TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Ali Düşmez 4. kez İASKF Genel Başkanı seçildi 30.06.2021
Ali Düşmez 4. kez İASKF Genel Başkanı seçildi
Geri
İleri
İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun bugün yapılan 17. Olağan Genel Kurulu'nda TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, 4. kez İASKF Genel Başkanlığı'na seçildi. 

TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan'ın Divan Başkanlığı'nı yaptığı Olağan Genel Kurul Toplantısı, kulüp başkanları, yöneticiler ve çok sayıda futbol adamının katılımı ile Volkswagen Arena'da gerçekleştirildi. Genel Kurul'da ilk olarak raporlar okundu ve yönetim ibra edildi. Konuşmaların ardından seçime geçildi.  

Yapılan seçimde kullanılan 1508 oyun 1122'sini alan TFF Başkan Vekili ve TASKK Başkanı Ali Düşmez, bir dönem daha başkanlığa seçildi. Diğer aday Fikret Sivri ise 372 oy aldı. 

Düşmez: "Yarım kalan tüm projeleri tamamlayacağız"

Kongrede kulüp başkanlarına ve delegelere seslenen Ali Düşmez, "Biz büyük bir aileyiz, yaptığımız hizmetleri katlayarak çalışmalara başlayacağız. Amatör kulüplerimize faydalı olabilmek için gece gündüz demeden tüm çabamızı ortaya koyacağız. Yarım kalan projelerimizi tamamlayarak daha güçlü olacağız" dedi. 

Amatör futbola ve kulüplere hizmete devam edecek olmaktan dolayı duyduğu sevinci paylaşan Düşmez, "Tüm aktif üyelere teşekkür ediyorum, camiamıza yakışan bir seçim oldu. Bundan dolayı çok mutluyum, verdiğim sözlerin ve açıkladığım tüm projelerin arkasındayım. Ekibim ve ben yarından tezi yok çalışmaya başlayacağız" ifadelerini kullandı. 
Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.