TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
16.04.2021 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
16.04.2021 16:00 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
16.04.2021 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
16.04.2021 19:00 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17.04.2021 13:30 YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
17.04.2021 16:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
17.04.2021 16:00 HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
17.04.2021 19:00 GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
18.04.2021 16:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
18.04.2021 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 33 22 5 6 72 35 37 71
2.FENERBAHÇE A.Ş. 34 21 6 7 61 34 27 69
3.GALATASARAY A.Ş. 33 20 5 8 65 32 33 65
4.TRABZONSPOR A.Ş. 34 16 11 7 41 32 9 59
5.AYTEMİZ ALANYASPOR 34 15 7 12 52 37 15 52
6.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 33 13 12 8 49 39 10 51
7.ATAKAŞ HATAYSPOR 33 14 8 11 54 41 13 50
8.DEMİR GRUP SİVASSPOR 33 12 14 7 47 40 7 50
9.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 33 13 10 10 48 39 9 49
10.GÖZTEPE A.Ş. 34 12 10 12 50 47 3 46
11.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 34 9 15 10 34 44 -10 42
12.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 33 10 11 12 39 40 -1 41
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 33 9 12 12 39 51 -12 39
14.HELENEX YENİ MALATYASPOR 33 8 13 12 40 45 -5 37
15.MKE ANKARAGÜCÜ 33 10 7 16 41 53 -12 37
16.KASIMPAŞA A.Ş. 34 9 10 15 37 50 -13 37
17.HES KABLO KAYSERİSPOR 33 8 10 15 24 41 -17 34
18.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 33 8 9 16 36 53 -17 33
19.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 34 7 10 17 35 58 -23 31
20.GENÇLERBİRLİĞİ 33 8 7 18 32 58 -26 31
21.YUKATEL DENİZLİSPOR 33 6 8 19 31 58 -27 26
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 6 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
7.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
8.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
12.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 6 ATAKAŞ HATAYSPOR
16.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
18.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
21.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 5 ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
24.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
26.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
27.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
28.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 3 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
31.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 5 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
33.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
35.Hafta
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
36.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
37.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
38.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 6 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
39.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 7 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 5 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
40.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
41.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
42.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.