TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
TamSaha'nın 194. sayısı yayında      1.01.2021
TamSahanın 194. sayısı yayında     

TamSaha dergisinin Ocak sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportajlar ve dosyalarla ele alan derginin 194. sayısı da dopdolu.

2022 Dünya Kupası Kurası: Bu yol Katar'a çıksın

Millî Takımımızın 2022 Dünya Kupası'ndaki rakiplerinin tanıtımı.

Hollanda: Portakal tadını buluyor
Norveç: Güçlü bir hücum timi
Karadağ: Sürprizlerin takımı
Letonya: En büyük sürprizini bize yaptı
Cebelitarık: En genç rakip

Özkan Sümer'in ardından
Futbola adanmış bir hayat!

80 yıllık ömrüne Trabzonspor'da oyunculuk, yıldızlar yetiştirmiş bir altyapı hocalığı, şampiyonluklar kazanmış bir teknik direktörlük ve kupalar görmüş bir kulüp başkanlığının yanı sıra Millî Takım Teknik Direktörlüğü, TFF'de asbaşkanlık, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanlığı ve spor yazarlığını sığdırmış bir insana ancak böyle bir başlık yakışırdı.

Selim Ilgaz: Hatayspor'la birlikte büyüdü

Çorum'dan Fransa'ya göçen dört çocuklu bir ailenin Paris doğumlu evladı… Sochaux'da başlayan kariyerini Türkiye'de Karagümrük ve Kayseri Erciyesspor'da devam ettirme çabaları dikiş tutmasa da Hatayspor'la sıfırdan çıktığı yolculukta hem kendisi büyüdü hem de takımını büyüttü. Güney ekibiyle 2. Lig'den başlayan yolculuğunu Süper Lig'de devam ettirirken,  oynadığı futbolla dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Ayrıca, "Irkçılığa tokat gibi bir cevap", "Şampiyonlar Ligi: ManU ve Inter'den erken veda", "UEFA Avrupa Ligi: Dört büyük ligden fire yok", "Muhsin Ertuğral'dan Formasyonların Taktiksel Karşılaştırması", "Milan: Efsane geri mi dönüyor?", "Romario: Ceza sahasının efendisi", "Futbol ve Sağlık: Demans gerçeği", "Paolo Rossi: 1982'nin kahramanıydı", "Boş tribünler oyunda neyi değiştirdi?", "Gerard Houllier: Fransa ve Liverpool onun için ağlıyor", "Ziraat Türkiye Kupası: Sürprizler dünyası", "Raşit Karasu: Orta sahanın USTAsıydı", "Papa Bouba Diop: Gardırop devrildi!", "Otto Baric: Bir futbol gezginiydi", "Muhammed Abarhoun: Geç bulduk, çabuk kaybettik"
dosyaları ile TamSaha'nın 194. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.