Turkcell Süper Lig'in 22, 23 ve 24. hafta karşılaşma programı şöyle;
26 ŞUBAT 2009 PERŞEMBE E-2 32 TAKIM 1.MAÇLAR |
GALATASARAY A.Ş. |
GRONDINS DE BORDOEUX |
ALİ SAMİ YEN |
20:30 |
TURKCELL SÜPER LİGİ 22.HAFTA
27 ŞUBAT 2009 CUMA |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
BJK İNÖNÜ |
20:00 |
28 ŞUBAT 2009 CUMARTESİ |
DENİZLİSPOR |
GAZİANTEPSPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
ESKİŞEHİRSPOR |
KAYSERİSPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
ANKARASPOR A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
YENİKENT STADI |
13:30 |
FENERBAHÇE |
SİVASSPOR |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
19:00 |
01 MART 2009 PAZAR |
BURSASPOR |
KOCAELİSPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
HACETTEPESPOR |
19 MAYIS |
13:30 |
ANTALYASPOR A.Ş. |
TRABZONSPOR A.Ş. |
ATATÜRK |
15:15 |
KONYASPOR |
GALATASARAY A.Ş. |
B.Ş.BLD.ATATÜRK |
19:00 |
FORTİS TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1 NCİ MAÇLAR
O3 MART 2009 SALI |
ANKARASPOR A.Ş. |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
YENİKENT STADI |
20:00 |
04 MART 2009 ÇARŞAMBA |
FENERBAHÇE |
SİVASSPOR |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
20:00 |
TURKCELL SÜPER LİGİ 23.HAFTA
06 MART 2009 CUMA |
GALATASARAY A.Ş. |
BURSASPOR |
ALİ SAMİ YEN |
20:00 |
07 MART 2009 CUMARTESİ |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
DENİZLİSPOR |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
13:30 |
GAZİANTEPSPOR |
ANTALYASPOR A.Ş. |
KAMİL OCAK |
13:30 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
KONYASPOR |
HÜSEYİN AVNİ AKER |
15:15 |
HACETTEPESPOR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
19 MAYIS |
19:00 |
08 MART 2009 PAZAR |
KOCAELİSPOR |
ESKİŞEHİRSPOR |
İSMETPAŞA |
13:30 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
MKE ANKARAGÜCÜ |
19 MAYIS |
13:30 |
SİVASSPOR |
ANKARASPOR A.Ş. |
4 EYLÜL |
15:15 |
KAYSERİSPOR |
FENERBAHÇE |
|
19:00 |
NOT : Kayserispor Kulübünün müsabakalarını oynamak istediği Kadir Has Stadı'nda Federasyonumuzca yapılacak incelemeler neticesinde müsabakanın oynanacağı stad netlik kazanacaktır
11 MART 2009 ÇARŞAMBA |
|
|
|
|
12 MART 2009 PERŞEMBE UEFA KUPASI 16 TAKIM 1.MAÇLAR |
|
|
|
|
TURKCELL SÜPER LİGİ 24.HAFTA
13 MART 2009 CUMA |
FENERBAHÇE |
KOCAELİSPOR |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
20:00 |
14 MART 2009 CUMARTESİ |
ANTALYASPOR A.Ş. |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
KONYASPOR |
GAZİANTEPSPOR |
B.Ş.BLD.ATATÜRK |
13:30 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
SİVASSPOR |
19 MAYIS |
15:15 |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
BJK İNÖNÜ |
19:00 |
15 MART 2009 PAZAR |
ESKİŞEHİRSPOR |
BURSASPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
DENİZLİSPOR |
HACETTEPESPOR |
ATATÜRK |
13:30 |
ANKARASPOR A.Ş. |
KAYSERİSPOR |
YENİKENT STADI |
15:15 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
GALATASARAY A.Ş. |
HÜSEYİN AVNİ AKER |
19:00 |
18 MART 2009 ÇARŞAMBA UEFA KUPASI 16 TAKIM 2.MAÇLAR |
|
|
|
|