TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
06.04.2021 16:00 GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
06.04.2021 16:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR Detaylar Detaylar
06.04.2021 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
07.04.2021 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
07.04.2021 16:00 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
07.04.2021 19:00 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
07.04.2021 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
08.04.2021 16:00 YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
08.04.2021 16:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
08.04.2021 19:00 HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
GALATASARAY A.Ş.
Süper Lig 2020-2021 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
2. Devre 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 31 21 4 6 66 31 35 67
2.FENERBAHÇE A.Ş. 32 19 6 7 56 32 24 63
3.GALATASARAY A.Ş. 31 19 4 8 61 30 31 61
4.TRABZONSPOR A.Ş. 32 16 9 7 40 31 9 57
5.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 31 13 11 7 46 34 12 50
6.AYTEMİZ ALANYASPOR 32 14 7 11 49 34 15 49
7.ATAKAŞ HATAYSPOR 31 14 7 10 51 37 14 49
8.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 32 13 9 10 47 38 9 48
9.DEMİR GRUP SİVASSPOR 31 10 14 7 41 37 4 44
10.GÖZTEPE A.Ş. 32 11 10 11 46 42 4 43
11.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 31 10 10 11 38 37 1 40
12.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 32 8 15 9 31 41 -10 39
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 31 8 11 12 36 49 -13 35
14.KASIMPAŞA A.Ş. 32 9 8 15 35 48 -13 35
15.HELENEX YENİ MALATYASPOR 31 7 12 12 39 45 -6 33
16.MKE ANKARAGÜCÜ 31 9 6 16 37 50 -13 33
17.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 32 8 9 15 35 51 -16 33
18.HES KABLO KAYSERİSPOR 31 8 9 14 24 40 -16 33
19.GENÇLERBİRLİĞİ 31 8 7 16 29 53 -24 31
20.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 32 6 10 16 30 52 -22 28
21.YUKATEL DENİZLİSPOR 31 6 8 17 27 52 -25 26
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Süper Lig
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 6 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
8.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
9.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
12.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 3 YENİ MALATYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
14.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
15.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 HES KABLO KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 6 ATAKAŞ HATAYSPOR
16.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
18.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 2 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
20.Hafta
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 YUKATEL DENİZLİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
21.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
22.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 5 ATAKAŞ HATAYSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
26.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 2 - 3 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
27.Hafta
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
28.Hafta
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
29.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 1 - 3 HES KABLO KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
31.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 HES KABLO KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 5 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
32.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR
33.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 HES KABLO KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
HELENEX YENİ MALATYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
34.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR 0 - 1 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 HELENEX YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
35.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ - DEMİR GRUP SİVASSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
HELENEX YENİ MALATYASPOR - AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - FENERBAHÇE A.Ş.
36.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - HELENEX YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL DENİZLİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
37.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - HES KABLO KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
38.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
HES KABLO KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - HELENEX YENİ MALATYASPOR
39.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
HELENEX YENİ MALATYASPOR - HES KABLO KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
40.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
HES KABLO KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
41.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - HES KABLO KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HELENEX YENİ MALATYASPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - GÖZTEPE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
42.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
HES KABLO KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - HELENEX YENİ MALATYASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FRAPORT-TAV ANTALYASPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.