TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Fikstürü 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16.08.2019 20:30 YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
17.08.2019 19:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.08.2019 21:45 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
17.08.2019 21:45 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
18.08.2019 19:15 KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
18.08.2019 21:45 YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
18.08.2019 21:45 KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.08.2019 21:45 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19.08.2019 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Süper Lig Cemil Usta Sezonu Puan Cetveli 2019-2020
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.FENERBAHÇE A.Ş. 1 1 0 0 5 0 5 3
2.DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 1 0 0 3 0 3 3
3.YENİ MALATYASPOR 1 1 0 0 3 0 3 3
4.YUKATEL DENİZLİSPOR 1 1 0 0 2 0 2 3
5.ALANYASPOR 1 1 0 0 1 0 1 3
6.ANTALYASPOR A.Ş. 1 1 0 0 1 0 1 3
7.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 1 0 0 1 0 1 3
8.KASIMPAŞA A.Ş. 1 0 1 0 1 1 0 1
9.TRABZONSPOR A.Ş. 1 0 1 0 1 1 0 1
10.KONYASPOR 1 0 1 0 0 0 0 1
11.MKE ANKARAGÜCÜ 1 0 1 0 0 0 0 1
12.GENÇLERBİRLİĞİ 1 0 0 1 0 1 -1 0
13.GÖZTEPE A.Ş. 1 0 0 1 0 1 -1 0
14.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 0 0 1 0 1 -1 0
15.GALATASARAY A.Ş. 1 0 0 1 0 2 -2 0
16.BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 0 0 1 0 3 -3 0
17.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 0 0 1 0 3 -3 0
18.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 0 0 1 0 5 -5 0
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig Cemil Usta Sezonu
Sezon 2019-2020

1.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 3 ALANYASPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
7.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 6 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 4 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 3 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
22.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
23.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 0 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 5 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
26.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
27.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
30.Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
31.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
32.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
33.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BTC TURK YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
34.Hafta
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.