Amatör Futbol Disiplin Kurulu'nun 14.09.2015 Tarih ve 4 Sayılı Toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
1-Göbü Gençlik Spor Klb. İTİRAZI hakkında; 14.06.2015 tarihinde oynanan Ayiçi Spor - Gelik Spor 2. Amatör Yarı Final Play Off müsabakasında yeterli kanıt elde edilemediği için itirazın reddine,
Karar Verilmiştir.
Av.Tacar ÇAĞLAR Amt.Fut.Dis.Krl.Bşk.
NOT : Amatör Futbol Disiplin Kurulu kararlarına karşı yapılacak itiraz bedeli ile
Kurulun vermiş olduğu para cezalarının Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1.Levent Ticari Şubesi 186-6297253 no'lu hesaba "itiraz bedeli veya para cezası bedelinden hangisinin olduğu" açıklaması ile birlikte yatırılması gerekmektedir.
İtiraz dilekçesinde, iletişim bilgilerinin mutlaka yer almasına dikkat edilmelidir.