A Millî Takımımızın 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off yarı finalinde Portekiz ile oynadığı maç öncesinde, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes ile bir araya geldi.
TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı'nın da katıldığı ve Dragão Stadyumu'nda gerçekleşen buluşmada maçın anısına karşılıklı hediye takdimlerinde bulunuldu.