TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Altuğ Verdi Temsilciler Semineri başladı 3.01.2019
Altuğ Verdi Temsilciler Semineri başladı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2018-2019 sezonu Devre Arası Altuğ Verdi Temsilciler Semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda bugün başladı.

Geçtiğimiz ay makamında şehit edilen TFF Temsilcisi ve Rize Emniyet Müdürü merhum Altuğ Verdi'nin adının verildiği seminerin açılışında Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Üst Klasman Temsilcileri ile Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcilerine hitaben bir konuşma yaptı.  Arıcı, klasman temsilcilerinin de katılımı ile seminerin açılış töreninin 4 Ocak 2019 Cuma günü yapılacağını belirterek ilk yarı değerlendirmelerinin ardından konuşmasını tamamladı.

Seminerin ilk gününde, Temsilciler Kurulu Üyesi Fatih Öztürk yöneticilik, TFF Baş Hukuk Müşaviri Av. Duygu Yaşar temsilci raporlarının hukuki açıdan değerlendirmesi, TFF Medya Sorumlusu Gürsel Kuru naklen yayınlar ve medya uygulamaları hakkında sunum yaparken, Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin de ilk yarı değerlendirmesi ve rapor yazım kuralları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.