TR
EN
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
20.01.2024 14:00 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1-2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 EDİRNESPOR 3-1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1-1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 3-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 52 ORDUSPOR FK 1-0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
21.01.2024 14:00 KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1-0 MARDİN 1969 SPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 15 11 3 1 30 8 22 36
2.ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 15 10 5 0 26 7 19 35
3.AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 15 7 5 3 15 10 5 26
4.EDİRNESPOR 15 7 3 5 25 15 10 24
5.İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 15 7 3 5 17 16 1 24
6.52 ORDUSPOR FK 15 6 5 4 15 12 3 23
7.KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 15 5 5 5 18 16 2 20
8.KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 14 5 4 5 10 11 -1 19
9.TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 15 6 1 8 19 22 -3 19
10.MARDİN 1969 SPOR 15 5 3 7 16 15 1 18
11.KARABÜK İDMANYURDU SPOR 15 5 3 7 12 23 -11 18
12.ARTVİN HOPASPOR 15 4 5 6 15 15 0 17
13.GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 15 2 7 6 10 24 -14 13
14.MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 15 2 3 10 8 18 -10 9
15.TARSUS İDMAN YURDU 15 1 3 11 9 33 -24 6
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
TFF 3. LİG
01 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 EDİRNESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1 - 1 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
MARDİN 1969 SPOR 4 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
2.Hafta
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
EDİRNESPOR 0 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
3.Hafta
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 1 EDİRNESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 4 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 3 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
4.Hafta
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 4 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 1 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
EDİRNESPOR 0 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 2 - 0 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
6.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 0 - 2 EDİRNESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
7.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 4 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
8.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
52 ORDUSPOR FK 2 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 EDİRNESPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 1 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
9.Hafta
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 4 - 0 52 ORDUSPOR FK
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
10.Hafta
52 ORDUSPOR FK 3 - 1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 1 EDİRNESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MARDİN 1969 SPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
11.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 0 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR 4 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 1 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
12.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 2 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 2 EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
13.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 2 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 2 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
14.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 0 - 3 52 ORDUSPOR FK
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 1 - 2 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 1 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
15.Hafta
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 3 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 8 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
EDİRNESPOR 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
16.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 2 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
EDİRNESPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
17.Hafta
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 52 ORDUSPOR FK
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 0 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 2 - 0 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 3 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 0 - 0 EDİRNESPOR
18.Hafta
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
EDİRNESPOR 3 - 0 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0 - 3 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
19.Hafta
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 0 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 1 - 0 EDİRNESPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 3 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 4 52 ORDUSPOR FK
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 ARTVİN HOPASPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
20.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 3 - 0 MARDİN 1969 SPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 - 4 ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KARABÜK İDMANYURDU SPOR 2 - 1 KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
21.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş 3 - 1 KARABÜK İDMANYURDU SPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 1 - 3 KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR 5 - 1 İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
22.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - MARDİN 1969 SPOR
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ - ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
52 ORDUSPOR FK - KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
KARABÜK İDMANYURDU SPOR - EDİRNESPOR
ARTVİN HOPASPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
23.Hafta
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. - ARTVİN HOPASPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ - KARABÜK İDMANYURDU SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş - 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ - KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
EDİRNESPOR - TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
24.Hafta
52 ORDUSPOR FK - EDİRNESPOR
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ - KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
ARTVİN HOPASPOR - KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
25.Hafta
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş - ARTVİN HOPASPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ - 52 ORDUSPOR FK
EDİRNESPOR - KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KARABÜK İDMANYURDU SPOR - TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - MARDİN 1969 SPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
26.Hafta
ARTVİN HOPASPOR - EDİRNESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ - İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1969 SPOR - ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - KARABÜK İDMANYURDU SPOR
27.Hafta
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
KARABÜK İDMANYURDU SPOR - KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ - MARDİN 1969 SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş - TARSUS İDMAN YURDU
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
28.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ - TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - KARABÜK İDMANYURDU SPOR
29.Hafta
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
52 ORDUSPOR FK - KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP SPOR KULÜBÜ
KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KARABÜK İDMANYURDU SPOR - MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ
EDİRNESPOR - MARDİN 1969 SPOR
KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR
İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
30.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR - EDİRNESPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş. - KIRIKKALEGÜCÜ FUTBOL SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - KEPEZ SPOR FUTBOL A.Ş
MARDİN 1969 SPOR - İNEGÖL KAFKAS SPOR KULÜBÜ
MALATYA ARGUVAN SPOR KULÜBÜ - TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR - 52 ORDUSPOR FK
TARSUS İDMAN YURDU - KARABÜK İDMANYURDU SPOR
TFF 3. LİG
02 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BULVARSPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
PAZARSPOR 0 - 1 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KARŞIYAKA 5 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 2 BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
4.Hafta
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 1 PAZARSPOR
BULVARSPOR 0 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 TURGUTLUSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 0 - 0 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 BULVARSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 KARŞIYAKA
6.Hafta
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
BULVARSPOR 0 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 - 3 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
7.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 2 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
PAZARSPOR 3 - 0 BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
8.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 5 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 3 - 0 PAZARSPOR
9.Hafta
PAZARSPOR 4 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 3 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 3 - 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
SAPANCA GENÇLİKSPOR 4 - 5 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 - 2 KARŞIYAKA
11.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 0 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 3 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 1 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 2 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
12.Hafta
KEMERKENT BULVARSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TURGUTLUSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 0 - 2 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 KARŞIYAKA
13.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 SAPANCA GENÇLİKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 4 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 2 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
14.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 2 - 2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 4 - 3 KARŞIYAKA
15.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KEMERKENT BULVARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 4 - 2 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
16.Hafta
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 1 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 2 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3 - 3 SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
17.Hafta
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARŞIYAKA
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PAZARSPOR 0 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
18.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1 - 1 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 3 - 0 PAZARSPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
KEMERKENT BULVARSPOR 0 - 0 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 1 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
19.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 2 SİLİFKE BELEDİYE SPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR 1 - 0 KEMERKENT BULVARSPOR
PAZARSPOR 1 - 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 3 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
20.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 5 TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0 - 2 TURGUTLUSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR 1 - 0 AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ 2 - 0 SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
21.Hafta
PAZARSPOR 0 - 0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR 1 - 1 HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KEMERKENT BULVARSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR 2 - 2 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
22.Hafta
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - TURGUTLUSPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ - TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SAPANCA GENÇLİKSPOR - AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KEMERKENT BULVARSPOR - PAZARSPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KARŞIYAKA - SİLİFKE BELEDİYE SPOR
23.Hafta
SİLİFKE BELEDİYE SPOR - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TURGUTLUSPOR - KEMERKENT BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PAZARSPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - SAPANCA GENÇLİKSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR - KARŞIYAKA
24.Hafta
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - TURGUTLUSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR - TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAPANCA GENÇLİKSPOR - PAZARSPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ - SİLİFKE BELEDİYE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
25.Hafta
KARŞIYAKA - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KEMERKENT BULVARSPOR
PAZARSPOR - AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR - KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - SAPANCA GENÇLİKSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
26.Hafta
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ - KARŞIYAKA
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAZARSPOR
KEMERKENT BULVARSPOR - SİLİFKE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - TURGUTLUSPOR
SAPANCA GENÇLİKSPOR - TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
27.Hafta
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR - KEMERKENT BULVARSPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SAPANCA GENÇLİKSPOR
28.Hafta
SAPANCA GENÇLİKSPOR - SİLİFKE BELEDİYE SPOR
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KEMERKENT BULVARSPOR - KARŞIYAKA
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
29.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİFKE BELEDİYE SPOR - AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR
KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ - EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA - HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - KEMERKENT BULVARSPOR
TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR - SAPANCA GENÇLİKSPOR
30.Hafta
SAPANCA GENÇLİKSPOR - KARŞIYAKA
AMASYASPOR FUTBOL KULÜBÜ - SİLİFKE BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
HACETTEPE 1945 SPOR KULÜBÜ - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
KEMERKENT BULVARSPOR - KELKİT HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
AMBER ÇAY EYNESİL BELEDİYE SPOR - 3GEN HOLDİNG ELAZIĞSPOR
TURGUTLUSPOR - TPAO BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TFF 3. LİG
03 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
MERKÜR JET ERBAASPOR 6 - 0 SİLİVRİSPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 5 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 1 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 1 KUŞADASISPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 3 MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
3.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KUŞADASISPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
4.Hafta
SİLİVRİSPOR 4 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 6 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
1922 KONYASPOR 0 - 2 KUŞADASISPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 4 - 1 AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 3 SİLİVRİSPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 0 1922 KONYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
6.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KUŞADASISPOR
1922 KONYASPOR 0 - 1 AKHİSARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 3 MERKÜR JET ERBAASPOR
7.Hafta
KUŞADASISPOR 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
AKHİSARSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 3 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
8.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 2 KUŞADASISPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 7 - 3 AKHİSARSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
9.Hafta
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 3 - 3 FATSA BELEDİYESPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 3 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
AKHİSARSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 1922 KONYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 2 KUŞADASISPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 4 - 0 AKHİSARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
11.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 0 - 3 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KUŞADASISPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 1922 KONYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 4 - 0 AKHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 1 - 2 SİLİVRİSPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 KUŞADASISPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
AKHİSARSPOR 0 - 5 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 2 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
KUŞADASISPOR 2 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 0 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
1922 KONYASPOR 2 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
14.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 1922 KONYASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 2 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 2 - 0 SİLİVRİSPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 6 - 0 AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 5 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
15.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 2 KUŞADASISPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
16.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
AKHİSARSPOR 0 - 1 KUŞADASISPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
1922 KONYASPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
17.Hafta
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 2 - 1 AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 SİLİVRİSPOR
KUŞADASISPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 3 - 2 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 1 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 KUŞADASISPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 3 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
19.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KUŞADASISPOR 1 - 3 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 0 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SİLİVRİSPOR
AKHİSARSPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
20.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MERKÜR JET ERBAASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR 1 - 0 ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 1 - 3 AKHİSARSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 0 KUŞADASISPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
21.Hafta
AKHİSARSPOR 1 - 0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KUŞADASISPOR 0 - 0 KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
22.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 MERKÜR JET ERBAASPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KUŞADASISPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - AKHİSARSPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
23.Hafta
KUŞADASISPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR - BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
AKHİSARSPOR - KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
24.Hafta
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - MERKÜR JET ERBAASPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİLİVRİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - KUŞADASISPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - AKHİSARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş - ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
25.Hafta
SİLİVRİSPOR - KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
AKHİSARSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ - FATSA BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
26.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KUŞADASISPOR
FATSA BELEDİYESPOR - AKHİSARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SİLİVRİSPOR
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş - ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
MERKÜR JET ERBAASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
27.Hafta
KUŞADASISPOR - MERKÜR JET ERBAASPOR
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSARSPOR - BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
28.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AKHİSARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KUŞADASISPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR - ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
29.Hafta
ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
AKHİSARSPOR - MERKÜR JET ERBAASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR - BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
30.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL FUTBOL A.Ş - KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş - KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
KUŞADASISPOR - ONVO AĞRI 1970 SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
MERKÜR JET ERBAASPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - AKHİSARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
TFF 3. LİG
04 Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
2.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
3.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
4.Hafta
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 4 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 5 SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
6.Hafta
SEBAT GENÇLİK SPOR 3 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 0 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 4 - 0 BALIKESİRSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 2 - 2 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 4 - 0 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
8.Hafta
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 3 SEBAT GENÇLİK SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 4 - 3 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ÇATALCASPOR 1 - 0 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
9.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 2 ÇATALCASPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 2 BALIKESİRSPOR
10.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 0 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
11.Hafta
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 3 - 3 BURSA YILDIRIM SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 3 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
12.Hafta
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 0 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 0 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR 0 - 3 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
13.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 1 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 2 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
14.Hafta
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 3 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 SEBAT GENÇLİK SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 6 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 2 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
15.Hafta
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 1 MUŞ 1984 MUŞSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
16.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 4 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
SEBAT GENÇLİK SPOR 1 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 2 - 3 İDAŞ ÇATALCASPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 1 - 3 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
17.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 6 - 1 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 4 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
18.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 6 - 1 İDAŞ ÇATALCASPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 3 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 2 MUŞ 1984 MUŞSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR 2 - 2 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
19.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 2 - 1 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 2 GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 2 SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BALIKESİRSPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 3 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
20.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş 1 - 1 ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR 2 - 0 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BALIKESİRSPOR 0 - 0 MUŞ 1984 MUŞSPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
21.Hafta
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ 0 - 1 SEBAT GENÇLİK SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 3 BALIKESİRSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İDAŞ ÇATALCASPOR
22.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
İDAŞ ÇATALCASPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
23.Hafta
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ - TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BALIKESİRSPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - İDAŞ ÇATALCASPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - BURSA YILDIRIM SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR - BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
İDAŞ ÇATALCASPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR - SEBAT GENÇLİK SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - MUŞ 1984 MUŞSPOR
BALIKESİRSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
25.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - İDAŞ ÇATALCASPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR - BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ - TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
26.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş - BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
MUŞ 1984 MUŞSPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BALIKESİRSPOR - SEBAT GENÇLİK SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
27.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - MUŞ 1984 MUŞSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR - BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ - İDAŞ ÇATALCASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
SEBAT GENÇLİK SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
28.Hafta
İDAŞ ÇATALCASPOR - SEBAT GENÇLİK SPOR
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR - BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR - TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
29.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - ARMONİ ALANYA KESTELSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - MUŞ 1984 MUŞSPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ - 23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ - İDAŞ ÇATALCASPOR
BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş - BALIKESİRSPOR
30.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - BERGAMA SPORTİF FAALİYETLER A.Ş
23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ - SEBAT GENÇLİK SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ARMONİ ALANYA KESTELSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
İDAŞ ÇATALCASPOR - TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR
MUŞ 1984 MUŞSPOR - GÜNEŞ HOLDİNG ÇANKAYA SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ