TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
14.03.2021 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 DEMİR GRUP SİVASSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 HES KABLO KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2021 AYTEMİZ ALANYASPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
14.03.2021 KASIMPAŞA A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
14.03.2021 FENERBAHÇE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14.03.2021 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
YENİ MALATYASPOR
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 19 13 2 4 45 22 23 41
2.FENERBAHÇE A.Ş. 18 12 2 4 38 22 16 38
3.GALATASARAY A.Ş. 19 11 3 5 40 17 23 36
4.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 19 9 7 3 33 23 10 34
5.AYTEMİZ ALANYASPOR 19 9 4 6 30 17 13 31
6.ATAKAŞ HATAYSPOR 19 9 4 6 28 24 4 31
7.TRABZONSPOR A.Ş. 19 8 6 5 23 22 1 30
8.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 19 7 6 6 31 28 3 27
9.YENİ MALATYASPOR 19 7 6 6 27 25 2 27
10.GÖZTEPE A.Ş. 19 6 7 6 28 22 6 25
11.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 19 6 7 6 20 26 -6 25
12.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 19 6 6 7 26 34 -8 24
13.DEMİR GRUP SİVASSPOR 18 5 8 5 20 22 -2 23
14.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 19 6 5 8 25 31 -6 23
15.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 19 6 4 9 27 27 0 22
16.KASIMPAŞA A.Ş. 18 6 4 8 21 29 -8 22
17.HES KABLO KAYSERİSPOR 19 5 4 10 14 23 -9 19
18.GENÇLERBİRLİĞİ 19 5 4 10 19 38 -19 19
19.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 20 4 5 11 19 35 -16 17
20.MKE ANKARAGÜCÜ 18 4 3 11 21 30 -9 15
21.YUKATEL DENİZLİSPOR 19 3 5 11 18 36 -18 14
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 6 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
7.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
8.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
12.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
15.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 6 ATAKAŞ HATAYSPOR
16.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
18.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
21.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
24.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş.
26.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
27.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
28.Hafta
YENİ MALATYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
31.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YENİ MALATYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
HES KABLO KAYSERİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
33.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
34.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
35.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
36.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - YENİ MALATYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL DENİZLİSPOR
37.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
38.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
39.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
40.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
41.Hafta
YENİ MALATYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
42.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.