TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
TamSaha'nın 216. sayısı yayında 1.11.2022
TamSahanın 216. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Kasım sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 216. sayısı da dopdolu.

EURO 2024 Eleme Grupları: Avantajlı bir kura

Millî Takımımızın Almanya'da düzenlenecek 2024 Avrupa Şampiyonası'nın elemelerindeki rakipleri belli oldu. D Grubu'nda Hırvatistan, Galler, Ermenistan ve Letonya ile eşleşen ay-yıldızlıların maç programı, eşleşme ile ilgili değerlendirmeler ve rakiplerin tanıtımları, Milli Takım dosyamızda… 

Hırvatistan: Artık büyüklerden birisi

Galler:
Yükselen değer

Ermenistan:
Son torbadan kurtuldular

Letonya:
Büyük sürprizini bize yaptı

2022 FIFA Dünya Kupası: İlklerin kupası başlıyor

Katar'da organize edilecek 2022 Dünya Kupası 20 Kasım'da başlıyor. Maçların oynanacağı statlar ve maç fikstürünün yanı sıra Onur Erdem'in kaleminden "Şampiyonların en iyi on biri, kupayı kaçıranların en iyi on biri, en muhteşem 10 maç, en büyük sürprizler ve en güzel 25 gol" yazıları Dünya Kupası dosyamızda. 

Serkan Göksu: "Süper Lig'de her takımın bir oyun planı var"

Galatasaray altyapısında yetişti, dört sezon da Altınordu okulunda eğitim aldı. Ümraniyespor'u Süper Lig'e taşıyan kadronun kilit oyuncularından birisi olarak bu sezon da ligin en çok forma şansı bulan yerli oyuncuları arasına ismini yazdırdı. Uzun yıllar alt liglerde oynamış bir oyuncu olarak Süper Lig'in farkını, "Her takımın gerçekten oyun planı var. Herkes plana sadık oynuyor ve bir takım skoru bulduğunda artık o maçı çevirmek hiç de kolay olmuyor" cümleleriyle anlatıyor. Futbolu bıraktıktan sonraki kariyerini ise çocukluğundan beri oynadığı satrançla sürdürmek niyetinde.

Ayrıca, "Dünya Kupası Tarihi - 11: Avrupalılar kazanmayı sürdürdü", "Nielsen Raporu: Futbol popülerliğini koruyor", "Ernst Happel: Sessiz ama muzaffer bir komutan", "Andrea Sottil: Serie A'nın yeni gözdesi", "Sandro Mazzola: Inter efsanesinin saha içindeki lideri", "Ballon d'Or'da sürpriz yok", "Ampute Dünya Kupası: Dünyalar bizim oldu", "U17 Millî Takımımız Elit Tur'da" dosyaları ile TamSaha'nın 216. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.