TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » Misli.com 2. Lig » Misli.com 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 14 12 2 0 45 12 33 38
2.SARIYER 14 8 5 1 20 6 14 29
3.HEKİMOĞLU TRABZON 13 7 4 2 23 12 11 25
4.UŞAK SPOR A.Ş. 13 7 4 2 25 15 10 25
5.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 13 6 5 2 20 12 8 23
6.KOCAELİSPOR 13 6 4 3 15 13 2 22
7.AMED SPORTİF FAALİYETLER 14 6 3 5 20 21 -1 21
8.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 13 6 2 5 20 19 1 20
9.ANKARA DEMİRSPOR 13 5 4 4 24 17 7 19
10.ÇORUM FK 13 5 3 5 29 21 8 18
11.AFJET AFYONSPOR 13 4 6 3 17 17 0 18
12.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 13 4 5 4 18 21 -3 17
13.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 13 3 4 6 15 19 -4 13
14.İNEGÖLSPOR 13 2 5 6 13 19 -6 11
15.ERGENE VELİMEŞE SPOR 13 2 4 7 15 22 -7 10
16.HACETTEPE SPOR 13 2 3 8 11 22 -11 9
17.NİĞDE ANADOLU FK 12 1 4 7 7 22 -15 7
18.GÜMÜŞHANESPOR 14 2 3 9 17 32 -15 6
19.ŞANLIURFASPOR 13 1 2 10 7 39 -32 2
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
GÜMÜŞHANESPOR 3
ŞANLIURFASPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
08.12.2020 13:00 AFJET AFYONSPOR 1-1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 GÜMÜŞHANESPOR 4-2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 NİĞDE ANADOLU FK 0-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1-1 UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 İNEGÖLSPOR 0-1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 ÇORUM FK 5-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 0-1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
09.12.2020 13:00 SARIYER 3-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
14.01.2021 13:00 KOCAELİSPOR 1-1 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
ANKARA DEMİRSPOR
Misli.com 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ÇORUM FK 1 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
2.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 8 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
5.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 4 - 1 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ÇORUM FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
7.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 KOCAELİSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 3 SARIYER
8.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
KOCAELİSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SARIYER 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
9.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 6 ÇORUM FK
10.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
SARIYER 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
11.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SARIYER
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇORUM FK
12.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 4 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 2 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 4 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SARIYER
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ÇORUM FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
14.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 3 - 0 HACETTEPE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇORUM FK 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 4 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR 0 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
16.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK 2 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - ŞANLIURFASPOR
17.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 6 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 5 İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM FK
18.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 5 HEKİMOĞLU TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 2 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 1 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 3 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
20.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
SARIYER - KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR - AFJET AFYONSPOR
21.Hafta
AFJET AFYONSPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HEKİMOĞLU TRABZON
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER - İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK - KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
23.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - ÇORUM FK
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANKARA DEMİRSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - UŞAK SPOR A.Ş.
24.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER - ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ÇORUM FK - İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
25.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK - ÇORUM FK
ANKARA DEMİRSPOR - SARIYER
ERGENE VELİMEŞE SPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - KOCAELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - ŞANLIURFASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
26.Hafta
KOCAELİSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
HACETTEPE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
27.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
NİĞDE ANADOLU FK - AFJET AFYONSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KOCAELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
28.Hafta
AFJET AFYONSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
İNEGÖLSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ÇORUM FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
29.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ÇORUM FK
ANKARA DEMİRSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - GÜMÜŞHANESPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KOCAELİSPOR
30.Hafta
AFJET AFYONSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SARIYER - HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
31.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
HACETTEPE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - AFJET AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR - SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
32.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - HACETTEPE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUM FK - HEKİMOĞLU TRABZON
KOCAELİSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - UŞAK SPOR A.Ş.
33.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - NİĞDE ANADOLU FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
ŞANLIURFASPOR - ÇORUM FK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - KOCAELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KOCAELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
NİĞDE ANADOLU FK - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
AFJET AFYONSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
ÇORUM FK - UŞAK SPOR A.Ş.
35.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - AFJET AFYONSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - İNEGÖLSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
36.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİSPOR - HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR - ŞANLIURFASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÇORUM FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
37.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ŞANLIURFASPOR - NİĞDE ANADOLU FK
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR - ÇORUM FK
HACETTEPE SPOR - AFJET AFYONSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
38.Hafta
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
KOCAELİSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ÇORUM FK - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
NİĞDE ANADOLU FK - UŞAK SPOR A.Ş.
Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 PAZARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MAMAK FK
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
2.Hafta
PAZARSPOR 1 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 2 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 ELAZIĞSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 4 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
4.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 MAMAK FK
EYÜPSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 4 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 PAZARSPOR
MAMAK FK 0 - 3 EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
7.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 MAMAK FK
EYÜPSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BODRUMSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 0 TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
9.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 MAMAK FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 3 - 5 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK 0 - 2 PAZARSPOR
11.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 7 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
12.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BODRUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 3 PAZARSPOR
13.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 4 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 TURGUTLUSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 7 - 2 MAMAK FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
MAMAK FK 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KIRKLARELİSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 3 PAZARSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MAMAK FK 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
16.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 BODRUMSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 5 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 7 - 1 MAMAK FK
17.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 TURGUTLUSPOR
MAMAK FK 3 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
18.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 2 MAMAK FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 BODRUMSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MAMAK FK 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. 4 - 1 TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR - EYÜPSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TURGUTLUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
21.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU - PAZARSPOR
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR - MAMAK FK
22.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
MAMAK FK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - KIRKLARELİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
23.Hafta
EYÜPSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - MAMAK FK
24.Hafta
PENDİKSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUMSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
SERİK BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
MAMAK FK - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
25.Hafta
KIRKLARELİSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
26.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
MAMAK FK - TARSUS İDMAN YURDU
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - TURGUTLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
27.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - PENDİKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - MAMAK FK
28.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TURGUTLUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - EYÜPSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
MAMAK FK - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR - KIRKLARELİSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
29.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - MAMAK FK
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - BODRUMSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TURGUTLUSPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRKLARELİSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - PENDİKSPOR
EYÜPSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
30.Hafta
PENDİKSPOR - PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - GMG KASTAMONUSPOR
MAMAK FK - SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - EYÜPSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KIRKLARELİSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
31.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - MAMAK FK
BODRUMSPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
32.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PAZARSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
PENDİKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRKLARELİSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
MAMAK FK - BODRUMSPOR A.Ş.
33.Hafta
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRKLARELİSPOR - TURGUTLUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
PAZARSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - MAMAK FK
34.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR - MAMAK FK
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PAZARSPOR
SERİK BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - EYÜPSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
TURGUTLUSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
35.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MAMAK FK - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - SERİK BELEDİYESPOR
36.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - MAMAK FK
SİVAS BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KASTAMONUSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - KIRKLARELİSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
37.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
BODRUMSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
PENDİKSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MAMAK FK - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRKLARELİSPOR - EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PAZARSPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - SERİK BELEDİYESPOR
38.Hafta
SERİK BELEDİYESPOR - MAMAK FK
GMG KASTAMONUSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - PAZARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - PENDİKSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR - BODRUMSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.