TR
EN
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Milli Takım'a Yatsan'dan büyük destek 16.07.2014
Milli Takıma Yatsandan büyük destek

Türkiye Futbol Federasyonu tarihinin en büyük altyapı projesi olan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde Yatsan marka yataklar kullanılacak.
 
TFF ile Yatsan arasında imzalanan tedarik anlaşması kapsamında Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yer alan 87 odadaki yataklar Yatsan tarafından sağlandı.
 
Türkiye'nin en modern futbol tesisinde Türkiye'nin en büyük yatak üreticilerinden Yatsan'ın California model yatakları kullanılacak.
 
Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin yatak tedarikçisi olan Yatsan'ın katkılarıyla Milli Takım futbolcularımız kampları sırasında Türkiye'nin en rahat yataklarında istirahat edecek.
 
Yatsan Hakkında

1974 yılından bu yana Türkiye Uyku Ürünleri Pazarı'nda "Daha rahat ve daha kaliteli bir uyku" vaadini yerine getirebilmek için çalışan Yatsan, uyku ürünleri konusunda günümüz son teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır.
 
Tasarım, kalite ve konforu bir arada sunan Yatsan markalı ürünleri Türkiye ve dünyanın önde gelen otel ve tatil köylerinde görmek de mümkündür. Türkiye'de ilk yaylı yatak üretimini gerçekleştiren markalardan biri olma özelliğini taşıyan Yatsan, otel ve konaklama sektöründe Türkiye'de ve yurtdışında  pazar payında önemli bir yere sahiptir.
 
 
California

California'yı diğer yaylı yataklardan ayıran  en büyük teknolojik  üstünlük, zaman içerisinde deforme olmayan ve yatağın başından ayak ucuna kadar devam eden MIRA-COIL yay sistemidir.
 
Genelde Amerikan yataklarına özgü esnek yapıya sahip California, dünyanın en büyük otellerinin de tercihidir.
 
Yatağın kenar kısmında kullanılan sert sünger destek, yatak kenarlarına oturmaktan kaynaklı çökmeleri  engeller.  MIRA-COIL sistemin  mükemmel  tamamlayıcısı; kesintisiz yay örgüsü teknolojisini olağanüstü bir uyku deneyimine dönüştürmek için her iki tarafta da kullanılan 3 kat HYPER Super Soft Sünger,  yayların oluşturduğu yüzey ile vücudun oluşturduğu basıncı dengeleyerek mükemmel ergonomi  ve ekstra rahatlık sağlar. Yine her iki tarafta da kullanılan beyaz pamuk vatkalar yatak içerisindeki hava sirkülasyonuna destek olurken , MIRA-COIL yay sisteminin sağladığı esneklik performansı en üst düzeye çıkartır.