TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Spor Toto 1. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
18.09.2021 16:00 EYÜPSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
18.09.2021 19:00 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
19.09.2021 13:30 TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
19.09.2021 16:00 YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
19.09.2021 19:00 ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
19.09.2021 19:00 ALTINORDU 2 - 1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
20.09.2021 17:00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20.09.2021 20:00 BALIKESİRSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
20.09.2021 20:00 MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 MENEMENSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
KOCAELİSPOR
Spor Toto 1. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 6 5 1 0 13 0 13 16
2.MKE ANKARAGÜCÜ 6 3 3 0 9 3 6 12
3.EYÜPSPOR 6 4 0 2 10 7 3 12
4.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 6 4 0 2 5 5 0 12
5.TUZLASPOR A.Ş. 5 3 2 0 8 3 5 11
6.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 6 3 0 3 7 6 1 9
7.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 3 0 3 9 9 0 9
8.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 5 2 1 2 7 5 2 7
9.YILPORT SAMSUNSPOR 5 2 1 2 8 8 0 7
10.KOCAELİSPOR 5 2 1 2 4 6 -2 7
11.ALTINORDU 6 2 1 3 8 12 -4 7
12.MENEMENSPOR A.Ş. 6 2 1 3 8 13 -5 7
13.ADANASPOR A.Ş. 6 1 3 2 7 7 0 6
14.BALIKESİRSPOR 5 2 0 3 5 8 -3 6
15.DENİZLİSPOR 6 2 0 4 5 8 -3 6
16.BURSASPOR 6 1 2 3 7 8 -1 5
17.GENÇLERBİRLİĞİ 6 1 2 3 7 13 -6 5
18.İSTANBULSPOR A.Ş. 5 1 1 3 7 8 -1 4
19.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 6 1 1 4 5 10 -5 4
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2021-2022

1.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 4 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 ALTINORDU
KOCAELİSPOR 0 - 3 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
EYÜPSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTINORDU 1 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DENİZLİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 KOCAELİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BURSASPOR
3.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. 0 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
4.Hafta
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ADANASPOR A.Ş. 6 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTINORDU 2 - 1 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 ALTINORDU
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 4 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 3 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU 2 - 1 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
7.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 ALTINORDU
MENEMENSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
8.Hafta
ALTINORDU 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 5 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
MENEMENSPOR A.Ş. 3 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 6 - 2 ALTINORDU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
ALTINORDU 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 BURSASPOR
11.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ALTINORDU
BURSASPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
12.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 1 - 2 EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
13.Hafta
BURSASPOR 2 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
14.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
15.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 3 BURSASPOR
ALTINORDU 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
16.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
BURSASPOR 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
17.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTINORDU 3 - 2 KOCAELİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 4 - 1 BURSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
BALIKESİRSPOR 3 - 4 ALTINORDU
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
19.Hafta
ALTINORDU 2 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 0 BURSASPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
20.Hafta
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 4 ALTAŞ DENİZLİSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
ALTINORDU 2 - 3 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
21.Hafta
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BURSASPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
22.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ALTINORDU 0 - 5 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 0 BURSASPOR
23.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 ALTINORDU
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
24.Hafta
ALTINORDU 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BALIKESİRSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
25.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BURSASPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 0 ALTINORDU
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
26.Hafta
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 KOCAELİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 0 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
27.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BALIKESİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 1 ALTINORDU
28.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ALTINORDU 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 4 NASADOGE MENEMENSPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ALTINORDU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 3 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KOCAELİSPOR
BURSASPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
30.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BURSASPOR
ALTINORDU 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 5 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 5 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 EYÜPSPOR
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 2 ALTINORDU
32.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
33.Hafta
BURSASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAŞ DENİZLİSPOR 4 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 ALTINORDU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
34.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİSPOR 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ALTINORDU
35.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 BURSASPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 4 - 1 BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
36.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 5 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 ALTINORDU
37.Hafta
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 4 - 2 BURSASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ALTINORDU 2 - 1 BALIKESİRSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
38.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 4 YILPORT SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - MKE ANKARAGÜCÜ
KOCAELİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR - NASADOGE MENEMENSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.