TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
TamSaha'nın 223. Sayısı Yayında 1.06.2023
TamSahanın 223. Sayısı Yayında
TamSaha dergisinin Haziran sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları dosyalarla ele alan derginin 223. sayısı da dopdolu.

Spor Toto Süper Lig: Galatasaray'ın 23. zafer sezonu

Süper Lig'in 2022-23 sezonunda bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilân eden Galatasaray'ın zafere giden yolculuğunu adım adım takip ettik. Şampiyonluğun hikâyesi ve 14 maçlık rekor serisi... Okan Buruk, iki farklı takımda şampiyonluk yaşayan teknik adamlar kervanına katıldı. 

EURO 2024 Elemeleri: Bu sefer kayıpsız olsun

Millî Takımımız, EURO 2024 elemlerinde 16 Haziran'da Riga'da Letonya, 19 Haziran'da ise Samsun'da Galler'le karşı karşıya gelecek. Grubun son durumu, Letonya ve Galler Millî Takımlarının dosyaları bu sayıda…

UEFA Şampiyonlar Ligi: İstanbul için final vakti

Şampiyonlar Ligi'nde futbolseverlerin merakla beklediği final geldi çattı. İstanbul'da oynanacak olan dev maçta Inter ile Manchester City, Avrupa'nın en büyüğü olabilmek için kozlarını paylaşacak. İki ekibin bu noktaya gelene kadar nasıl bir yoldan geçtiklerini kısaca hatırlatmak istedik.

Ayrıca, "UEFA Avrupa Ligi: Sevilla'nın kupası",  "UEFA Konferans Ligi: Finalin adı Fiorentina - West Ham",  "Paolo Maldini: Milan'ın yaşayan en büyük sembolü", "Heidenheim: 50 bin kişilik kasaba takımı", "Rakow Czestochowa: Avrupa'da sezonun mucize takımı", "Györgi Sarosi: Macar futbolunu dünyaya tanıtan doktor", "Ergun Öztuna: Bir Puşkaş Ergun vardı", "Gary O'Neil: Bournemouth'u ligde tutan adam", "AEK: 45 yıl sonra gelen çifte kupa şampiyonluğu", "İsmail Gökçek: Yabancı hakem" dosyaları ile TamSaha'nın 223. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.