TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 34 24 5 5 56 25 31 77
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER 34 16 9 9 43 35 8 57
3.TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 34 18 2 14 58 41 17 56
4.ISPARTA 32 SPOR 34 16 7 11 39 28 11 55
5.TARSUS İDMAN YURDU 34 16 7 11 43 34 9 55
6.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 34 16 6 12 59 42 17 54
7.BUCASPOR 1928 34 15 8 11 50 42 8 53
8.KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 34 12 13 9 44 35 9 49
9.ANKARA DEMİRSPOR 34 13 10 11 44 35 9 49
10.WEECOINS KIRKLARELİSPOR 34 11 14 9 40 35 5 47
11.ŞANLIURFASPOR 34 12 10 12 50 41 9 46
12.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 11 12 11 36 37 -1 45
13.UŞAK SPOR A.Ş. 34 9 13 12 31 47 -16 40
14.CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 34 9 11 14 37 47 -10 38
15.PAZARSPOR 34 10 4 20 35 60 -25 34
16.AKHİSARSPOR 34 8 7 19 34 56 -22 31
17.KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 34 6 11 17 36 52 -16 29
18.ESKİŞEHİRSPOR 34 6 7 21 31 74 -43 22
19.GMG KASTAMONUSPOR 0 0 0 0 0 0 0 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
PAZARSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - PENDİKSPOR
2.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
3.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 PENDİKSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 AKHİSARSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 6 PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
5.Hafta
BUCASPOR 1928 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 5 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 AKHİSARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
6.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
PENDİKSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
7.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
9.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 4 ŞANLIURFASPOR
BUCASPOR 1928 2 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KIRKLARELİSPOR
10.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
11.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 PAZARSPOR
AKHİSARSPOR 4 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 5 KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
12.Hafta
PAZARSPOR 1 - 2 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
13.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AKHİSARSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 3 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 4 - 1 PAZARSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
14.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 AKHİSARSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
PAZARSPOR 2 - 4 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BUCASPOR 1928
15.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 PAZARSPOR
PENDİKSPOR 4 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - GMG KASTAMONUSPOR
16.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PAZARSPOR 2 - 0 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 5 - 1 AKHİSARSPOR
17.Hafta
AKHİSARSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KASTAMONUSPOR
18.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 AKHİSARSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ISPARTA 32 SPOR
19.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BUCASPOR 1928
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
20.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 PAZARSPOR
ISPARTA 32 SPOR 1 - 3 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
21.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 3 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 4 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 2 AKHİSARSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
23.Hafta
BUCASPOR 1928 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 2 AKHİSARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
24.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 5 - 1 PAZARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 BUCASPOR 1928
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
25.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 AKHİSARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 5 ŞANLIURFASPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
26.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
27.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ŞANLIURFASPOR
28.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BUCASPOR 1928
PAZARSPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ISPARTA 32 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
29.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 4 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - PAZARSPOR
30.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ISPARTA 32 SPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 BUCASPOR 1928
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 5 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
31.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSARSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1928 4 - 1 PAZARSPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
32.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
33.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 6 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BUCASPOR 1928 - GMG KASTAMONUSPOR
34.Hafta
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
PAZARSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 4 - 0 AKHİSARSPOR
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
35.Hafta
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 3 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AKHİSARSPOR 0 - 0 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
36.Hafta
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 5 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 AKHİSARSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 5 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
37.Hafta
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 WEECOINS KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 1 PAZARSPOR
AKHİSARSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 BUCASPOR 1928
ANKARA DEMİRSPOR 6 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
ISPARTA 32 SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
38.Hafta
WEECOINS KIRKLARELİSPOR 0 - 4 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
TECO KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
CRIPTOSWAPS ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 3 ISPARTA 32 SPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GMG KASTAMONUSPOR - AKHİSARSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
ÇORUM FK 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
2.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 4 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 2 SOMASPOR
3.Hafta
SARIYER 2 - 1 TURGUTLUSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
İNEGÖLSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SOMASPOR 3 - 3 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 6 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÇORUM FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 5 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
5.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SARIYER 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ÇORUM FK 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
6.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 İNEGÖLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
7.Hafta
SARIYER 3 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
ÇORUM FK 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 SARIYER
TURGUTLUSPOR 4 - 3 ANKARASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 SOMASPOR
9.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
10.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARASPOR
SARIYER 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇORUM FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 5 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
11.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARASPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇORUM FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
12.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
TURGUTLUSPOR 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
13.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 2 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 SERİK BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
14.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TURGUTLUSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK 0 - 0 ANKARASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 1 SOMASPOR
15.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ÇORUM FK
SOMASPOR 2 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
AFJET AFYONSPOR 7 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
16.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 0 - 1 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 SOMASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 4 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 2 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
17.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 0 SOMASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
18.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARASPOR 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ÇORUM FK 3 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SOMASPOR 3 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 İNEGÖLSPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SOMASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 1 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 ÇORUM FK
1461 TRABZON FK 2 - 1 ANKARASPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 1461 TRABZON FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 0 SARIYER
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ANKARASPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 SOMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
21.Hafta
1461 TRABZON FK 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARASPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SOMASPOR 1 - 3 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
22.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 0 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 ANKARASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 1 ÇORUM FK
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 4 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 SOMASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
23.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
1461 TRABZON FK 4 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SOMASPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 TURGUTLUSPOR
24.Hafta
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 İNEGÖLSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
TURGUTLUSPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 1461 TRABZON FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇORUM FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
25.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR 4 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 TURGUTLUSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SOMASPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
26.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 1461 TRABZON FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 SOMASPOR
27.Hafta
ÇORUM FK 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ANKARASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SOMASPOR 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 5 AFJET AFYONSPOR
1461 TRABZON FK 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARASPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 SOMASPOR
29.Hafta
ANKARASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SOMASPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 5 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 3 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 TURGUTLUSPOR
30.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 1461 TRABZON FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 ANKARASPOR
ÇORUM FK 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 SOMASPOR
31.Hafta
1461 TRABZON FK 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SOMASPOR 1 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 1 ÇORUM FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
32.Hafta
ÇORUM FK 1 - 0 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 3 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON FK
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 2 ANKARASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
33.Hafta
SOMASPOR 1 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON FK 2 - 3 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 2 ÇORUM FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
34.Hafta
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 1 - 0 SOMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 4 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 5 - 0 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 2 - 1 1461 TRABZON FK
SARIYER 5 - 1 İNEGÖLSPOR
35.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 2 ÇORUM FK
1461 TRABZON FK 0 - 3 BODRUMSPOR A.Ş.
SOMASPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ANKARASPOR 2 - 2 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
36.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 0 - 1 1461 TRABZON FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 2 - 5 NİĞDE ANADOLU FK
SOMASPOR 0 - 1 ANKARASPOR
37.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 1 AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1461 TRABZON FK 3 - 1 SOMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ANKARASPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 2 SARIYER
ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
38.Hafta
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 0 1461 TRABZON FK
ÇORUM FK 3 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK 4 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SOMASPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.