TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
23.01.2021 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23.01.2021 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24.01.2021 13:30 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
24.01.2021 16:00 YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
24.01.2021 16:00 YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
24.01.2021 19:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
24.01.2021 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
25.01.2021 16:00 KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
25.01.2021 19:00 AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
25.01.2021 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 20 14 2 4 47 23 24 44
2.FENERBAHÇE A.Ş. 20 13 3 4 42 23 19 42
3.GALATASARAY A.Ş. 20 12 3 5 41 17 24 39
4.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 20 9 8 3 34 24 10 35
5.AYTEMİZ ALANYASPOR 20 10 4 6 34 20 14 34
6.TRABZONSPOR A.Ş. 20 9 6 5 25 23 2 33
7.ATAKAŞ HATAYSPOR 20 9 5 6 29 25 4 32
8.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 20 8 6 6 33 29 4 30
9.YENİ MALATYASPOR 20 7 6 7 27 26 1 27
10.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 20 6 8 6 20 26 -6 26
11.GÖZTEPE A.Ş. 20 6 7 7 29 24 5 25
12.KASIMPAŞA A.Ş. 20 7 4 9 23 30 -7 25
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 20 6 7 7 27 35 -8 25
14.DEMİR GRUP SİVASSPOR 20 5 9 6 21 25 -4 24
15.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 20 6 6 8 26 32 -6 24
16.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 20 6 5 9 27 27 0 23
17.HES KABLO KAYSERİSPOR 20 5 4 11 14 26 -12 19
18.GENÇLERBİRLİĞİ 20 5 4 11 20 40 -20 19
19.MKE ANKARAGÜCÜ 20 5 3 12 25 34 -9 18
20.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 20 4 5 11 19 35 -16 17
21.YUKATEL DENİZLİSPOR 20 3 5 12 19 38 -19 14
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 6 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
7.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
8.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
12.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
15.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 6 ATAKAŞ HATAYSPOR
16.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
18.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
21.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 5 ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
24.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
26.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
27.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
28.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 3 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
31.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 5 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
33.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
35.Hafta
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
36.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
37.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
38.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 6 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
39.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 7 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 5 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
40.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
41.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
HELENEX YENİ MALATYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
42.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.