TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Bakan Kasapoğlu ve Özdemir, Sivas'ta ziyaretlerde bulundu 3.09.2020
Bakan Kasapoğlu ve Özdemir, Sivasta ziyaretlerde bulundu
Geri
İleri

Gençlik Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve TFF Başkanı Nihat Özdemir, bir heyetle birlikte Macaristan maçı öncesinde Sivas'ta çeşitli açılışlara katılıp ziyaretlerde bulundu.

Macaristan ile Sivas Yeni 4 Eylül Stadı'nda oynanacak UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup maçı öncesinde gerçekleşen açılış törenleri ve ziyaretlere katılan heyette; TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Yönetim Kurulu Üyeleri Alkın Kalkavan, İsmail Erdem ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile Demir Grup Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz katıldı.

TFF heyeti ilk olarak Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından gerçekleştirilen Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ın adını taşıyan Eğitim Müzesi ve Sivas Olimpik Yüzme Havuzu açılış törenlerinde yer aldı.

Heyet Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte Sivas Valisi Salih Ayhan ve Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerde Başkan Nihat Özdemir, Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'e A Milli Takım forması takdim etti.

Sivasspor Lütfullah Bilgin Tesisleri'ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan heyet, ziyaretlerin ardından Türkiye-Macaristan maçı öncesinde Sivas Valisi Salih Ayhan tarafından verilen yemekte bir araya gelindi.

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.