Amatör Futbol Disiplin Kurulu'nun 20.10.2015 Tarih ve 13 Sayılı Toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
1-Şahin YALOVA (Lider Muş Spor Klb. Yön.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile içtimaen 30 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası verilmesine,
2-Muhammed Hasan YENTUR (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeniyle 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
3-Osman YONAT (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
4-Velat TAŞ (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
5-Muhammed BİNGÖL (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
6-Gökhan IŞIK (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
7-Muhammed Eren ATAOĞLU (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
8-Muhammed Murat TAŞ (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
9-Mücahit AYKUT (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
10-Muhammed YAMAÇ (Lider Muş Spor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında talimatlara aykırı harekette bulunması nedeni ile 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,
11-Lider Muş Spor Klb. hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-14 müsabakasında lisansları vize edilmeyen futbolcuların müsabakada oynatılarak talimatlara aykırı davranışta bulunmaktan (0-3) hükmen mağlubiyet cezası verilmesine,
12-1974 Van Edremit Tokispor Klb. hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, müsabaka isim listesinin eksik sunulması ve aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde futbolcu oynatılması nedeniyle savunmasının istenmesine,
13-Ömer CİHAN (1974 Van Edremit Tokispor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde oynaması nedeniyle savunmasının istenmesine,
14- Can POLAT (1974 Van Edremit Tokispor Klb. T.Sor.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, müsabaka isim listesinin eksik sunulması ve aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde futbolcu oynatılması nedeniyle savunmasının istenmesine,
15-İpekyolu Belediyespor Klb. hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, müsabaka isim listesinin eksik sunulması ve aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde futbolcu oynatılması nedeniyle savunmasının istenmesine,
16-Kadir POLAT (İpekyolu Belediyespor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde oynaması nedeniyle savunmasının istenmesine,
17-Yunus YILDIRIM (İpekyolu Belediyespor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde oynaması nedeniyle savunmasının istenmesine,
18-Mehmet BİLİR (İpekyolu Belediyespor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan İpekyolu Belediyespor- 1974 Van Edremit Tokispor Coca Cola Bölgesel Gelişim U15 Ligi müsabakasında, aynı hafta içerisinde farklı kategorilerde oynaması nedeniyle savunmasının istenmesine,
19-Maraşgücüspor Klb.İTİRAZI hakkında; 18.10.2015 tarihinde oynanan Maraşgücüspor- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Coca Cola Bölgesel Gelişim U17 Ligi müsabakasında; hakemden konu ile ilgili ek rapor istenmesine, itiraz harcına ilişkin dekontun kulüpten istenilmesine,
20- Maşallah EREZ (Güroymakspor Klb. Yön.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Lider Muş Spor - Güroymak Spor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, isnat edilen eylemin suç unsuru oluşmadığından ceza tayinine yer olmadığına,
21- Veysel ERDENCİ (Muş İdmanyurduspor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,
22-M. Yunus Emre ÇALDIR (Muş İdmanyurduspor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA;
23-Hamza BOZKURT (Muş İdmanyurduspor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,
24-Sedat ER (Muş İdmanyurduspor Klb. Fut.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,
25-Mahmut BÜYÜKASLAN (Erciş Gençlik Belediyespor Klb. T.Sor.) hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,
26-Erciş Gençlik Belediyespor Klb. hakkında; 10.10.2015 tarihinde oynanan Muş İdmanyurduspor- Erciş Gençlik Belediyespor Bölgesel Gelişim Ligi U-15 müsabakasında, Müsabaka hakeminden istenen ek raporda "sehven" FYS sistemine girildiğinin belirtilmesi nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA;
Av.Tacar ÇAĞLAR Amt.Fut.Dis.Krl.Bşk.
NOT : Amatör Futbol Disiplin Kurulu kararlarına karşı yapılacak itiraz bedeli ile
Kurulun vermiş olduğu para cezalarının Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1.Levent Ticari Şubesi 186-6297253 no'lu hesaba "itiraz bedeli veya para cezası bedelinden hangisinin olduğu" açıklaması ile birlikte yatırılması gerekmektedir.
İtiraz dilekçesinde, iletişim bilgilerinin mutlaka yer almasına dikkat edilmelidir.