Turkcell Süper Lig'de 19, 20 ve 21. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:
FORTİS TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR
O3 ŞUBAT 2009 SALI |
SİVASSPOR |
GALATASARAY A.Ş. |
4 EYLÜL |
14:00 |
04 ŞUBAT 2009 ÇARŞAMBA |
ANKARASPOR A.Ş. |
DENİZLİSPOR |
YENİKENT STADI |
17:30 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ANTALYASPOR A.Ş. |
BJK İNÖNÜ |
20:30 |
05 ŞUBAT 2009 PERŞEMBE |
BURSASPOR |
FENERBAHÇE |
ATATÜRK |
20:00 |
TURKCELL SÜPER LİGİ 19.HAFTA PROGRAMI
06 ŞUBAT 2009 CUMA |
TRABZONSPOR A.Ş. |
MKE ANKARAGÜCÜ |
HÜSEYİN AVNİ AKER |
20:00 |
07 ŞUBAT 2009 CUMARTESİ |
HACETTEPESPOR |
ESKİŞEHİRSPOR |
19 MAYIS |
14:00 |
SİVASSPOR |
KOCAELİSPOR |
4 EYLÜL |
15:00 |
GALATASARAY A.Ş. |
KAYSERİSPOR |
ALİ SAMİ YEN |
19:00 |
08 ŞUBAT 2009 PAZAR |
GENÇLERBİRLİĞİ |
BURSASPOR |
19 MAYIS |
14:00 |
GAZİANTEPSPOR |
ANKARASPOR A.Ş. |
KAMİL OCAK |
14:00 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
DENİZLİSPOR |
ATATÜRK |
14:00 |
KONYASPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
B.Ş.BLD.ATATÜRK |
15:00 |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
FENERBAHÇE |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
19:00 |
10 ŞUBAT 2009 SALI (U21 ÖZEL MİLLİ MAÇ) |
TÜRKİYE |
UKRAYNA |
MANİSA 19 MAYIS |
20.30 |
11 ŞUBAT 2009 ÇARŞAMBA |
TÜRKİYE |
FİLDİŞİ SAHİLİ |
İZMİR ATATÜRK |
20.30 |
TURKCELL SÜPER LİGİ 20.HAFTA
14 ŞUBAT 2009 CUMARTESİ |
ANTALYASPOR A.Ş. |
GALATASARAY A.Ş. |
ATATÜRK |
15:00 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
GAZİANTEPSPOR |
19 MAYIS |
14:00 |
ESKİŞEHİRSPOR |
GENÇLERBİRLİĞİ |
ATATÜRK |
14:00 |
FENERBAHÇE |
HACETTEPESPOR |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
19:00 |
15 ŞUBAT 2009 PAZAR |
BURSASPOR |
SİVASSPOR |
ATATÜRK |
15:00 |
DENİZLİSPOR |
KONYASPOR |
ATATÜRK |
14:00 |
ANKARASPOR A.Ş. |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
YENİKENT STADI |
14:00 |
KOCAELİSPOR |
KAYSERİSPOR |
İSMETPAŞA |
14:00 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
TRABZONSPOR A.Ş. |
BJK İNÖNÜ |
19:00 |
18 ŞUBAT 2009 ÇARŞAMBA E-2 32 TAKIM 1.MAÇLAR |
GRONDINS DE BORDOEUX |
GALATASARAY A.Ş. |
CHABAN DELMAT |
21:45 |
TURKCELL SÜPER LİGİ 21.HAFTA
20 ŞUBAT 2009 CUMA |
GAZİANTEPSPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
KAMİL OCAK |
20:00 |
21 ŞUBAT 2009 CUMARTESİ |
TRABZONSPOR A.Ş. |
DENİZLİSPOR |
HÜSEYİN AVNİ AKER |
15:00 |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
MKE ANKARAGÜCÜ |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
14:00 |
KONYASPOR |
ANTALYASPOR A.Ş. |
B.Ş.BLD.ATATÜRK |
14:00 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
FENERBAHÇE |
19 MAYIS |
19:00 |
22 ŞUBAT 2009 PAZAR |
SİVASSPOR |
ESKİŞEHİRSPOR |
4 EYLÜL |
14:00 |
HACETTEPESPOR |
ANKARASPOR A.Ş. |
19 MAYIS |
14:00 |
KAYSERİSPOR |
BURSASPOR |
ADANA 5 OCAK |
14:00 |
GALATASARAY A.Ş. |
KOCAELİSPOR |
ALİ SAMİ YEN |
19:00 |
26 ŞUBAT 2009 PERŞEMBE E-2 32 TAKIM 1.MAÇLAR |
GALATASARAY A.Ş. |
GRONDINS DE BORDOEUX |
ALİ SAMİ YEN |
20:30 |