN ATASOY
(T) İLKER ÖZKAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

Süper Lig -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2020
Cuma
19:30

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
   
VODAFONE PARK
05.12.2020
Cumartesi
13:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

HES KABLO KAYSERİSPOR
   
GÜRSEL AKSEL STADYUMU
05.12.2020
Cumartesi
13:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
   
ERYAMAN STADYUMU
05.12.2020
Cumartesi
16:00

YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
   
YENİ MALATYA STADYUMU
05.12.2020
Cumartesi
16:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
   
MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU
05.12.2020
Cumartesi
19:00

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

ATAKAŞ HATAYSPOR
   
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADYUMU
06.12.2020
Pazar
13:30

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
   
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
06.12.2020
Pazar
16:00

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
   
ANTALYA STADYUMU
06.12.2020
Pazar
19:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
   
DENİZLİ ATATÜRK STADI
07.12.2020
Pazartesi
19:30

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

DEMİR GRUP SİVASSPOR
   
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ

TFF 1. Lig -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.11.2020
Cumartesi
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
0-2
Detaylar

MENEMEN SPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(D) MİKAİL CİHANGİR
(G) NAMIK KARAMAN
(T) KAMURAN AYDOĞAN
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) SADETTİN DAĞ
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
28.11.2020
Cumartesi
16:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
1-1
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) KORAY GENÇERLER
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(D) ÖMER ŞİVKA
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) MEHMET TUNÇAK
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) UFUK ILGAZ
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
28.11.2020
Cumartesi
16:00

AKHİSARSPOR
0-1
Detaylar

ANKARASPOR
(H) CİHAN AYDIN
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) MURAT ALTAN
(D) ABDULBAKİ AYYILDIZ
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) SELİM ARICI
(T) DURMUŞ CANSEVER
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
19:00

ALTAY
3-1
Detaylar

BURSASPOR
(H) BURAK ŞEKER
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) ÖZGÜR REHA ALICI
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) ERHAN ASLAN
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
29.11.2020
Pazar
13:30

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1-0
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) ATA YILDIRIM
(D) DOĞU YILMAZ
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) NİHAT ÖZEN
(T) OĞUZ CESUR
AKTEPE STADI
29.11.2020
Pazar
13:30

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1-0
Detaylar

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) BARKIN KARA
(G) SABRİ ÇELİK
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) ENGİN IŞIK
BANDIRMA 17 EYLÜL
29.11.2020
Pazar
16:00

ESKİŞEHİRSPOR
0-2
Detaylar

ALTINORDU
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) VELİ KARAKAYA
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) OZAN CANYURT
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
(T) ERHAN ŞAHİN
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
29.11.2020
Pazar
19:00

YILPORT SAMSUNSPOR
2-0
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) KAMİL ÇETİN
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(D) TOLGA SANCAK
(G) ZİYA ÇETİN
(T) METİN ALPER
(T) CELALETTİN YAVUZ
(T) TEMEL TÜYSÜZ
SAMSUN YENİ 19 MAYIS
30.11.2020
Pazartesi
18:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM
(ERTELENDİ)
30.12.2020
Çarşamba
16:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM

TFF 1. Lig -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.12.2020
Cuma
16:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

İSTANBULSPOR A.Ş.
   
VEFA STADI
04.12.2020
Cuma
19:00

BURSASPOR
-
Detaylar

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
   
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
05.12.2020
Cumartesi
13:30

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
   
GİRESUN ATATÜRK
05.12.2020
Cumartesi
13:30

ANKARASPOR
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
   
OSMANLI STADI
(ERTELENDİ)
05.12.2020
Cumartesi
16:00

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
-
Detaylar

ALTAY
   
BOLU ATATÜRK
05.12.2020
Cumartesi
16:00

MENEMEN SPOR
-
Detaylar

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
   
MENEMEN İLÇE STADI
05.12.2020
Cumartesi
19:00

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
   
BALIKESİR ATATÜRK
06.12.2020
Pazar
16:00

ALTINORDU
-
Detaylar

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
   
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
06.12.2020
Pazar
19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

AKHİSARSPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM

Misli.com 2. Lig -  Grup  Beyaz -  13.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
03.12.2020
Perşembe
13:00

ANKARA DEMİRSPOR
-
Detaylar

ERGENE VELİMEŞE SPOR
(H) OKAN KAYATAŞ
(Y) TUNCAY ERCAN
(Y) SABRİ ÖĞE
(D) AHMET BALKAN
(G) EMRE ALTUN
(T) ÇAĞLAR KURT
(T) ZÜBEYİR EMRE DURMAZ
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
03.12.2020
Perşembe
13:00

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
   
15 TEMMUZ STADYUMU
(ERTELENDİ)
03.12.2020
Perşembe
13:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) METEHAN ALPAT
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) NİYAZİ ATAKAN ATASEVEN
(D) HALİL ERDOĞAN
(G) MUZAFFER URLU
(T) MUZAFFER SATICI
(T) MEHMET ÇATAL
DİYARBAKIR STADYUMU
03.12.2020
Perşembe
13:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) SERKAN ERGÜN
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) FAHRİ AKSOY
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
(T) BÜLENT ARAL
12 ŞUBAT
03.12.2020
Perşembe
13:00

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
   
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
(ERTELENDİ)
03.12.2020
Perşembe
13:00

HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

ÇORUM FK
(H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(Y) ERCAN AKDENİZ
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) MEHMET TOP
(T) AHMET AKSOYEK
(T) MURAT KİRAZ
ORTAHİSAR YAVUZ SELİM STADI
03.12.2020
Perşembe
13:00

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) SERCAN YILMAZ
(G) BİLAL TURAN
(T) ÜNAL AKÇA
(T) MURAT IŞIK
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
03.12.2020
Perşembe
13:00

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

SARIYER
(H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) GÖKHAN YÜKSEL
(D) YUSUF ALPER ABALI
(G) ALİ ŞALK
(T) S.ZAFER FALAY
UŞAK 1 EYLÜL
03.12.2020
Perşembe
13:00

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

GÜMÜŞHANESPOR
(H) BURAK FİLİK
(Y) SELİM ŞENÖZ
(Y) EMRAH ULUÇAY
(D) SERKAN GÜRBÜZ
(G) MURAT CEYLAN
(T) MERYEM HALDAN
(T) HÜSEYİN KARA
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI

Misli.com 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  13.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
03.12.2020
Perşembe
13:00

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
-
Detaylar

GMG KASTAMONUSPOR
(H) EFE TANRIVERDİ
(Y) MUSTAFA TOSUN
(Y) HARUN TERİN
(D) RAMAZAN HAYMANA
(G) SERTAN BAKAN
(T) İBRAHİM KÜÇÜK
(T) ÖMER ZAFER KARAASLAN
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
03.12.2020
Perşembe
13:00

EYÜPSPOR
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) MURAT TÜRKOĞLU
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(Y) BÜLENT KORKMAZ
(D) YÜCEL BÜYÜK
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) BAYRAM TAŞKIN
(T) MERT RUHİ ELMAS
EYÜP STADI
03.12.2020
Perşembe
13:00

TARSUS İDMAN YURDU
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) ONUR BİNGÖL
(Y) BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU
(Y) AZAD İLHAN
(D) R.ALKIM AKSOY
(G) AHMET ÇİFCİ
(T) HAKAN HALICI
(T) CEM İLDİR
TARSUS İLÇE
03.12.2020
Perşembe
13:00

KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) TAYFUN SARI
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(Y) BARIŞ SUN
(D) BERKAY ERDEMİR
(G) AHMET CİHAT GÜNDAY
(T) YUSUF ERDEMİR
KIRKLARELİ ATATÜRK
03.12.2020
Perşembe
13:00

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) VOLKAN ŞEKER
(Y) EMRE ASLAN
(Y) SERVET BOZKURT
(D) ERDAL YILMAZ
(G) SALİM DURAN
(T) YALÇIN GÜL
(T) LEVENT ÇAKMUR
VAN ATATÜRK
03.12.2020
Perşembe
13:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) OKAN AKBAL
(Y) GÖKTUĞ HAZAR EREL
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) ŞENER İNAN
(T) ÇETİN ÇOBAN
(T) ÜMİT GERS
PAZAR İLÇE
03.12.2020
Perşembe
13:00

SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
(H) HAKAN ÜLKER
(Y) UĞUR ÖNAY
(Y) KADİR GÜNAL
(D) REŞAT ONUR COŞKUNSES
(G) CÜNEYT TANER
(T) ALAATTİN DURGUT
(T) SALİH ŞAHBEY
YENİ SAKARYA ATATÜRK
03.12.2020
Perşembe
13:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) MEHMET GÜNGÖR
(Y) MEHMET SIRAÇ AKPINAR
(Y) AHMET BİNGÖL
(D) ABDURRAHMAN HAYMANA
(G) MUKADDEM GÜLPINAR
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) CİHANGİR KAYA
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
03.12.2020
Perşembe
13:00

BODRUMSPOR A.Ş.
-
Detaylar

MAMAK FK
(H) ÖMER KOCABEY
(Y) MEHMET ALİ VARDAR
(Y) MUSTAFA KIRBAŞ
(D) OĞUZHAN ÇAKIR
(G) CENGİZ ÖZKUL
(T) SONER ÖZDEMİR
(T) GÜNDOĞDU YİĞİT
BODRUM İLÇE STADI
03.12.2020
Perşembe
13:00

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) SERKAN PINAR
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) ENES BİROĞLU
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) İNAN KILINÇ
(T) TANER ŞANVER
KIRŞEHİR AHİ

Misli.com 3. Lig -  Grup  01 -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2020
Çarşamba
13:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

ANTALYA KEMERSPOR
(H) MEHMET TÜRKMEN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) ENES BERK GÜÇLÜ
(D) KADİR AKPINAR
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
BELEDİYE DERİNCESPOR DOĞAL ÇİM STADYUMU
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
-
Detaylar

EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
(H) BURAK DEMİRKIRAN
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(Y) KADİR KANTEKİN
(D) MAHİR EMRE HERDEM
(G) MURAT SARAÇ
(T) SEZAİ ARSLAN
(T) ALİM ÖZDEMİR
SİLİVRİ
02.12.2020
Çarşamba
13:00

MANİSASPOR
-
Detaylar

FATSA BELEDİYESPOR
(H) MURAT ERCAN
(Y) ORHAN TİMURTAŞ
(Y) RECEP İLKER KOR
(D) BİRKAN ALTINDAŞ
(G) ALİ ZAĞLI
(T) SONER ÖZBAŞI
MANİSA 19 MAYIS
02.12.2020
Çarşamba
13:00

BUCASPOR 1928
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
(H) ENES KANPARA
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) HAKAN DURSUN
(D) ZEYNEP İREM SENGİR
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) KORAY BAKIŞ
(T) İRFAN ÖZER
YENİ BUCA STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
(H) SİNAN ÖZCAN
(Y) ERTAN DEMİRCİ
(Y) MİRAÇ BERK KÖLEMEN
(D) ERTUĞRUL YILMAZ
(G) ERCAN HELLAÇ
(T) SELÇUK ALDEMİR
ALEMDAĞ STADYUMU
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
(H) BURAK YÜCETAĞ
(Y) MEHMET ÖCAL
(Y) AHMET FINDIK
(D) HASAN KILIÇARSLAN
(G) UĞUR BAŞ
(T) HALİT YAKUPOĞLU
(T) SALİH TURALI
HOPA İLÇE
02.12.2020
Çarşamba
13:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.
(H) TANER TUNCER
(Y) VURAL GÜL
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) EREN CELAL KUZAYTEPE
(G) ALİ RÜSTEM KURT
(T) ALİ KOÇ
(T) FATİH AKSOY
DİYARBAKIR STADYUMU
02.12.2020
Çarşamba
13:00

PAYASSPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) SİNAN DERECİ
(Y) AKIN KARABACAK
(Y) VOLKAN KAAN TOPAL
(D) YASİN KALCIOĞLU
(G) ATIF EYNALLI
(T) İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ
(T) KEMAL ÇİÇEK
PAYAS İLÇE STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  02 -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2020
Çarşamba
13:00

TEKİRDAĞSPOR
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) HAKAN BASIK
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) BETÜL BAYKAN
(G) EMRE KOSİF
(T) ZİYA KARADOĞAN
(T) TANSEL BAYDAR
NAMIK KEMAL STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

KARAMAN BELEDİYESPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
(H) SERCAN KARACA
(Y) RECEP GÜNDÜZ
(Y) YUNUS ÇİFTÇİ
(D) MURAT DOĞAN
(G) HASAN SERDAR ÇAKIROĞLU
(T) ENDER OKŞAR
KEMAL KAYNAŞ
02.12.2020
Çarşamba
13:00

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
(H) TOLGA AKBABA
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(Y) ANIL KÜÇÜKKARACA
(D) FATİH OKHAN
(G) EROL PESEN
(T) GÜRHAN TOKUL
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
(H) ALPER ORAN
(Y) MUSTAFA GÜÇER
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(D) İBRAHİM GÜNER
(G) BÜLENT ULUDOĞAN
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
(T) MURAT KÖMÜRCÜ
YOMRA İLÇE STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

FETHİYESPOR
-
Detaylar

İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
(H) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(Y) ONUR TANRIVERDİ
(Y) EMİN BARLAS
(D) EMRE KÜÇÜK
(G) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(T) MÜMİN TOSLALI
(T) ÖZCAN YILDIRIM
FETHİYE İLÇE
02.12.2020
Çarşamba
13:00

CEYHAN SPOR
-
Detaylar

MARDİN FOSFAT SPOR
(H) ŞAHİN BERKER
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) ERDEM TANIŞ
(D) MURAT DEMİR
(G) ALKAN AKGÜL
(T) ÇETİN MUNĞAN
(T) MEHMET KURAL
CEYHAN İLÇE STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
(H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(Y) MEHMET DURA
(D) TUNCAY SAĞLAM
(G) BAKİ TUNCAY AKKIN
(T) ALİ FAİK YILMAZ
(T) EMRE BOLEL
DARICA İLÇE
02.12.2020
Çarşamba
13:00

YOZGATSPOR 1959 FK
-
Detaylar

ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) YAKUP ERDOĞAN
(Y) VOLKAN BOZ
(D) MEHMET YETKİN
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) AYTEKİN AŞICI
YOZGAT BOZOK STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  03 -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

ÇARŞAMBASPOR
(H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) İLKER AYTEN
(Y) SAMET KAYA
(D) ENES AHİ
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) BÜLENT KAR
ŞİLE STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ALTINDAĞ SPOR
-
Detaylar

ARHAVİ SPOR
(H) ENVER AYDIN
(Y) MURAT ŞİMŞEK
(Y) MELİH TAN
(D) HABİBE KILIÇ
(G) HASAN KÜPELİ
(T) BARIŞ KEZER
(T) BURAK UĞURLU
ÇUBUK İLÇE
02.12.2020
Çarşamba
13:00

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ÇATALCASPOR
(H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) İBRAHİM ETHEM POTUK
(Y) DENİZCAN ŞAHİN
(D) EMRE BULUT
(G) AYKUT GENÇOĞLU
(T) İRFAN EROL
7 OCAK STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ERBAASPOR
-
Detaylar

CİZRE SPOR
(H) OZAN ERGÜN
(Y) OZAN BURAK AKDUMAN
(Y) CEMAL CAN ÇAKIR
(D) BEDİRHAN YİĞİTBAŞ
(G) İSMAİL KÖSE
(T) MURAT KURT
(T) AYHAN ÖZHAN
ERBAA İLÇE
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ISPARTA 32 SPOR
-
Detaylar

YALOVASPOR
(H) TARIK GÜLDAL
(Y) YUNUS YILDIZ
(Y) ABDULKADİR ANIL YILMAZ
(D) HAMZA PEHLİVAN
(G) ARİF ÇELİK
(T) VOLKAN ALPTEKİN
(T) ERTAN SARIKAYA
ISPARTA ATATÜRK STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
(H) ADEM SARITAŞ
(Y) SİNAN GÜNAYDIN
(Y) FURKAN ULU
(D) OĞUZHAN KEÇECİ
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) HAKAN ALPASLAN KIRBAŞ
VEFA STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
-
Detaylar

KARŞIYAKA
(H) TUNÇ ÖZDEMİR
(Y) İLKE AKMAN
(Y) ENES SEYMEN
(D) İLAYDA NİHAL ÇETİNER
(G) İLKER KARACİĞER
(T) AHMET MUHTAR AKINCI
(T) ERGİN TURAN
BATMAN YENİ ŞEHİR STADI
02.12.2020
Çarşamba
13:00

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
-
Detaylar

SOMASPOR
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) AHMETCAN AKKOYUN
(Y) COŞKUN YALÇIN
(D) CANTÜRK KILIÇ
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
(T) OKAN ARSLAN
MERSİN STADYUMU

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
03.12.2020
Perşembe
13:00

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
-
Detaylar

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
   
SİİRT ATATÜRK STADI
(ERTELENDİ)
03.12.2020
Perşembe
13:00

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
-
Detaylar

MODAFEN
(H) YALÇIN TAŞKINFURAT
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) HARUN PEKYÜREK
(D) ABDÜSSAMET ULUTAŞ
(G) BÜNYAMİN AKKUŞ
(T) HÜSEYİN GÜLEÇ
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ
03.12.2020
Perşembe
13:00

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

BERGAMA BELEDİYESPOR
   
FARUK ÇELİK STADI
(ERTELENDİ)
03.12.2020
Perşembe
13:00

BURSA YILDIRIM SPOR
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) ERDEM TEMEL
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) MURATCAN ILGAZ
(D) ANIL ŞEN
(G) FATİH GÜNDOĞDU
(T) MURAT ILGIN
(T) MURAT KUTANİŞ
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ
03.12.2020
Perşembe
13:00

ALANYA KESTELSPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(Y) OĞUZHAN YİĞİT KARPUZ
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(D) BAHADIR İLERİ
(G) HASAN ERTUĞAN
(T) YAVUZ POLAT
ALANYA MİLLİ EGEMENLİK STADI
03.12.2020
Perşembe
13:00

DÜZCE SPOR
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) BATUHAN KOLAK
(Y) UĞUR ÇAKMAK
(Y) CEM MUSTAFA AKPINAR
(D) MEHMET FURKAN BALBAY
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
(T) HALUK CÖMERT
DÜZCE 18 TEMMUZ
03.12.2020
Perşembe
13:00

ADIYAMAN 1954 SPOR
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
(H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) MEHMET KİRİŞÇİOĞLU
(Y) OĞUZ BAŞBENZER
(D) ADEM BOZKURT
(G) HÜDAVERDİ SAVCI
(T) BEKİR ŞEKER
ADIYAMAN ATATÜRK
03.12.2020
Perşembe
13:00

SİLİVRİSPOR
-
Detaylar

MUĞLASPOR
(H) DENİZ KÜKREK
(Y) MUHAMMET MUNİR DADI
(Y) NESİM KARENFİL
(D) BERAT BUĞRA ÇELİK
(G) FETHİ KAYIŞ
(T) ERHAN SÜYEK
(T) HİKMET GÜNŞEN
SİLİVRİ

ERTELEME MAÇLARI

TFF 1. Lig -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
 
01.12.2020
Salı
13:30

MENEMEN SPOR
2-1
Detaylar

ANKARASPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(Y) MEHMET AKINCIK
(D) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ  
İBRAHİM AKSOY(Gözlemci)
MUSTAFA SARAL(Temsilci)
ENGİN BAYRAKTAR(Temsilci)
MENEMEN İLÇE STADI

TFF 1. Lig -  7.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.12.2020
Çarşamba
13:30

ALTAY
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
 (H) CANER AK
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) SUAT GÜZ
(D) BURAK OLCAR
TANER GİZLENCİ(Gözlemci)
AHMET TOLUNAY(Temsilci)
BÜLENT BALTA(Temsilci)
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.