TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 14.10.2021
2021-2022 Sezonu Süper Lig 9. hafta karşılaşmaları 15, 16, 17 ve 18 Ekim'de, TFF 1. Lig 9. hafta karşılaşmaları 16, 17 ve 18 Ekim'de, TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 8. hafta karşılaşmaları 16 ve 17 Ekim'de, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup 8. hafta karşılaşmaları ise 17 Ekim'de oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:

Süper Lig -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
15.10.2021
Cuma
20:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3-2
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) TARIK ONGUN
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MERT GÜZENGE
(V) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(A) BAHATTİN DURAN
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
16.10.2021
Cumartesi
13:30

GZT GİRESUNSPOR
2-0
Detaylar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) BURAK PAKKAN
(V) ERKAN ENGİN
(A) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(G) TANER GİZLENCİ
(T) MUSTAFA SARAL
(T) BÜLENT BALTA
(T) HAKAN BAŞ
ÇOTANAK SPOR KOMPLEKSİ
16.10.2021
Cumartesi
16:00

DEMİR GRUP SİVASSPOR
2-2
Detaylar

FRAPORT TAV ANTALYASPOR
(H) METE KALKAVAN
(Y) SAMET ÇİÇEK
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) CANER AK
(V) HÜSEYİN GÖÇEK
(A) ADEM CİNEK
(G) ÜNSAL ÇİMEN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) BÜLENT KANTAR
(T) ÖMER SÖZEN
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SİVAS 4 EYLÜL STADYUMU
16.10.2021
Cumartesi
19:00

ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
0-2
Detaylar

ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR
(H) FIRAT AYDINUS
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) MURAT ALTAN
(D) MURAT ERDOĞAN
(V) HALİS ÖZKAHYA
(A) ALİ SAYGIN ÖGEL
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) KAMURAN AYDOĞAN
(T) HAKAN ATASOY
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
YENİ ADANA STADYUMU
17.10.2021
Pazar
13:30

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
(H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) ALPER AKARSU
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) EROL ÖZBULUT
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) İSMET KEKLİK
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
17.10.2021
Pazar
16:00

GALATASARAY A.Ş.
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ
(D) BURAK ŞEKER
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) ALTAN KUTUCU
(T) AYKUT TURAN
(T) SERKAN ATALAY
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ
17.10.2021
Pazar
16:00

ALTAY
-
Detaylar

VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) ALİ TUNA
(D) OĞUZHAN ÇAKIR
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) ZEKERİYA HANÇER
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
17.10.2021
Pazar
19:00

TRABZONSPOR A.Ş.
-
Detaylar

FENERBAHÇE A.Ş.
(H) ALİ ŞANSALAN
(Y) KEREM ERSOY
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) İLKER ÖZKAN
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ
18.10.2021
Pazartesi
20:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

YUKATEL KAYSERİSPOR
(H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) CENGİZ AKAR
(T) ONUR AYDEMİR
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
18.10.2021
Pazartesi
20:00

ATAKAŞ HATAYSPOR
-
Detaylar

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) ATA YILDIRIM
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) AHMET BOZAN
(T) ERCAN TAĞ
(T) SARPER SUR
YENİ HATAY STADYUMU

TFF 1. Lig -  9.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.10.2021
Cumartesi
13:30

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
1-2
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) BURAK AKDAĞ
(G) ALI ŞAHAN
(T) SERKAN SARIÖZ
(T) İLKER EMİR
(T) MURAT KANGALGİL
BANDIRMA 17 EYLÜL
16.10.2021
Cumartesi
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2-2
Detaylar

EYÜPSPOR
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) OGÜN KAMACI
(D) YAKUP ÖZHAN
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) CENK ALTUN
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
16.10.2021
Cumartesi
16:00

ALTAŞ DENİZLİSPOR
2-1
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) CİHAN AYDIN
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) AHMET TOLUNAY
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) SERKAN DİYEMLİ
DENİZLİ ATATÜRK STADI
16.10.2021
Cumartesi
19:00

MENEMENSPOR A.Ş.
3-2
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) MURAT ŞENER
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) ALİ AĞILÖNÜ
(T) SONER ÖZDEMİR
MENEMEN İLÇE STADI
17.10.2021
Pazar
13:30

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) ÖMER FARUK TURTAY
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) MURAT TÜRKER
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) KEMAL ÖZKOÇ
AKTEPE STADI
17.10.2021
Pazar
16:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) TURGUT DOMAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) DENİZ TURGUT
(D) METEHAN ALPAT
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
(T) ŞENER AYDOĞDU
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
17.10.2021
Pazar
16:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) SUAT GÜZ
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(G) NAMIK KARAMAN
(T) BOZKURT BERKER
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
(T) LEVENT AKYER
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
17.10.2021
Pazar
19:00

BURSASPOR
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) BARAN ERASLAN
(D) SÜLEYMAN BAHADIR
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) NAZİF ÇILDIR
(T) GÜLAY GÜNEŞ
BITCI TİMSAH PARK
18.10.2021
Pazartesi
20:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
(H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) BAYRAM BAŞKAN
(G) AKİF UĞURDUR
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) TİMUÇİN BAŞAR
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.10.2021
Cumartesi
14:00

ANKARA DEMİRSPOR
1-0
Detaylar

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
(H) CAN CENGİZ
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ
(D) SEZER YALÇIN
(G) BAKİ TUNCAY AKKIN
(T) ERDİNÇ ERGÜN ANGIN
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
16.10.2021
Cumartesi
14:00

PENDİKSPOR
4-1
Detaylar

AKHİSARSPOR
(H) HASAN KAÇAR
(Y) SERDAR İLA
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) GÖKSU FURKAN GÜNGÖR
(G) İLKAY GÜNER
(T) BÜLENT ARAL
(T) UĞUR GÜLSOY
PENDİK STADI
17.10.2021
Pazar
13:00

KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) ALİM KANDEMİR
(Y) OSMAN BARUK
(Y) BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU
(D) TANER TUNCER
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) ALPASLAN ACAR
(T) HAKAN HALICI
KIRKLARELİ ATATÜRK
17.10.2021
Pazar
14:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) ALPER ORAN
(Y) KEREM İLİTANGİL
(Y) KADİR AKILLI
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) SACİT KEŞKEK
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) MUSTAFA PEKTAŞ
NAZİLLİ İLÇE
17.10.2021
Pazar
14:00

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) METİN YALÇIN
(Y) İSMAİL ERTUNÇ
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) KORAY TAN
(T) FATİH HÜSNÜ BERBEROĞLU
KIRŞEHİR AHİ
17.10.2021
Pazar
14:00

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ISPARTA 32 SPOR
(H) BARKIN KARA
(Y) ENES BİROĞLU
(Y) OĞUZHAN YAZIR
(D) ÖMER KOCABEY
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) TUNCAY ATAN
UŞAK 1 EYLÜL
17.10.2021
Pazar
19:00

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

BUCASPOR 1928
(H) ALPASLAN ŞEN
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(Y) KENAN ÖZCAN
(D) YAKUP BAKIR
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) UFUK ILGAZ
(T) BİLAL YAZĞAN
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
17.10.2021
Pazar
19:00

TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
(H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) ÇAĞRI ATEŞ
(D) SERKAN ERGÜN
(G) ÖMER KÜRŞAD TÜFEKCİ
(T) HÜSEYİN DEMİR
(T) HARUN DAĞDEVİREN
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.10.2021
Cumartesi
14:00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1-0
Detaylar

SARIYER
(H) SELİM ÖZEN
(Y) ÇAĞLAR DEMİRKIRAN
(Y) MEHMET SIRAÇ AKPINAR
(D) GÜRKAN TANOĞLU
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) ERTUĞ BÜYÜK
SİNCAN 15 TEMMUZ MİLLİ BİRLİK STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

BODRUMSPOR A.Ş.
(H) YUNUS DURSUN
(Y) BURAK GÜLTEK
(Y) BURAK SAMİ ŞAD
(D) MURAT ERCAN
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) DAVUT NUMANOĞLU
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
17.10.2021
Pazar
14:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) ALİ YILMAZ
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(Y) NEZİHİ AYTAR
(D) DENİZ KÜKREK
(G) LEVENT GÜZEN
(T) GÜRHAN TOKUL
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
(H) EFE TANRIVERDİ
(Y) MUSTAFA TOSUN
(Y) MEHMET DURA
(D) GÜREL UZUNER
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) NECDET YEŞİLDAL
CEYHAN İLÇE STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

TURGUTLUSPOR
-
Detaylar

ANKARASPOR
(H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) TUNCAY ERCAN
(Y) HASAN CEBECİ
(D) SEMİH KURT
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN
(T) MURAT KUTANİŞ
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
-
Detaylar

ÇORUM FK
(H) FATİH TOKAİL
(Y) UĞUR ÖNAY
(Y) UĞUR BAŞDAŞ
(D) LEVENT BALCI
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) RAMAZAN ENİŞ
BAYBURT GENÇ OSMAN
17.10.2021
Pazar
16:30

SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) TARIK GÜLDAL
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) NECMİ DEMİR
(D) DOĞUKAN YILDIRIM
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) ÖMER AKSOY
(T) AYDIN BALKANLI
YENİ SAKARYA ATATÜRK
17.10.2021
Pazar
19:00

SERİK BELEDİYESPOR
-
Detaylar

SOMASPOR
(H) ONUR BİNGÖL
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(Y) SALİH BURAK DEMİREL
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) ÖNER FIRAT
(T) İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI
17.10.2021
Pazar
19:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) VELİ KARAKAYA
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(D) TAYFUN SARI
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) BARIŞ KEZER
(T) EREN ÖZTÜRK
DİYARBAKIR STADYUMU
17.10.2021
Pazar
19:00

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(Y) GÖKTUĞ HAZAR EREL
(D) SERHAD ÜRKMEZ
(G) TURGAY DUMAN
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) ERTAN BEKAR
ZAFER STADI

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2021
Pazar
14:00

BERGAMA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

FORMÜL ERBAASPOR
(H) SABİT SELVİ
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(Y) FURKAN KOCAYILDIZ
(D) İLAYDA NİHAL ÇETİNER
(G) CENGİZ ÖZKUL
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
MENEMEN İLÇE STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

KARAMAN BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
(H) BURAK FİLİK
(Y) ABDULLAH POLAT
(Y) YETER KARAÇALI GÜLGAR
(D) BURAK DOĞRU
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) İBRAHİM YILMAZ
KEMAL KAYNAŞ
17.10.2021
Pazar
14:00

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
(H) BURAK YÜCETAĞ
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) MEHMET ÖCAL
(D) MAHİR EMRE HERDEM
(G) FETHİ KAYIŞ
(T) İBRAHİM KARAMAN
KELKİT İLÇE STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ELAZIĞSPOR
(H) SİNAN DERECİ
(Y) ERTAN DEMİRCİ
(Y) KEREM KALKAN
(D) SALİH SOYDAN
(G) FATİH GÜNDOĞDU
(T) ERHAN SÜYEK
15 TEMMUZ STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
(H) MEHMET TERECE
(Y) EREN ÖZÇELİK
(Y) ŞÜKRÜ ÇAVCI
(D) MEHMET YETKİN
(G) MAHMUT KOCA
(T) MEHMET CANAVAR
7 OCAK STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

BURSA YILDIRIM SPOR
(H) GAMZE DURMUŞ PAKKAN
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) CANER KURT
(D) MUSTAFA ÜNVER
(G) UĞUR BAŞ
(T) FATİH DOKSANOĞLU
HOPA İLÇE
17.10.2021
Pazar
14:00

BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
-
Detaylar

FATSA BELEDİYESPOR
(H) ERDEM DEMİRTAŞ
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(Y) AHMET DEVECİ
(D) BERAT BUĞRA ÇELİK
(G) MAHMUT TURGAY KAPDAN
(T) TEMEL TÜYSÜZ
POLATLI İLÇE
17.10.2021
Pazar
14:00

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

HENDEK SPOR
(H) EMRE BULUT
(Y) GÖKMEN ÇAMBEL
(Y) MUSTAFA BURAK DİLİTATLI
(D) MELİH SAYIN
(G) NİHAT KARACA
(T) ERSİN ÖZMEN
MÜJDAT GÜRSÜ STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

KAHTA 02 SPOR
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) BURAK DEMİRKIRAN
(Y) HÜSEYİN OTYAKMAZ
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) YUNUS EMRE BULUT
(G) İLKER KARACİĞER
(T) HİLMİ MAHİR BAŞARAN
KAHTA İLÇE

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2021
Pazar
13:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) ÖMER YÜZER
(D) GÖKHAN KEKLİK
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN
(T) SİNAN IŞIK
(T) ÜMİT GERS
YOMRA İLÇE STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

ALTINDAĞ SPOR
-
Detaylar

ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
(H) FURKAN BAKAN
(Y) KEREM CANDAŞ
(Y) SAMET KAYA
(D) ENES AHİ
(G) NECDET AKÇASOY
(T) OKAN KAPLAN
ÇUBUK İLÇE
17.10.2021
Pazar
14:00

REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

KUŞADASISPOR
(H) RAMAZAN HAYMANA
(Y) AHMET ULU
(Y) HALİT KARACABAY
(D) UMUT KILIÇ
(G) BÜLENT TÜRKEKUL
(T) ÇAĞLAR KURT
(T) BATUHAN GÜNŞEN
DARICA İLÇE
17.10.2021
Pazar
14:00

ÇARŞAMBASPOR
-
Detaylar

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
(H) SERCAN YILMAZ
(Y) GÖKER EREL
(Y) EROL ERNEK
(D) ERTUĞRUL YOLCU
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) HALİT YAKUPOĞLU
ÇARŞAMBA ŞEHİR STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

İSKENDERUNSPOR A.Ş.
-
Detaylar

HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
(H) HASAN AVCI
(Y) TANSU DOĞAN YILMAZ
(Y) ATAKAN TUTAN
(D) GÜRKAN ÖZBALKANLI
(G) MEHMET KAFTANCI
(T) GÜLHAN ÖZKAN
İSKENDERUN 5 TEMMUZ
17.10.2021
Pazar
14:00

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

KIZILCABÖLÜKSPOR
(H) BURAK GÜNER
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) YAHYA KEMAL YURTBİLİR
(D) MUHAMMED MEHMETCAN SÖYLEMEZ
(G) FEYZULLAH SAYGILI
(T) MEHMET KURAL
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
17.10.2021
Pazar
14:00

52 ORDUSPOR FK
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
(H) MELİS ÖZÇİĞDEM
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) MUSTAFA HAN
(D) SAMET ŞAHİN
(G) ŞENER İNAN
(T) ABDURRAHMAN ÖZ
19 EYLÜL STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

BITEXEN DÜZCESPOR
-
Detaylar

HACETTEPE SPOR
(H) TOLGA AKBABA
(Y) TAHİR YALÇIN
(Y) CEMAL CAN ÇAKIR
(D) ELİF KÖROĞLU
(G) MURAT CEYLAN
(T) ALİM ÖZDEMİR
DÜZCE 18 TEMMUZ
17.10.2021
Pazar
14:00

GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
-
Detaylar

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
(H) MEHMET GÜNGÖR
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(Y) CEM HARMAN
(D) ERDİ ÇETİN
(G) YAVUZ SELİM ERAN
(T) İBRAHİM KÜÇÜK
ŞİLE STADI

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.10.2021
Pazar
14:00

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
-
Detaylar

KARDEMİR KARABÜKSPOR
(H) ŞAHİN BERKER
(Y) YAKUP BULUT
(Y) YİĞİT ÇAM
(D) CEM ÇUBUKCU
(G) BÜNYAMİN AKKUŞ
(T) MÜMİN TOSLALI
(T) ALİ BERK
BAŞPINAR STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

BELEDİYE DERİNCE SPOR
-
Detaylar

ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
(H) ÖMER ŞİVKA
(Y) ALİ GÜN
(Y) HÜSEYİN SEPETÇİOĞLU
(D) EMİNE ÖZ
(G) FAİK KAPSIZ
(T) İBRAHİM ONAYLI
DERİNCE BELEDİYE SENTETİK ÇİM
17.10.2021
Pazar
14:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.
(H) ABDURRAHMAN HAYMANA
(Y) SUAT FİDAN
(Y) METİN EKREN
(D) MUSTAFA TEKER
(G) MURAT ESENLİK
(T) YALÇIN GÜL
(T) MERT RUHİ ELMAS
ESENLER EROKSPOR STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

EDİRNESPOR
(H) SERCAN KARACA
(Y) RECEP İLKER KOR
(Y) RECEP GÜNDÜZ
(D) MEHMET CAN ÖLMEZ
(G) SEDAT SERT
(T) TURGAY BAHADIR SUKAN
YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADI
17.10.2021
Pazar
14:00

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
-
Detaylar

MARDİN 1969 SPOR
(H) CİHAN ATAŞ
(Y) SEDEF AKTAN
(Y) BERKAY SALMAN
(D) OĞUZHAN DEMİR
(G) AHMET TEPE
(T) ZİYA DİLMEN
(T) GÜNDOĞDU YİĞİT
MERSİN STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

MODAFEN
-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
(H) YUNUS EMRE ÇAKAR
(Y) DEYBET GÖK
(Y) ŞABAN KARADERİLİ
(D) EGE TÜNAK
(G) MUSTAFA SEVİM
(T) SEBAHATTİN ARTUN
ALEMDAĞ STADYUMU
17.10.2021
Pazar
14:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) EGEMEN ARTUN
(Y) ERAY PINAR
(Y) COŞKUN YALÇIN
(D) MUHAMMET ZİYA ARAS
(G) MEHMET SARP
(T) SEZAİ ARSLAN
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
17.10.2021
Pazar
19:00

FETHİYESPOR
-
Detaylar

GÜMÜŞHANESPOR
(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) FATİH PAZI
(Y) SEMİH KOCAMAN
(D) MUHAMMED TAHA ONAT
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
FETHİYE İLÇE
17.10.2021
Pazar
19:00

KARŞIYAKA
-
Detaylar

CEYHAN SPOR
(H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) UĞUR AYDOĞDU
(Y) BURAK ÖZER
(D) MAHMUT HASAN KÜÇÜK
(G) FAHRİ AKSOY
(T) KORAY BAKIŞ
(T) LÜTFİ KOÇAK
İZMİR ATATÜRK
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.