TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Nihat Özdemir ve Şenol Güneş, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı 5.12.2019
Nihat Özdemir ve Şenol Güneş, AAnın Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katılarak beğendikleri fotoğrafları seçti.

Özdemir, haber kategorisinde Behçet Alkan'ın "Mehmetçik çocukların yüzünü güldürdü", yaşam kategorisinde Hüseyin Yıldız'ın "Beyaz yürüyüş", spor kategorisinde ise Erhan Elaldı'nın "Beytullah'ın Azmi" başlıklı fotoğraflarına oy verdi. Güneş ise haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Kontrollü yıkım", yaşam kategorisinde Özge Elif Kızıl'ın "Bilim ve barış kıtası", spor kategorisinde ise İsa Terli'nin "Kıtaları buluşturan maraton" başlıklı fotoğraflarını yılın fotoğrafı olarak seçti.

TFF  Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile TFF Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Alkın Kalkavan da  Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. Hamit Altıntop, "İsrail polisinden Mescid-i Aksa'da saldırı", "Luceyn'in 'yüzü' Türkiye'de gülüyor" ve "Beytullah'ın Azmi", Kalkavan ise "Kontrollü yıkım", "Harran'da yaşam" ve "Beytullah'ın azmi" başlıklı fotoğraflara oy verdi.

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.