TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
12.03.2021 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
13.03.2021 13:30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
13.03.2021 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
13.03.2021 16:00 AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
13.03.2021 19:00 HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 13:30 MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 16:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.03.2021 16:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2021 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
15.03.2021 19:00 KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
HELENEX YENİ MALATYASPOR
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 28 20 3 5 62 29 33 63
2.GALATASARAY A.Ş. 29 19 4 6 58 23 35 61
3.FENERBAHÇE A.Ş. 29 18 4 7 53 30 23 58
4.TRABZONSPOR A.Ş. 29 15 7 7 35 29 6 52
5.AYTEMİZ ALANYASPOR 29 14 7 8 48 28 20 49
6.ATAKAŞ HATAYSPOR 29 13 7 9 48 36 12 46
7.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 29 12 10 7 42 32 10 46
8.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 29 11 8 10 43 38 5 41
9.GÖZTEPE A.Ş. 29 10 9 10 40 36 4 39
10.DEMİR GRUP SİVASSPOR 28 8 13 7 32 32 0 37
11.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 29 7 15 7 26 35 -9 36
12.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 28 8 9 11 34 35 -1 33
13.HELENEX YENİ MALATYASPOR 28 7 10 11 35 39 -4 31
14.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 28 7 10 11 32 44 -12 31
15.KASIMPAŞA A.Ş. 29 8 7 14 32 45 -13 31
16.HES KABLO KAYSERİSPOR 28 8 7 13 22 35 -13 31
17.MKE ANKARAGÜCÜ 28 8 5 15 34 45 -11 29
18.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 29 7 8 14 32 48 -16 29
19.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 29 6 9 14 27 46 -19 27
20.YUKATEL DENİZLİSPOR 28 6 6 16 26 50 -24 24
21.GENÇLERBİRLİĞİ 28 6 6 16 24 50 -26 24
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 6 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
7.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
8.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
12.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 6 ATAKAŞ HATAYSPOR
16.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
18.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
21.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 5 ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
24.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
26.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
27.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
28.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 3 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
31.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 5 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
33.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
35.Hafta
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
36.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
37.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
38.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 6 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
39.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 7 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 5 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
40.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 HELENEX YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
41.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 5 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
42.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.