TR
EN
Site İçi Arama
Detaylı Arama
TamSaha'nın 225. Sayısı Yayında 1.08.2023
TamSahanın 225. Sayısı Yayında
TamSaha dergisinin Ağustos sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 225. sayısı da dopdolu.

Süper Lig'de 66. sezona merhaba

Bu sezon Trendyol adını alan Süper Lig'de 66. Sezon 11 Ağustos'ta başlıyor. 20 takımla oynanacak ligimizde geçmiş 65 sezonun ilklerini, rekorlarını, çarpıcı olaylarını bu dosyamızda bulacaksınız. Ayrıca Süper Lig'in yanı sıra Trendyol 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in fikstürleri de dergimizde yer alıyor.

Ozan Yılmaz: "Plaj futbolu, sponsorlar için keşfedilmemiş altın madeni"

Plaj Futbolu Millî Takımımızın Teknik Direktörü ile branşın gelişimini ve daha ileri gidilebilmesi için neler yapılması gerektiğini masaya yatırdık. Başarılı teknik adam, Plaj Futbolu Millî Takımı'nın her gittiği turnuvada tanınan, plajın devleriyle oynayan bir ekip olduğunu vurguluyor ve sponsorlara, "Burası henüz keşfedilmemiş büyük bir altın madeni" çağrısında bulunuyor.

Ayrıca, "Arda Güler: Dünyanın zirvesinde üçüncü Türk yıldızı", "Yolu İspanya'dan geçen Türkler", "Guardiola'nın son sihiri: WM taktiğinin dirilişi", "Futbol Ekonomi: Premier Lig farkı açıyor", "Otto Rehhagel: Modern Yunan mitolojisindeki adı REHAKLES", "Vincent Kompany: Ada'nın yeni gözdesi", "Luis Suarez Miramontes: Futbolun mimarı elveda dedi", "Almanya Millî Takımı: "Panzerler eski günlerine dönebilecek mi?", "2023 Gold Cup: Kupa Meksika'ya, alkışlar Panama'ya", "UEFA U21 Avrupa Şampiyonası: İngiltere 39 yıl sonra sevindi", "UEFA U19 Avrupa Şampiyonası: İtalyan usulü şampiyon", "İsmail Gökçek: FIFA ve UEFA'nın turnuvaları" dosyaları ile TamSaha'nın 225. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.