TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Küresel Gazeteciler Konseyi'nden TFF'ye ödül 5.07.2021
Küresel Gazeteciler Konseyinden TFFye ödül
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) tarafından, Anadolu Ajansı'nın (AA) da aralarında bulunduğu bazı kurum, kuruluş ve kişilere "Küresel Başarı Ödülü" verildi.

Yurt içi ve dışındaki 100'den fazla gazeteciyi bir araya getiren "KGK Alanya Buluşması" programı kapsamındaki ödül töreni Alanya'da gerçekleştirildi.
 
Küresel Spor Ödülü'nü TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz'den aldı.

Törende bir konuşma yapan Gürsoy; "Bu ödülü TFF adına almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz, Buraya gelmeden önce Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Erdem ile konuştum. Her ikisinin  de siz değerli konuklara saygı ve selamların iletmek isterim. TFF olarak Engelli futbolunun gelişimi için 15 yıldır 4 Engelli Spor Federasyonu ile stratejik iş birliğini sürdürüyoruz.  TFF olarak finansal desteğimizin yanında iletişim, sponsorluk desteği ve engelli futboluna sevgimizi verdik. Engelli futbolunun TFF ile yollarının kesişmesinden sonra dünyanın en başarılı ülkeleri arasında yer aldık" dedi. 

Ödül töreninde 'TFF ile Engelli Futbolunda 15 yıl' filmi ilk kez gösterildi ve katılımcıların yoğun alkışını aldı.
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.