TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF'den Kaynak Kullandırma Talimatı duyurusu 28.02.2013
TFFden Kaynak Kullandırma Talimatı duyurusu

Türkiye Futbol Federasyonu Kaynak Kullanma Talimatı kapsamında, 2013-2014 sezonunda mali yardımdan yararlanmak isteyen futbol kulüpleri ile futbol alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların, 1 Nisan Pazartesi gününe kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

TFF Genel Sekreterliği'nin konuya ilişkin açıklaması şöyle:

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun futbolun geliştirilmesi amacıyla futbol kulüpleri, futbol ile ilgili kurum/kuruluşların altyapı, tesis, eğitim, futbol gelişim projeleri için mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerimizin ve ilgili kurum/kuruluşların 2013-2014 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmeleri için başvuru süresi 1 Nisan 2013'de sona erecektir.

Başvuruların, Kaynak Kullandırma Talimatı'nın 6. maddesi 1. fıkrasında belirtilen esaslara uygun olarak hazırlanması gerekmektedir. Başvuru sahipleri, önceki sezonlardaki müracaatlarının sonucuna bakmaksızın; dosyalarını, ilgili madde belirtilen esaslara göre hazırlayarak teslim etmelidirler.

Kaynak Kullandırma Talimatı'nın 4. maddesinin 5. fıkrası gereğince 01.04.2013 tarihinden sonra yapılacak başvurular, 2013-2014 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2014-2015 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecektir.

Saygıyla duyururuz."

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.