TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
TamSaha'nın 202. sayısı yayında 31.08.2021
TamSahanın 202. sayısı yayında

TamSaha dergisinin Eylül sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportajlar ve dosyalarla ele alan derginin 202. sayısı da dopdolu.

Millî Takım
Haydi çocuklar, kaldığınız yerden devam

Millî Takımımız, 7 puanla liderlik koltuğunda oturduğu 2022 Dünya Kupası elemelerindeki maçlarına beş aylık bir aranın ardından yeniden başlıyor. Ay-yıldızlılar 1 Eylül'de Beşiktaş Park'ta Karadağ'la oynadıktan sonra 4 Eylül'de Cebelitarık, 7 Eylül'de ise Hollanda deplasmanlarında puan arayacak.

Rakipleri Tanıyalım

Karadağ: İki maçta bir kez yendik

Cebelitarık: En yeni rakibimiz

Hollanda: Yeni Van Gaal dönemi

Ayrıca, "2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri: Mücadele kızışıyor", "EURO 2020: Finalin röntgeni", "Avrupa Kupaları: İki sevinç, iki hüzün", "İstanbul'da muhteşem kura töreni", "Şampiyonlar Ligi: Messili PSG mi, Ronaldolu United mı, yoksa bir başkası mı?", "Messi'nin vedası", "Japon Futbolu: Genç yıldızlarıyla gelişiyor", "Modern futbolun taktiksel değişimi", "Gerard Lopez: Futbol dünyasının yeni sihirbazı", "Tokyo 2020 Futbol: Bir yanda Brezilya, bir yanda Kanada", "Bill Shankly: Liverpool'un kaderini değiştiren adam", "UEFA Süper Kupa: Chelsea nihayet", "Gerd Müller: Golün diğer adıydı" dosyaları ile TamSaha'nın 202. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.