TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
Hakem ve Gözlemcilerimizden iyi bir sezon temennisi 13.08.2008
Hakem ve Gözlemcilerimizden iyi bir sezon temennisi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği yayınladığı bir bildiri ile 2008-2009 sezonunun tüm futbol camiası için iyi geçmesini, güzellikler getirmesini temenni etti.

TFFHGD'nin kamuoyu açıklaması şöyle:

Kulüpler Birliği Vakfının 11.08.2008 tarihinde yapmış olduğu toplantı sonrasında futbol hakemleri hakkında basınımızda yer alan hakemlerimizin başarılarının artması için desteklenmesi açıklamaları üyelerimiz arasında memnuniyetle karşılanmış, 2008 - 2009 futbol sezonu öncesi umut ve moral vermiştir.

Üyelerimiz yeni futbol sezonu için gerekli hazırlıklarını tamamlamakta olup, Futbol Federasyonumuzun vermiş olduğu destekle de bilgilerini tazelemişlerdir. Üyelerimiz bugüne dek olduğu gibi bundan sonrada futbolun beyaz sayfalarında yazılmak için tüm özverileri ile çalışmaya devam edecektir. Kulüpler Birliği Vakfının vermiş olduğu bu beyanlar da üyelerimizin motivasyonunu arttırmıştır.

Dileğimiz bu pozitif düşüncelerin tüm sezon boyunca devam ettirilmesi ve hakemlerimize olan güvenin olumsuz düşüncelere yönlenmeden sürekli kalmasıdır. Tüm üyelerimiz görev ve sorumluluklarının bilincindedir. Bu uğurda Kulüplerimizin de daha somut adımlar atması, söylemlerin uygulamada da hayata geçirilmesi en büyük temennimizdir.

Futbolun tüm unsurları gibi camiamızı oluşturan tüm hakem ve gözlemcilerimiz sezonun başarılı bir şekilde geçirilmesini amaç edinmişlerdir. Aynı geminin yolcuları olarak birlikte dayanışma içerisinde ülke futbolumuzun gelişmesi adına hoşgörü ve karşılıklı güvenle başarıya ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur.

Başarılı bir futbol sezonu geçirilmesi dilekleriyle, kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.    
 
TFFHGD GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.