TR
EN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
Futsal Hakemliği Eğitimleri Yapıldı 13.12.2022
Futsal Hakemliği Eğitimleri Yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerinde 22-23 Kasım 2022 tarihlerinde futsal eğitimcisi Doç. Dr. Ozan Soykan tarafından verilen eğitimci eğitimi sonucunda; 28 Kasım-8 Aralık 2022 tarihlerinde Merkez Hakem Kurulu'nun düzenlediği "Bölgesel Futsal Eğitimleri" online olarak eğitimciler Ozan Soykan, Fatma Özlem Tursun, Uğur Çakmak, Mehmet Öztan ve Hakan Tezcan tarafından gerçekleştirildi.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik'in futsalın önemine ilişkin mesajıyla başlayan eğitimlerde, Merkez Hakem Kurulu üyesi / futsal sorumlusu İsmail Köse ve eğitimci grubu tarafından hazırlanan "Ulusal Futsal Eğitim Paketi";  FIFA ve UEFA'nın 2022-2023 güncel kural, talimat ve değişiklikleri video klip görüntüleri desteği ile eğitimciler tarafından tüm bölgelerdeki futsalla ilgili hakemlere ve gözlemcilere aktarılmıştır.

Eğitimlerde; bundan sonraki aşamalarda futsal branşında, FYS üzerinden tüm hakemlere bireysel olarak detaylı sunumlar gönderilerek eğitimlerin devamlı güncellenmesi amaçlanmaktadır.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız