TR
EN
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Denizli'deki Anlamlı Turnuvada Kupa Töreni Yapıldı 17.05.2024
Denizlideki Anlamlı Turnuvada Kupa Töreni Yapıldı
Geri
İleri
Denizli Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'nün öncülüğünde 2023 yılının Ekim ayında "Mahallemde Maç Var" adıyla başlatılan Denizli Mahalleler Arası Futbol Turnuvası sona erdi. Mahallelerdeki birlik ve beraberlik duygusunu arttırmayı, 15-17 yaş arasındaki gençlerin sağlıklı gelişimlerine destek vererek eğitimlerinden arta kalan zamanı kaliteli şekilde geçirmelerini, her türlü kötü alışkanlıklar ve kötü arkadaşlıklardan uzak durmayı amaçlayan turnuvada 50 takımdan toplam 970 sporcu mücadele etti. 

Final maçını FIFA Kokartlı hakemimiz Bahattin Şimşek yönetti

Turnuvanın açılış maçını Trendyol Süper Lig hakemlerimizden Ümit Öztürk yönetirken, 16 Mayıs 2024 tarihinde Denizli Atatürk Stadyumu'nda oynanan Yenişehir - Tekkeköy/Gökpınar final müsabakasında da FIFA kokartlı hakemimiz Bahattin Şimşek görev aldı. 

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Kocasert ve MHK Başkanı İbanoğlu da kupa törenine katıldı

8 stadyumda oynanan 148 müsabakanın oynandığı turnuvada final maçını Tekkeköy/Gökpınar Mahalle Takımı kazanarak şampiyon oldu. Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Kocasert ve MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu kupa törenine katılarak, kazanan takımlara başarılar diledi. Kocasert ve İbanoğlu, final maçını yöneten Ümit Öztürk ve ekibine plaket takdim etti.

Geri
İleri